?cigani - informacja dla tyhc kto ich jeszcze nie zna

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

?cigani - informacja dla tyhc kto ich jeszcze nie zna

Postautor: Czesiek » listopada 1, 2004, 2:01 pm

?cigani to zesp?? za?oznoy w 2001 roku w Rudzie ?l?skiej. Ci m?odzi muzycy poznali sie na warsztatach Jawor Rock 2001 w Jaworznie.

Osi?gni?cia zespo?u:

- Pierwsze miejsce na og?lnopolskim przegl?dzie zespo??w rockowych „Gara??wka” 2003,

- III-miejsce na Festiwalu im. Ry?ka Riedla w Tychach 2003

- Pierwsza nagroda na festiwalu Blues na Ska?ce (przepustka na Raw? Blues 2003)

- Udzial w Rawa Blues Festival 2003

- Grand Prix Sopot Blues Festival 2004

-Grand Prix Blues Festival Przeworsk

-Trzecie miejsce na Kra?nik Blues Meetingu 2004

-III-miejsce na Festiwalu im. Ry?ka Riedla w Tychach 2004

- I Nagroda na Przegl?dzie Zespo??w Bluesowych - Blues nad Bobrem 2004 - Boles?awiec.

- udzial w Rawa Blues Festival 2004


?r?d?o: www.scigani.art.pl
Czesiek
 

Postautor: GERARD » listopada 2, 2004, 11:12 am

Hej Czesiek, ?cigani w trmacie Nieznani?No chyba nie s?dzisz,?e kto? na forum nie zna ?ciganych? Widz? ,?e jeste? wielkim fanem ?ciganych albo nale?ysz do rodziny ,kt?rego? z cz?onk?w zespo?u.
Ostatnio zmieniony listopada 2, 2004, 5:11 pm przez GERARD, łącznie zmieniany 1 raz
w życiu piękne są tylko chwile .......
nie marnujmy ich
GERARD
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1506
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:05 pm
Lokalizacja: OSTRZESZóW

Postautor: Czesiek » listopada 2, 2004, 1:26 pm

Witam nie chodzi o to ze na Forum Scigani sa nie znani przedstawiam Sciganych ludziom ktorzy jeszcze ich nie poznali albo nie chca poznac z tej strony no i ludziom co od czasu do czasu tutaj zagladaja natomiast nie musze odrazu byc rodzina i protegowac ja poprostu tak mi przyszlo do glowy po :? to ta rubryka tutaj jest stworzona jak umie czytac :) po za tym nigdy reklamy za wiele tym bardziej ze tam gdzie ma byc jej nie ma Pozdrawiam Gerrard a takich fanow scigaczy jak ja to i Forum jest wiecej
Czesiek
 

Postautor: leszekblues » listopada 2, 2004, 2:10 pm

Polecam
Ja fan Scigaczy.
Oni maj? to powietrze w muzie.
Znowu Maciek bedzie sie smia?.
Pozdrawiam
Leszek Voodoo
www.voodoo.free.pl
leszekblues
 

Postautor: dmin » listopada 2, 2004, 2:14 pm

Bez sensu zasun??es Czesiek z ta reklam?.Oczywiscie robi to dobre wrazenie ale akurat ten temat nie mia? sluzyc ani- dajmy na to sciganym ani teenage beat'owi ani Patchworkowi bo to sa zespoly w duzej mierze juz rozpoznawalne i mysle ze oni by sie z tym zgodzili.Mi sz?o raczej o ten narybek ktory nie goni za graniem a raczej przyjmuje zasade "przyjdzie czas"
pozdrowienia
zSkinimoD
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: Czesiek » listopada 2, 2004, 4:17 pm

No Sory myslalem ze dobrze robie dla nie ktorych jest rozpoznany ale dla nie ktorych nie wiec nie wiedzialem ze to takie gwiazdy juz sory jeszcze raz pozdrawiam :?: 8)
Czesiek
 

Postautor: flower » listopada 2, 2004, 4:47 pm

Dobra reklama nie jest z?a :) :) :)

Nie zaszkodzi przyblizyc osiagniec Sciganych przed JimiWay'em :D
Sama jestem ciekawa koncertu bo niestety jeszcze nie mialam przyjemnosci pos?uchac tych oto Panow na zywo...
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: GERARD » listopada 2, 2004, 5:17 pm

Cze?ku ja r?wnie? zaliczam si? do fan?w ?ciganych ale przyznam Ci si? szczerze mia?bym problemy z wymienieniem ich wszystkich osi?gni?? , dlatego te? napisa?em, ?e musisz by? WIELKIM Fanem albo kim? z rodziny skoro tyle dat i fakt?w pami?tasz.Pozdrawiam i do zobaczenia w Ostrowie.
w życiu piękne są tylko chwile .......
nie marnujmy ich
GERARD
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1506
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:05 pm
Lokalizacja: OSTRZESZóW

Postautor: Benedykt Kunicki » listopada 2, 2004, 7:16 pm

a Ja wam powiem ze graja muzyke rytmicznie kolorowa i niespotykana na naszej scenie blues-rockowej i to byl jedyny powod ze zaprosilem ich na JIMIWAY BF 2004
to jedna z niespodzianek JBF 2004
a reklama-promocja Sciganych jest jak najbardziej wskazana
zasluguja na to !
Benedykt Kunicki
 

Postautor: Benedykt Kunicki » listopada 2, 2004, 7:16 pm

a Ja wam powiem ze graja muzyke rytmicznie kolorowa i niespotykana na naszej scenie blues-rockowej i to byl jedyny powod ze zaprosilem ich na JIMIWAY BF 2004
to jedna z niespodzianek JBF 2004
a reklama-promocja Sciganych jest jak najbardziej wskazana
zasluguja na to !
Benedykt Kunicki
 

Postautor: Czesiek » listopada 2, 2004, 9:04 pm

Nie nie niezarzekam sie jestem od poczatku Fanem Scigaczy i to moga powierdzic zaliczam kazdy koncert ale naleze rowniez do Fanow innych zespolow a takze do rodziny...... do wielkiej rodziny Bluesowej a jesli chodzi o fakty i daty i osiagniecia to wystarczy sledzic prase oraz wpadac czasami na ich strone oraz strony festiwali i wszystko jasne a to przeciez obowiazek prawdziwego fana a moze nie obowiazek a przyjemnosc znam takie czlowieka obecnie muzyka dosc dobrego ktory rowniez zna wszystkie daty i fakty oraz slowa teksty i muzyke i moze wymienic osiagniecia tyle ze DZEMU pozdrawiam
Czesiek
 

Postautor: alojz keta » listopada 3, 2004, 4:46 pm

... jo ty? je fan ?ciganych i tych m?odych zespo??w kere ?obracajom sie w podobnych klimatach. A reklamy nigdy za wiela.
alojz keta
 

Postautor: Czesiek » listopada 3, 2004, 7:47 pm

Alojz ty zyjesz no narescie kaj zes sie zakopol na tak dlugo cos sie wystraszyl abo kto cie wystraszl tak mom pedziec :P :P :P powiedz ty tez lubisz SCIGANCOW niespodzianka bardzo mila to rozumia ze Jimi way jedziesz a jak nie to do Taj mahalu ziher pozdrawiam dozobaczenia
Czesiek
 

Postautor: alojz keta » listopada 4, 2004, 5:06 pm

ano zakopo?ech sie w robocie, w moij bran?y prziszed taki czas ?e do ko?ca roku mom przechlapane i na Jimmiway niystety niy byda mog przijecha?, ?a?uja. Przijada na pewno do Taj Mahal i na andrzejki do MOK Ruda ?l., zapowiado sie niyz?y d?ezik.
Blu?ciski
alojz keta
 

Postautor: Maciek ?cigany » listopada 4, 2004, 11:51 pm

?????, szeryfie co tu sie dzieje...:) pozdrawiamy naszych fanufff w takim razie, nie wiedzialem ze tylu ich jest;)))))))))))
pozdro
Maciek
Maciek ?cigany
 

Postautor: Janka » listopada 16, 2004, 8:09 pm

No troche tych fan?w macie, szkoda, ?e tak rzadko gracie :(
Janka
 

Postautor: Aneta » listopada 18, 2004, 8:21 pm

Janka pisze:No troche tych fan?w macie, szkoda, ?e tak rzadko gracie :(


Normalnie czlowiek nie czuje kiedy rymuje :D co do Sciganych zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami....a tak na marginesie to ich fanow jest duuuuuuzo wiecej niz tylko my wpisani tutaj:P...takze Maciek tylko patrzec a na wasze koncerty beda walic drzwiami i oknami :wink: pozdrowienia i buziaki 8)
...W ?yciu pi?kne s? tylko chwile...
Aneta
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 18
Rejestracja: września 28, 2004, 7:10 pm
Lokalizacja: Ruda ?l

Puste biuro

Postautor: Szukacz » maja 7, 2005, 2:19 pm

Ostatnio slyszalem ich koncert i musze przyznac ze to jest calkiem fajna kapela...Ach...wokal i harmonijka sa naprawde przednie.Slychac ze co prawda niedlugo ze soba graja,ale cos w nich serio fajnego jest.Pozdrawiam.Piotrek:)
Szukacz
 

Postautor: maciek lipina » lipca 16, 2005, 12:59 pm

Drogi Szukaczu, to chyba nie nas widzia?es/ s?yszales. Jesli chodzi o nas zesp?? i harmonijke to my nie mamy w sk?adzie harmonijkarza ani te? ?aden z czlonkow zespo?u nie potrafi na niej gra?.

p.s.Owszem, graslimy traske 2 lata temu z goscinnym udzialem Macka Zaworonka na harmonijce, a na najnowszej naszej p?ycie pojawil sie s?ynny Bart ?eczycki, ale na stale nigdy nie mielismy harmonijki.
Pozdro
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: Damian Luber » lipca 16, 2005, 5:39 pm

maciek lipina pisze:
p.s.Owszem, graslimy traske 2 lata temu z goscinnym udzialem Macka Zaworonka na harmonijce
Pozdro



Tak Maciek Zaworonek gra bardzo fajnie na te harmoszce nie jednej zreszta :)
teraz sie poukladalo i gra z nami
Pozdrawiam
Damian Luber

p.s. Scigani w Tychach sie widzimy :)
Awatar użytkownika
Damian Luber
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 825
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 2:29 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości

cron