[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
Okolice Bluesa • Wyświetl temat - J I M I W A Y BLUES FESTIWAL 24-25.10.2008 OSTRÓW WLKP.

J I M I W A Y BLUES FESTIWAL 24-25.10.2008 OSTRÓW WLKP.

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: Selphie » października 27, 2008, 10:04 pm

Ostatnio zmieniony października 28, 2008, 8:41 pm przez Selphie, łącznie zmieniany 1 raz
Katarzyna Joanna Czemplik ;>
Selphie



Dobra muzyka to przede wszystkim emocje
Awatar użytkownika
Selphie
blueslover
blueslover
 
Posty: 543
Rejestracja: lutego 3, 2006, 12:01 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: apollo » października 27, 2008, 11:44 pm

Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Rafał Nitka Białek » października 28, 2008, 12:32 am

Ostatnio zmieniony lipca 31, 2010, 10:02 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 3 razy


"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Agata W. » października 28, 2008, 1:11 am

Nizej kilka moich fotek, a wszystkie z soboty tutaj: www.agataw.pl/jimiway08

Pozdrawiam!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Stanley-1 » października 28, 2008, 1:24 am

:D
Pikne ujecia Agato ..
oj piuękne te chwile ..
i czas Jimiwaya Ad2008 :)
coraz odkrywam coś w materiałach.. :)


Ostatnio zmieniony października 28, 2008, 1:27 am przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » października 28, 2008, 1:25 am

...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Marek Kaczanowski » października 28, 2008, 9:54 am



Romeczka i Agatka --Jimiway
[size=100]Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: paul david » października 28, 2008, 10:06 am

Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: 74yaro » października 28, 2008, 10:33 am

Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: apollo » października 28, 2008, 10:56 am

Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: paul david » października 28, 2008, 11:57 am

Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » października 28, 2008, 4:16 pm

Jakoś się już pozbierałam do kupy po Jimiway'owych szaleństwach,ochłonęłam i również postanowiłam napisać o swoich odczuciach :-)

Festiwal uważam za bardzo udany.Pod względem muzycznym - prawdziwa uczta dla uszu. :mrgreen: :mrgreen:

Organizacja jak zwykle na najwyższym poziomie.Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i zapięte na ostatni guzik 8)

W moim odczuciu był jeden minus,ale o tym później .:twisted:

No więc zaczynam od samego początku:

Krock - Słyszałam ten zespół kilka miesięcy temu i muszę przyznać,ze zrobili ogromne postępy.Tylko chwalić !! Na temat granej muzyki wypowiadać się jednak nie będę,bo to nie moje klimaty.

Coolish Supersession - po prostu super !!! W moim odczuciu każdy projekt Adama jest dobry, a jeżeli na harmonijce gra Kielaczek,to już w ogóle bajka.
Miki napisł cyt. " Troszkę już byłem zmęczony 3-osobowym składem, teraz z całym (świetnym ) bandem zdecydowanie bardziej mi się podobało."
Mi akurat kuliszowe tria zawsze się podobają.Generalnie,w mojej ocenie ,Adam może występować sam z gitarą. On cały jest bluesem. To prawdziwy zawodowiec.

J.J.Band- Oni są po prostu dobrzy !!!O granej przez nich muzyce, można pisać w samych superlatywach,to fakt. Ale ja,w odróżnieniu od moich przedmówców,nie wpadłam,aż w taki wielki zachwyt.

Nina Van Horn - Typowa showmenka o nietypowym głosie,albo to się komuś podoba,albo nie. Mnie na Jimiway Nina nie zachwyciła. Dwa dni później byłam na Jej koncercie w chorzowskiej Szufladzie,zapewniam - zrobiła tam wspaniałe show.Lech pisał,że w Zielonej Górze było również rewelacyjnie. Wnioski więc, nasuwają się same...

Jamm.... , "zagadałam" się z Anią Jerzyk i z Erickiem :wink: ,a później, :wink:

Dzień drugi

Blues Doctors - Muzycznie wszystko ok,ale czegoś mi brakuje.

Boogie Boys Krótko i na temat
- TO SKARB NARODOWY.
W zasadzie,to nie przepadam za boogie,ale na Ich koncerty zawsze chętnie się wybieram.

Dave Hole Bardzo lubię gitarę slide ,jednak nie lubię gdy jest zbyt hałaśliwa i natarczywa. Dave w mojej ocenie był męczący.

Larry Garner - REWELACJA !!! Dla mnie,było to największa gwiazda festiwalu.Rewelacyjny bass /Shedrick/,który profesjonalnie zgrał się z perkusją /Michael ,znakomite organy /Raphael / i gitara,taka jaką lubię - Larry / nawet wokal mi się podobał,co rzadko mi się zdarza/ Zespół zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wcześniej słuchałam Ich w różnych odsłonach w różnych audycjach i jakoś nie byłam do końca przekonana... po Ich koncercie,zmieniłam zdanie.
Mam nadzieję,ze kiedyś jeszcze zagoszczą w naszym kraju.

Reasumując,wszystkie zespoły występujące na dużej scenie grały w pełni profesjonalnie i zawodowo.Niewątpliwie profesjonalna akustyka, przyczyniła się do tak dobrego odbioru wszystkich kapel.

Jeżeli jestem przy temacie akustyki .../przechodzę do owego minusa festiwalowego/....całkiem inaczej miały się sprawy w dolnym holu. Jej brak ,a przede wszystkim brak chęci lub umiejętności ze strony osoby obsługującej mikser,notabene ustawiony z boku sceny ,a nie jak to wszędzie bywa - przed sceną i to w sporej odległości - przyczynił się do tego,że koncert tria Marka Motyki odbył się na "pół gwizdka" I nie przekonują mnie słowa B&B,które usłyszał od akustyka, cyt:"Komeda ma bardzo trudną akustykę, jakby w studni, nie można uzyskać wystarczającej selektywności dźwięku." - nie przekonują dlatego,bo na próbie było całkiem ok,a akustyk zapewniał zespół,ze gdy hol się zapełni,to akustyka sama się poprawi. Hol się napełnił - akustyka padła "na pysk",a brak odsłuchów doprowadził do tego,ze muzycy nawzajem siebie nie słyszeli i" grali na czuja"
Jeżeli jednak jest prawdą cyt: " trudna akustyka, jakby w studni " - no to sorry - albo nie organizuje się koncertu w takim miejscu,albo robi się wszystko aby tę akustykę poprawić.
Takie występy,podcinają muzykom skrzydła...

************
Podobnie jak Ludvik,obawiałam się,że cyt''chyba wszyscy się obawiali miejsca, bo OCK sprawdzony od lat, a KOMEDA trochę jakby odstaje od tego klimatu, ale mile zaskoczony byłem. " - Ja też się tego obawiałam. Ludwik był mile zaskoczony,a mnie podobnie jak Zygmuntowi brakowało atmosfery OCK. Niby ten sam festiwal,a jednak różnica była ,bynajmniej dla mnie - wyraźnie odczuwalna.
Paul również napisał ,cyt:"Wielu z uczestników tego JBF z pewnością nie pamięta, ale też i wielu pamięta (...i ci prawdopodobnie przyznają mi rację...) koncerty Jimiway'a, które prowadzili Benek Kunicki i Andrzej Jerzyk...To była jazda bez trzymanki!
- ja pamiętam :mrgreen: i przyznaję Ci rację - nikt nie jest w stanie zastąpić Bena i Jerzyka na scenie. Ich dialogi,dowcipy,totalny luz,tego się nie da zapomnieć. To Oni przyczynili się do tego,ze Ostrów Wielkopolski i Jimiway, zaistniały w świadomości każdego bluesfana. Dla mnie te dwie postacie - to Kargul i Pawlak polskiego bluesa - są niezastąpieni !!!!!!!!!

***********

Teraz trochę prywaty. :-)

Beny - świetny festiwal,gratuluję !!!
Dziękuję za wszystko.Obrazek

Forumowicze- Wspaniale bawiłam się w Waszym towarzystwie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

____

hotelowi współlokatorzy
- Stanley,dziękuję,że byliście z nami.Sprawiliście mi wiele radości :mrgreen:

- Raf Nitka Białek,bardzo się cieszę,że nieco bliżej Cię poznałam - jesteś cool. Burnside'owskimi dźwiękami podbiłeś me serce. :mrgreen:

- Makaronii ,Patryk ,Kubuś Chmiel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*********

Dziękuję.
Ostatnio zmieniony października 29, 2008, 9:52 am przez kora, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Romka » października 28, 2008, 4:40 pm

Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: RockOnCellBlock » października 28, 2008, 5:27 pm

Nina Sawicka.
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: B&B » października 28, 2008, 7:22 pm

Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: kora » października 28, 2008, 10:45 pm

Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Luke » października 28, 2008, 10:52 pm

Trochę moich fotek...

http://s413.photobucket.com/albums/pp21 ... ?start=all

Przepraszam za przemieszaną kolejność, wszystko na szybko...
Pardon...
Ostatnio zmieniony października 28, 2008, 10:56 pm przez Luke, łącznie zmieniany 1 raz
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Stanley-1 » października 28, 2008, 10:55 pm

:D
pięknie piszecie .. :)
a ja wrzucę moje 3 sekundy .. :)


...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Zbyszek Stępski » października 28, 2008, 11:25 pm

Ostatnio zmieniony października 28, 2008, 11:29 pm przez Zbyszek Stępski, łącznie zmieniany 1 raz
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Góri » października 28, 2008, 11:26 pm

Sporo już w tym temacie zostało opowiedziane słowami i obrazkami. Nie będę się zatem rozwodził, jednak i ja chciałbym dorzucić swoje „trzy grosze” pofestiwalowych spostrzeżeń.
Na najwyższe uznanie zasługuje aspekt organizacyjny tegorocznej edycji „Jimiway”. Słowa osobistej podzięki kieruję do tych wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu: Pana Prezesa Benedykta Kunickiego, członków Stowarzyszenia TABiR ’70 oraz niezastąpionej Dyrektor OCK Pani Ewy Mateckiej. Jeśli kogoś pominąłem, to tylko z powodu mej niewiedzy.
Nigdy jeszcze Jimiway Blues Festiwal nie miał takiej oprawy dźwiękowej i świetlnej. A z czyjego powodu ta pierwsza nie zawsze była perfekcyjna, nie podejmuję się rozsądzać. Choć zdanie swoje, nie ukrywam, także i w tej kwestii mam. Trzeba Wam jednak wiedzieć, że za stołem mikserskim siedział Łukasz Lis (wspomagany dzielnie przez Bartka i Karola) a w rolę realizatora światła wcielił się Darek Płókarz.
Nie sposób było przyjąć do siebie wszystkie dźwięki, które przez dwa dni popłynęły z gościnnej sceny Kina Komeda. Daleko pod względem warsztatu i aranżacyjnej perfekcji „odjechał” pozostałym uczestnikom festiwalowych zmagań J.J. Band. To dla wielu niedościgniony poziom muzykowania. Zastanawiam się jednak nad niebezpieczną tendencją do powielania patentów oraz koncertowych schematów. I za nic w świecie nie mogę zaakceptować takiej wersji "Be My Friend". Panowie, jedną „Roxanne” już macie w swoim repertuarze! Nie zawiódł Dave Hole, pokazując co i jakże inaczej można zrobić gitarze rurką. Fantastyczny koncert!
Z ciekawszych i ważniejszych wydarzeń towarzyszących głównym punktom festiwalowego menu, ja odnotowałem przede wszystkim: występ Marek „Makaron” Motyka Trio, premierę krążka pod wszystko mówiącym tytułem "Live On Blues Colours Festival 2006" oraz wystawę fotografii Jarosława „Nordyka” Grabarka, w którego kadrze Jimiway Blues Festiwal a.d. 2008 zapisany został tak:














Z pozdrowieniami

Sebastian Górski
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 12:03 am

:D
Wy tam nom niezwykłe sławy a jo zwyklego Mickiewicza :)


Ostatnio zmieniony października 29, 2008, 12:06 am przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 12:04 am

:oops:
amoze i puzoa na jemie usłyszycie :)
a groł pikne nutki :) z Jagusiem :)
sory ze zauwazyłem jednym okiem :oop
i kawałkiem złomu optycznego...s
.. sukces nie jedno ma imię :roll:


:r
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 12:22 am

:D
Publika jak zwykle wypełniła szczelnie .. bluesową widiownie :)


...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 12:27 am



Elkę chętnie bym ponoisił .. :)
i popięscił palacami .. :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: JaRas » października 29, 2008, 12:30 am

Stanley Kuba nie jest zwykły
Ha i nie piszę tego dlatego, że on z Leszna.
Ma chłopak niesamowitego czuja, hm ale jego skromność go zabija
nie chce się pchać, niech inni sobie pograją, on poczeka.
Moim skromnym zdaniem dobrali się Michall, Kuba i jeszcze jeden wielki nieobecny Tomek.
Kurcze to jest przyszłość polskiego bluesa Adaś Kulisz i Jacek Jaguś wiecznie grać nie będą. Chłopaki więcej wiary w siebie, po amerykańsku. No niby macie jeszcze czas, ale po co go tracić :?:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 12:36 am

:D
jak my do Ostrowa W jechali to takie nas postrasyli
:twisted: cenami europejskimi :)




:twisted:

:
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 12:37 am

...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 1:03 am

:D
Sekcjsa rytmiczna Niny Van Horn
podjarała mnie :)
optycznym mezaliansem :)


...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: JaRas » października 29, 2008, 1:52 am

Już pomału dojrzewam do moich wypocin, na temat Jimiway Fest.
Jakoś sam się sobie dziwię :wink:
Najbardziej pasuje mi podsumowanie Zbyszka Stępskiego i Kory (tu jednak mam małe wyjątki) :wink:
Obiecałem, że nie będę porównywał no to samej imprezy też nie porównam do żadnej. Była fest i już czekam na przyszłoroczną.
Benek dzięki z całego serca i tu również podziękowania dla Ostrowa i Ostrowian, to się czuło, tą przychylność całego miasta dla tych pobluesowańców :lol:
Właściwie Ostrów podporządkowany imprezie, policja nie zaczepia pijanych ludzi z kuflem w ręku o 2 czy 3 w nocy, „mafia” pilnuje samochodów na parkingu, bar z żarciem czynny do 2.oo a może i dłużej, do hotelu włazi 2x więcej ludzi niż zameldowane i wszystko OK.
Heh w piątek szukam hotelu, pytam o drogę - Facet gada skręci pan w prawo – tam zakaz mówię - a on do hotelu na Jimiwaya można, stałem na rynku gdzie zakaz wjazdu ze dwie godziny i nikt się nie dowalił.
W sobotę skoro świt gdzieś około 15 poszliśmy na pizze, a tam Piast przy aprobacie szefa lokalu robi za kelner - no taką miał głupawkę, podają nam colę , piwo, pizze.

Nie wiem może dlatego, że byłem pierwszy raz, może, że trochę tych imprez zaliczyłem, dopóki nie jest kompletna fataliza, nagłośnienie mam gdzieś, jest, jak jest i po co żale po imprezie "to se navrati". Zbyszek fajnie to ujął –te gaduchy o nagłośnieniu też mi się podobają. Mnie jako całość impreza co się zwie Jimiway podobała się jak cholera. Nie wiem, jak to napisać?
Festiwal był różnorodny i to było jego ogromną zaletą, dla każdego coś miłego. No bo był to przekrój prawie wszystkiego co w bluesie jest
No nie gdyby dwa dni non stop grali JJ'je, chyba nikt by nie wytrzymał. Fakt po nich Nina wypadła blado, zlazłem na jedno piwo wróciłem i już mi się podobało i nie był to piwny efekt – po prostu głębszy oddech po tym co wydarzyło się wcześniej. To, że jej poszło oko na rajstopach - kurcze jej wina? Po co o tym pisać. Zresztą nogi ma jakie ma:-), gdyby mi ktoś nie powiedział nie zwrócił bym uwagi, no nie było na co patrzeć ;-). Dawe Hole, też miał pecha wystąpił po BB i jak chyba Kora napisała był trochę monotonny, ale im dalej tym lepiej. Kurcze coś mocno się z nią zgadzam.
No to tyle uwag, raczej uwaguś, bo i tak zarówno Nina jak i Hole mi się
podobali. Reszta to co widziałem i słyszałem SUPER.
Nawet wspominana gdzieś tam Dębska na jam session akustyczny cichy blues, gdzie narąbana wiara wzięła się za gadanie, ja siedziałem w pierwszym rzędzie ( w tym samym co Larry Gardner - ha) i słuchałem zachwycony, mimo że znam lepszą artystkę od akustycznego bluesa (miałem nie porównywać, no to nie porównuje do nikogo). Tu mała dygresja Sławek PIWOWAR (fajne nazwisko, hłe to no sam zwrócił na to uwagę – w nawiasie niesamowity GOŚĆ, bawił się z nami w niedzielę do przedpołudnia)świetna gra.
Jamy osobna działa, już pisałem super, zwłaszcza szacunek dla najmłodszych.

No i jeszcze jedno w stan JaRasowy wprawiłem się dopiero na hotelu w sobotę rano, no a potem to już nic do niedzieli. Tak, że moje spojrzenie należy chyba do trzeźwych.

A te kultowe imprezy w pokoju 207 to były z moim udziałem i mimo, że z niedzieli rano na niedzielę przedpołudnie byłem trzeźwy jak łza, no bo o 10.oo bez zmrożenia oka jechałem do Poznania, to ubawiłem się jak nigdy dotąd (chyba)
Tego się nie da opisać, jeszcze teraz dostaje głupawki jak o tym pomyślę.
Jeszcze jedno uścisnąłem dłoń Wielkiego Janka Chojnackiego i zamieniłem z nim parę zdań.
Wybaczcie, że nie wymieniem Wszystkich nowo poznanych.
To tak najogólniej i najkrócej jak "umnem".

Mam jedno "ale" poza Bamboszowym jednym zdjęciem na całym forum mnie nie ma ZAPAMIĘTAM. A zdjęcia ze mną takie ładne som. :wink:

skończę jak Zbyszek
Kocham Was Wszystkich bez wyjątku i bez względu na to co napisze RomanR :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Stanley-1 » października 29, 2008, 2:19 am

:D
JaRAS .. ALEcIE POCIĄGNEŁO TEJ NOCY NA PISANIE :)
JA NA RAZIE MÓWIĘ PASSS... :roll:
dUZO MAM TYCH HISTORI DO NAPISANIA :)

sorki za duze litery :oops:
ale nie mam siły ich poprawić .. dobrej nocy :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości