Jazz ,Funky,Soul -Synergy

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Jazz ,Funky,Soul -Synergy

Postautor: dmin » maja 30, 2005, 6:58 pm

www.synergy.art.pl
Wejdzcie posluchajcie .......trudno mi cokolwiek napisac w t? czy inn? stron?....milego odbioru
....no i saportowali Sikstars:)
dminek
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Re: Jazz ,Funky,Soul -Synergy

Postautor: Gość » maja 30, 2005, 11:21 pm

dmin pisze:www.synergy.art.pl
Wejdzcie posluchajcie .......trudno mi cokolwiek napisac w t? czy inn? stron?....milego odbioru
....no i saportowali Sikstars:)
dminek


a kto to sikstar ? tragedia wiejskich dyskotek - do manieczek
taka muzyke dminek wl?z sobie do-------
Gość
 

Synergy - pozytywna muzyka

Postautor: pozytywna » maja 31, 2005, 11:14 am

To naprawde ?wietny zesp??!!! Ich muzyka jest profesjonalna, ?ywio?owa i bardzo pozytywna. Mam nadzieje, ?e kiedy? cz?sto b?d? mog?a ich pos?uchac w radio i zakupi? ich p?ytk?! Raz by?am na ich koncercie i do dzisiaj jestem pod du?ym wra?eniem, na koncertach daj? z siebie 200% no i sporo improwizuj? (a to im bardzo fajnie wychodzi). Zapraszam na ich pomara?czowa stronke www.synergy.art.pl .

A supportowali Sistars, a nie Sikstars;-)
pozytywna
 

Postautor: Basman » maja 31, 2005, 11:21 am

Nie tak dawno ogl?da?em Sistars na zywo. Kto? kto nazywa ten band "tragedi? wiejskich dyskotek" albo nigdy nie by? w wiejskiej dyskotece, albo ma zaawansowane problemy laryngologiczne albo nie s?ysza? nigdy Siostrzyczek na zywo, amen.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Bardzo dobrze dalej do przodu

Postautor: Gość » maja 31, 2005, 11:31 am

Zajebisty zesp?? ?wietnie zagrane ?wietnie za?piewane ich kompozycja brakuje morze nie co przebojowo?ci ale to mysle jest chba bardziej ich zaleta ni? wada. Mam nadziej? osi?gn? sukces albo przyjad? z koncertem do gdyni bu chetnie bym pos?ucha?
Gość
 

Postautor: dmin » maja 31, 2005, 1:03 pm

"...przyjad? z koncertem do gdyni bu chetnie bym pos?ucha?"- Zesp?? przyjedzie wszedzie gdzie go zaprosz?. ;)

Co do Sistars to sie zgodze,niejedna moglaby im buty czyscic. Ale to nie chodzi o Sistars, tylko o to ze ktos mnie potwornie tu nie lubi i daje temu wyraz z partyzanta-taki lajw

Zapraszam do s?uchania.... www.synergy.art.pl
pozdrowienia
Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: Gość » maja 31, 2005, 2:07 pm

sluchalem i mysle ze to nie muzyka na blues.com
cos jak sisters taka amerykanska soul-funky mieszanka /nie mylic z soulem i funky prawdziwym/
z MTV i innych takich stacji dla mlodych muzyka do Opola Marka Sierockiego
dmin zauwazylam ze nie lubia ciebie tu ale czytam i to twoja wina kolego
Gość
 


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości