NoName Blues Band

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

NoName Blues Band

Postautor: Jacek K » marca 25, 2005, 1:32 pm

NoName Blues Band to grupa bluesowa dzia?aj?ca w Sosnowcu pocz?wszy od 2003 roku.Ja jestem cz?onkiem tej kapeli i jej jednym za?o?ycieli. Staramy si? gra? na tyle du?o koncert?w na ile jest to mo?liwe.Na pocz?tku grupa sk?ada?a si? z trzez muzyk?w z D?browy G?rniczej wyst?pujacych wcze?niej do "kotleta".W szybkim czasie do grupy do??czy?a wokalistka oraz wokalista-harmonijkarz. Grupa intensywnie dzia?a na terenie Zag??bia ?l?sko-D?browskiego - koncerty grupy odbywaj? si? regularnie dwa, trzy razy w miesi?cu, prowadzimy regularne jam sessions w jednym z sosnowieckich pub?w, posiadami ju? skupione wok?? siebie ?rodowisko muzyczne oraz studenckie.
Zesp?? gra znane numery uchodz?ce za standarty takie jak np.The stumble,My babe,Boom Boom, Caldonia,Got My Mojo Working, Hoochie Coochie Man,Key to the higwayoraz w?asne autorskie kompozycje.
Zesp?? wsp??pracuje r?wnie? z innymi kapelami w okolicy oraz z miejskimi o?rodkami kultury w Jaworznie, Sosnowcu i Dabrowie G?rniczej.
Najbli?sze plany to wyst?p na juwenaliach w Sosnowcu oraz koncerty na terenie ?l?ska i Ma?opolski , wej?cie do studia w celu zrobienia nagrania oraz urochomienia cyklu radiowych adycji radiowych. Swoje zg?oszenie wys?ali?my r?wnie? na festiwal Bluestracje w Chozowie.Nasz link jest jeszcze dalece nie dopracowany, ale ju? tam znajdziecie podstawowe informacje o grupie. link /www.nonbb.republika.pl/ Zapraszam jednocze?nie do wsp??pracy
Zawsze z bluesem
Jacek K
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: lutego 24, 2005, 8:46 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: sir_kaczka » kwietnia 22, 2005, 1:24 pm

radiowe audycje radiowe s? ?wietne
We? napisz konkretnie gdzie bdziecie grali w najbli?szym czasie , to mo?e wpadniemy pos?ucha?
Pozdrawiam .
Pozdrawiam
Jak mi?o. Gershwin wiosn? u mnie na niebiesko Gra
Awatar użytkownika
sir_kaczka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 102
Rejestracja: kwietnia 21, 2005, 9:06 am
Lokalizacja: Mys?owice

Postautor: primo » kwietnia 22, 2005, 2:26 pm

Buczy?ski :) ty nie umiesz gra? :p a co dopiero ?piewa? hehe
primo
 

Postautor: Wejner » kwietnia 24, 2005, 11:44 pm

bardzo ciekawa nazwa....
do zobaczenia na jamie w sosnowcu...

pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow

do zobaczenia
Awatar użytkownika
Wejner
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: kwietnia 24, 2005, 11:38 pm
Lokalizacja: Slask

Postautor: Wejner » kwietnia 24, 2005, 11:46 pm

aha dajcie cynk o ktorej sie zaczyna ten jam...i jakbyscie mogli to adres podac jeszcze

z gory dzieki
Awatar użytkownika
Wejner
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: kwietnia 24, 2005, 11:38 pm
Lokalizacja: Slask

Postautor: bluessss » kwietnia 25, 2005, 10:53 pm

Jam beda sie odbywa?y w Klubie Antidotum w Sosnowcu przy ulicy Suchej. Obok tzw. Zylety
start godzina 19.00
nlues
bluessss
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: kwietnia 25, 2005, 10:48 pm
Lokalizacja: sosnowiec

jam session w Sosnowcu

Postautor: Bruss » kwietnia 27, 2005, 3:19 pm

No i po jamie...
wczoraj (26.IV) odby? sie kolejny a pierwszy w nowym miejscu (Klubstudencki Antidotum) jam.
Gospodarzem Byli NoName Blues Band, impreza ?wietna, mn?stwo ludzi i dobra zabawa!
zapraszamy na kolejny jam za dwa tygodnie (10 maja)
szczeg?ly na www.41-200.tk
Pozdrawiam!
Bruss
 

Postautor: DYNAM-HIGHWAY » kwietnia 29, 2005, 3:47 am

witam....
wra?enia po jam session s? pozytywne, bardzo mi sie podoba?o...
fajny klimat...dobrzy muzycy...fajne dzio?szki:P

my?le ?e inauguracyjny jam mo?ecie zaliczy? do udanych...

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na jamie...:D
DYNAM-HIGHWAY
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 156
Rejestracja: lutego 1, 2005, 11:04 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Wejner » maja 20, 2005, 4:22 am

no troszke sie spoznilem

ale coz powiem, niestety nie bylo mnie wtedy na jamie ale na najblizszy napewno przyjade...pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wejner
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: kwietnia 24, 2005, 11:38 pm
Lokalizacja: Slask

koncert w Sosnowcu!!!

Postautor: Mr.Blues » maja 23, 2005, 5:31 pm

8) Witam ca?? "sosnowieck?" ekip? !!!

Nie znam (na razie) Antidotum ! ale ........
zapraszam na koncert grupy Mr.Blues w Sosnowcu !!!!!!! :D
w klubie o pi?knej nazwie ROCK PUB !!! (ul. Ko?cielna 46) 28 maja o godz. 20.00 !!!

Poznamy si? ! i mo?e jaki? wsp?lny jamik?

Pozdrawiam serdecznie!

Bogdan"mrblues"Rumiak

www.mrblues.prv.pl ( nie wszystko jeszcze dzia?o)
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Re: Nieznany wykonawca NoName Blues Band

Postautor: Gość » maja 28, 2005, 12:34 pm

Jacek K pisze:NoName Blues Band to grupa bluesowa dzia?aj?ca w Sosnowcu pocz?wszy od 2003 roku.Ja jestem cz?onkiem tej kapeli i jej jednym za?o?ycieli. Staramy si? gra? na tyle du?o koncert?w na ile jest to mo?liwe.Na pocz?tku grupa sk?ada?a si? z trzez muzyk?w z D?browy G?rniczej wyst?pujacych wcze?niej do "kotleta".W szybkim czasie do grupy do??czy?a wokalistka oraz wokalista-harmonijkarz. Grupa intensywnie dzia?a na terenie Zag??bia ?l?sko-D?browskiego - koncerty grupy odbywaj? si? regularnie dwa, trzy razy w miesi?cu, prowadzimy regularne jam sessions w jednym z sosnowieckich pub?w, posiadami ju? skupione wok?? siebie ?rodowisko muzyczne oraz studenckie.
Zesp?? gra znane numery uchodz?ce za standarty takie jak np.The stumble,My babe,Boom Boom, Caldonia,Got My Mojo Working, Hoochie Coochie Man,Key to the higwayoraz w?asne autorskie kompozycje.
Zesp?? wsp??pracuje r?wnie? z innymi kapelami w okolicy oraz z miejskimi o?rodkami kultury w Jaworznie, Sosnowcu i Dabrowie G?rniczej.
Najbli?sze plany to wyst?p na juwenaliach w Sosnowcu oraz koncerty na terenie ?l?ska i Ma?opolski , wej?cie do studia w celu zrobienia nagrania oraz urochomienia cyklu radiowych adycji radiowych. Swoje zg?oszenie wys?ali?my r?wnie? na festiwal Bluestracje w Chozowie.Nasz link jest jeszcze dalece nie dopracowany, ale ju? tam znajdziecie podstawowe informacje o grupie. link /www.nonbb.republika.pl/ Zapraszam jednocze?nie do wsp??pracy
Gość
 

Postautor: Mr.Blues » maja 29, 2005, 8:20 pm

8) Wczoraj grali?my w Sosnowcu! poznali?my ekip? NoNameBlues !!!
?wietna atmosfera! ?wietni ludzie!

Szkoda, ?e nasz jamik tak "nagle" :D si? zako?czy? !

Pozdrawiamy serdecznie !
Do nast?pnego spotkania!

Mr.Blues
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: Patryk Filipowicz » maja 29, 2005, 8:20 pm

REAKCJA:
A to dobre! Zesp?? NoName Blues Band nie prowadzi jam sessions w Sosnowcu. Jedynie 26.04 by? gospodarzem wieczoru, na zaproszenie Grupy Inicjatywnej41-200(www.41-200.tk), w kt?rej mam przyjemno?? dzia?a? tak?e i z kt?r? to Grup? ci?gniemy t? imprez? ju? od 2003roku. Nigdy wcze?niej i nigdy p??niej zesp?? NoName Blues Band imprezy tej nie prowadzi?, cho? muzycy NoNbb, przyznaj?, CZASAMI(acz od p?? roku coraz rzadziej) pojawiaj? si? na jamach i nie raz pomogli w ich organizacji.

Na stronie www.blues.pl pojawi?a si? swego czasu mylna informacja, jakoby NoNbb by? sta?ym gospodarzem jam?w. To wynik nieporozumienia przy redagowaniu informacji, kt?r? osobi?cie z pisz?cym tu Brussem wys?ali?my do redakcji portalu.
Tak wi?c Jacku (tudzie? Go?ciu), nie wiem czemu ma s?u?y? Twoja wypowied?, ale pragn? przypomnie?, ?e nie by?oby NoName blues band w takim sk?adzie, gdyby nie regularne Jam Sessions w Rock Pubie, kt?re we wrze?niu 2003 zainicjowali?my z 41-200JamTrio i na kt?rym uporczywie szukali?cie wokalisty i harmonijkarza. Nie b?d? ju? pisa? o scalaniu ?rodowiska studenckiego, bo to podobna historia...
Patryk Filipowicz
 

Przerwane granie:-)

Postautor: Patryk F. » maja 29, 2005, 8:31 pm

Ano b.fajnie si? jamowa?o, szkoda, ?e tak ?miesznie si? zako?czy?o :wink:
W imieniu swoim i Grupy Inicjatywnej41-200 zapraszam Mr.Blues do Antidotum. Szczeg?liki na www.41-200.tk
Patryk F.
 

Re: Nieznany wykonawca NoName Blues Band

Postautor: Krystian Michalski » maja 29, 2005, 9:18 pm

Jacek K pisze: ..prowadzimy regularne jam sessions w jednym z sosnowieckich pub?w, posiadami ju? skupione wok?? siebie ?rodowisko muzyczne oraz studenckie.


Panowie badzmy powazni. Doceniam wasza pomoc w Rock-Pubie i negocjacje z Michalem dotyczace perkusji, ale w Nietoperzu pojawialiscie sie sporadycznie mimo ze pomoc byla potrzebna ze wzgledu na przerwe w graniu jaka mial Patryk. Co do Antidotum to mysle ze poprowadzenie jednego jamu (w praktyce zagranie mini koncertu) nie upowaznia Was do stwierdzenia ze prowadzicie REGULARNIE jam sesions. W praktyce tylko jeden czlonek waszego skladu, Marek Buczynski jest na kazdym jamie i mocno sie angazuje w promocje i organizacje.

Jak dla mnie moze byc napisane w mediach ze jam prowadzi 'Ajron Mejden', ale pomyslcie ze przeklamanie moze zabolec ludzi ktorzy wkladaja w to energie i kase nie otrzymujac za to nic oprocz wlasnie wzmianki w mediach czy oklaskow.

Jesli prowadzicie regularne jam sesions w innych miejscach niz wspomniane, napiszcie co to za pub, chetnie sie wybiore.

Ostatnia juz kwestia, nie wiem jakie zwyczaje panuja na tym forum, ale jak piszecie tekst to warto by podpisac sie nazwiskiem, wiekszosc uczestnikow podpisuje sie jak z kroniki kryminalnej ;)

--
pozdrawiam
Krystian Michalski
Krystian Michalski
 

Postautor: Gość » maja 29, 2005, 11:01 pm

Panowie, troche powagi. Jestem harmonijkarzem i w 30% wokalist? zespo?u Noname blues band. Na jamy w Sosnowcu przychodz? regularnie od dwoch lat. (z przerw? 2 miesi?czn? spowodowan? czynnikami rodzinnymi). Je?eli chcecie bawic sie w wyliczanki kto ile zrobil dla jamow. to jest to bez sensu. Moj pomysl byl z perkusj?, i r?wnie? przyczyni?em sie w pewnym sensie do organizacji jamow w Antidotum, (srodek lokomocji, czy pomieszczenie w ktorym byly przchowywane sprzety. 7 kursow z samymi gratami do klubu. A ja czytam ?e Noname si? nie przyczni? do organizacji jamow. Owszem nie wszyscy muzycy zespo?u. Ale przynajmniej dwoch dzia?a czynnie. Mysle o swoejej skromnej osobie i panu Jacku. Ja identyfikuje sie z Noname blues band bo to prawie moje dziecko. Je?eli chciie roztrz?sac sprawe Noname kontra 41-200 to robcie to na innym forum!!!!!!!!!!! dyskusyjnym. Z tego co pamietam zanim do??czy?em Do Nonbb to pozostali muzycy przychodzili regularnie na jamy do Rock Pubu.
A dlaczego nie przychodzili do Pubu "Nietoperz", to mysle ?e ju? rozmawialismy na ten temat wielokrotnie z przedstawicielami 41-200.
Sprostowania wymagala informacja o regularnym prowadzeniu jamow.
A ?e wszyscy muzycy zespo?u nie uczestnicz? jamach to jest inna sprawa. Powiem, przychodz? sporadycznie. I maj? swoje powody. Ale ja bylem prawie na wszystkich od momentu kiedy dowiedzia?em si? o ich istnieniu. Myslalem ?e panowie macie dla mnie wi?cej szacunku. Jestem przedstawicielem Nonamebb na ka?dym jamie i to Panie Krystianie Michalski i Panie Patryku Filipowiczu powinno wystarczyc.
Z powa?aniem dla niezwykle delikatnych Panow z grupy inicjatywnej 41-200
Gość
 

errata do poprzedniego postu

Postautor: Marek Buczy?ski » maja 29, 2005, 11:29 pm

Przepraszam za to i? si? nie podpisa?em jakos mi wylecia?o z glowy. teraz to czynie.
Marek Buczy?ski
 

Postautor: Jacek K » maja 30, 2005, 7:06 am

Panowie, to co czytam to chyba jakies totalne nieporozuminie.Bardzo mi przykro, ze nie dostrzegacie istoty sprawy takiej jak wykonawstwo muzyczne i pomijacie wielkiego frontmena grupy NNBB, kt?ry jako jeden z nielicznych o ile nie jedyny przygotowuje jam przede wszystkim od strony warsztatowej oraz o od strony logistycznej. (ja jestem z boku).Oddajac wielki szacunek inicjatorom wszystkich jam sessions proponuje pzeanalizowac wklad wszystkich muzykow nie tylko tych z grupy NNBB. Pozdrawiam wszystkich ..........
Zawsze z bluesem
Jacek K
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: lutego 24, 2005, 8:46 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: sir_kaczka » maja 30, 2005, 8:16 am

Przykro mi , ?e odbywa si? taka pysk?wka w tym temacie. Co wi?cej po kilku wizytach (bez instrumentu) W Rock Pubie na jamach ?miem oceni? , ?e pub zosta? opanowany przez smarkaczy graj?cych ka?dy sobie byle szybko i byle jak . Jako?ci - nada . Feelingu - nada , perkusi?ci - zda?yli si? dobrzy . Zesp?? wchodz?cy na sety (NNbb)- w miar? - perkusista bardzo dobry, harmonijka zaanga?owana, technicznie - nie wiem , nie znam si? , ale nie?le to brzmia?o. Gitarzy?ci zapominali o prozaicznej czynno?ci przekr?cenia ga?ek w piecach na z g?ry upatrzone pozycje.
Po kilku wizytach (?ona po pierwszym razie stwierdzi?a ?e tego dziadostwa nie zdzier?y) stwierdzam , ?e nie by?o to bynajmniej wra?enie przelotne./ Troch? porz?dku , troch? kontroli i s?dz? , ?e to by zupe?nie inaczej wygl?da?o.
Tyle konstatacji
Pyt 1.:
Czy w Antidotum te? jest taki bajzel na jamach?
pyt.2 :
Czy te? si? tam tak ?recie jak na forum?


PS Faajna reklama bendu , nie ma co. Zaprezentowali?cie si? medialnie tym tematem ?e chej. Jak kto? powie , ?e mu si? nie podobaj? wasze utwory , to od razu walicie w mord??
troszk? doj?a?o?ci bo podpalacie si? jak sztubaki , rybiata
Pozdrawiam
Jak mi?o. Gershwin wiosn? u mnie na niebiesko Gra
Awatar użytkownika
sir_kaczka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 102
Rejestracja: kwietnia 21, 2005, 9:06 am
Lokalizacja: Mys?owice

Postautor: Jacek K » maja 30, 2005, 9:28 am

NoName Blues Band byl gospodarzem wieczoru w Antidotum, ktory zaliczyl do udanych.Mam nadzieje iz wszystkie nieporozumienia zostaly juz wyajsnione a mowa o regularnie prowadzony jam sasions dotyczy frontmena NNBB Marka B. promujacego lansujacego cale srdowiska bluesa w Zaglebiu- to wlasnie autor tekstu mial na mysli.Tych, ktorzy czuja sie zniesmaczeni przepraszam majac nadzieje, ze wszyscy zrobia jeszcze wiecej dla bluesa niz dotychczas.Pozdro......
Zawsze z bluesem
Jacek K
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: lutego 24, 2005, 8:46 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Bartosz Rusek » maja 30, 2005, 10:01 am

Drodzy Panowie!
roztrz?sanie na publicznym forum tematu "kto komu, kto co, itd" to kompletna g?upota!!!
?wiadczy tylko o braku umiej?tno?ci konstruktywnej rozmowy "twarz? w twarz".
Trzeba si? spotka? i wyja?ni? wszystkie nieporozumienia.
przecie? wszyscy chcemy tego samego, czyli Bluesa.

a pan Kaczka niech mo?e przyjedzie do Antidotum i zobaczy jak si? tam gra, a nie ocenia imprez? i ludzi na podstawie jamu z Rock-Pubu kt?ry mia? miejsce ponad rok temu. wielkie dzi?ki za dobre rady ale smarkaczami to mo?e pan sobie nazywa? w?asne pociechy! dziekuj? za uwag?.

Panowie!!! jeszcze raz apeluje: je?li le?y wam co? na w?trobie to rozmawiajcie o tym osobi?cie!!!

Pozdrawiam!
Bartek Rusek
Bartosz Rusek
 

Postautor: sir_kaczka » maja 30, 2005, 10:58 am

Przejd? si? i wya?? opini? na forum , nie ma obaw
Prosz? , podaj dni i godziny tych jam?w
Pozdrawiam
Jak mi?o. Gershwin wiosn? u mnie na niebiesko Gra
Awatar użytkownika
sir_kaczka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 102
Rejestracja: kwietnia 21, 2005, 9:06 am
Lokalizacja: Mys?owice

Postautor: Patryk Filipowicz » maja 30, 2005, 11:17 am

Anonymous pisze:Sprostowania wymagala informacja o regularnym prowadzeniu jamow.
A ?e wszyscy muzycy zespo?u nie uczestnicz? jamach to jest inna sprawa.


Ciesz? si?, ?e si? to wyja?ni?o. :D Tylko tyle. Pozdrawiam i do zobaczenia na koncertach.
Patryk Filipowicz
 

Postautor: Jacek K » maja 30, 2005, 11:20 am

Wracajmy do analizy- jak to zagra CZARNY>>>> Pozdrawiam ..................
Zawsze z bluesem
Jacek K
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: lutego 24, 2005, 8:46 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Mr.Blues » maja 30, 2005, 11:20 am

8) Witam!

W ostatni? sobot? Mr.Blues mia? przyjemno?? gra? koncercik w ROCK PUBIE. A po nim fajny, ale niestety kr?tki jamik-przerwany wjazdem policji po telefonie jakiej? babci :D

Jeste?my z zewnatrz; w Sosnowcu grali?my pierwszy raz (mam nadziej? ?e nie ostatni) Nie znam tamtejszego ?rodowiska i nie chce si? wtr?ca? w jakiekolwiek personalne dyskusje! I nie wiem jak bywa?o kiedy?! Ale jedno musze powiedzie?: jamsesions w towarzystwie obecnych tam gitarzyst?w i harmonijkarzy ( sekcja by?a nasza!! :wink: ) by?o wielk? przyjemno?ci? i wielkim pozytywnym zaskoczeniem !!!
?wietnie nam si? gra?o, poznali?my fajnych ludzi!

Pozdrawiamy serdecznie! Musimy si? znowu spotka?! Nie dajcie si?!
-------------------------------------------------------------

Mr Kaczka ! zapraszam na koncert i jam do ?l?skiego Jazz Clubu w Gliwicach 31 maja ! :D
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: Kryst » maja 30, 2005, 12:51 pm

Anonymous pisze:Sprostowania wymagala informacja o regularnym prowadzeniu jamow.
A ?e wszyscy muzycy zespo?u nie uczestnicz? jamach to jest inna sprawa.

I zostala sprostowana, ale po co pisac cos co potem trzeba prostowac.
Anonymous pisze:Powiem, przychodz? sporadycznie. I maj? swoje powody. Ale ja bylem prawie na wszystkich od momentu kiedy dowiedzia?em si? o ich istnieniu.

I tak tez napisalem we wczesniejszym poscie.

Anonymous pisze:Myslalem ?e panowie macie dla mnie wi?cej szacunku. Jestem przedstawicielem Nonamebb na ka?dym jamie i to Panie Krystianie Michalski i Panie Patryku Filipowiczu powinno wystarczyc.


Jesli to wystarczy to zespol Old Wave tez prowadzi jam. (2 czlonkow prawie na kazdym jamie, moze mniej zaangazowanych niz Ty w organizacje). Kazdy z nas rozumie ta sprawe po prostu "inaczej" ;)

Co do szacunku to pisalem w poprzednim poscie o Tobie i nie mam zamiaru sie powtarzac.

Zgadzam sie z Bartkiem, ze wiliczanka nie ma sensu, tak samo dyskusja na ten temat po sprostowaniu, wszyscy dzialamy w jednym kierunku i jest nas za malo zeby robic takie "afery".
Jak dla mnie koniec tematu z w/w wzgledow.

Anonymous pisze:Z powa?aniem dla niezwykle delikatnych Panow z grupy inicjatywnej 41-200


Pozdrawiam twardzieli z NNbb ;)

--
Krystian Michalski
Kryst
 

Postautor: Krystian Michalski » maja 30, 2005, 1:17 pm

sir_kaczka pisze:Przykro mi , ?e odbywa si? taka pysk?wka w tym temacie. Co wi?cej po kilku wizytach (bez instrumentu) W Rock Pubie na jamach ?miem oceni? , ?e pub zosta? opanowany przez smarkaczy


Pyskowka jak pyskowka, ale zauwaz, ze nikt pejoratywnego okreslenia typu "smarkacz" nie uzyl.

sir_kaczka pisze:<ciach> Gitarzy?ci zapominali o prozaicznej czynno?ci przekr?cenia ga?ek w piecach na z g?ry upatrzone pozycje.

To sie zdazalo, i zdaza sie na kazdym Jamie w innych klubach gdzie nie ma kogos kto "pilnuje porzadku". Z wiekszoscia gitarzystow juz tak jest :P

sir_kaczka pisze:Troch? porz?dku , troch? kontroli i s?dz? , ?e to by zupe?nie inaczej wygl?da?o.

Tu jest sedno sprawy, jak "zdyscyplinowac" muzykow ktorzy lubia sobie piec odkrecic i nie zwazaja na to ze reszta sie sciszyla. Zrzucac ze sceny?
;) BTW nad porzadkiem pracujemy caly czas, jam w rock-pubie to byl sam poczatek.

sir_kaczka pisze:Pyt 1.:
Czy w Antidotum te? jest taki bajzel na jamach?
pyt.2 :
Czy te? si? tam tak ?recie jak na forum?


odp.1
Zapraszam 07.06.05.
Najlepiej sie samemu przekonac i ocenic.
odp.2
Mam zawsze w futerale kilka opatrunkow, po kazdym jamie sa calkowicie zakrwawione. Ostatnio za jeden kiks malo reki nie stracilem :>

sir_kaczka pisze:Jak kto? powie , ?e mu si? nie podobaj? wasze utwory , to od razu walicie w mord??

Nie zdarzylo sie, bo walimy jak sie tylko krzywo spojrzy. :>


Dla swietego spokoju i nieznajacych emotow: dwie ostatnie odpowiedzi pod cytatami to oczywiscie ironia.


--
pozdrawiam
Krystian Michalski
Krystian Michalski
 

Postautor: Patryk Filipowicz » maja 30, 2005, 5:17 pm

Ciesz? si?, ?e wszystko jasne. Te? my?l?, ?e to dobra nauczka dla nas wszystkich...s?dz?, ?e ta dyskusja na forum (forum dyskusyjnym przecie?) czytelnie pokaza?a, ?e bluesowe ?rodowisko okolic Sosnowca jest o wiele szersze i ?e zesp?? w pr??ni nie funkcjonuje, wr?cz przeciwnie, jest jego aktywnie koncertuj?cym elementem promuj?cym bluesa w regionie. Aktywna dyskusja pokaza?a te? jak bardzo jest to dla nas wszystkich wa?ne i le?y nam na sercu. Moi drodzy, same plusy!
Niemniej jednak owo nieporozumienie jakoby NoName regularnie prowadzi?o sosnowieckie jam sessions nale?a?o wyja?ni? i za powy?sze sprostowanie w imieniu wszystkich lokalnych muzyk?w prowadz?cych imprez? dzi?kuj?.
Pozdrawiam ca?? ekip? NoName blues band.
Patryk Filipowicz
 

jam session

Postautor: marek Buczy?ski » maja 31, 2005, 9:17 pm

Epilog

W zwi?zku z bezsensown? dyskusja pomiedzy przedstawicilami 41-200 a Nonbb na forum "Okolice bluesa" chce tylko nadmienic ?e zespol przez ostatnie pol roku grywal cyklicznie w Rock Pubie w Sosnowicu i Pubie Studnia. Wszystkie koncerty pol?czone byly wlasnie z Jam Sesion. Otym pan Krystian Michalski nie m?gl widziec , bowiem nie pojawil sie na koncercie NoNbb ani razu!!!! pomimo wielokrotnego zaproszenia, wiec nie mogl wiedzic, ?e cos takiego jak "jam" wykonaniu Nonam?w ma miejsce. PO zakonczeniu grania swojego repertuaru zostawa? oficjalnie og?oszone Jam Session!! Grali na jamie r??ni muzycy, byli zapraszani, ci kt?rzy nie grywali na jamach organizowanych przez grupe 41-200. Przez ostanie pol roku Patryk Filipowicz pojawil sie na koncercie tylko raz , wiec tego te? nie mogl wiedziec. Grywali muzycy na zaproszenie przez Nonam?w jak r?wnie? przypadki muzycy ktorzy przychodzili na koncert.


Tyle. Panowie brudy sie pierze we w?asnym sosie a nie na forum publicznym, podobno sam jestem cz?onkiem 41-200, a szkoda ?e o waszych ?alach dowiaduje ze strony promuj?cej NoNbb.

wstarczy? by tylko telefon. Jeszcze zrazu powtarzam
NIE Macie Monopolu Na Jam Session.!!!! Ka?dy ma prawo organizowac go jak chce. czy wam sie podoba czy, nie nawet jesli scisle kierownictwo teo nie lubi.........


Panowie z 41-200 NIE MACIE MONOPOLU NA JAM SESSION! Je?eli nmie przychodzicie na koncerty (tu uk?on w Stone Pana Ruska-byl wielokrotnie-chwala mu zato !! to nie wypowiadajcie sie na forum publicznym niszcz?c nieskaziteln? reputacje NONAME Blues BAND
marek Buczy?ski
 

pozdrowienia

Postautor: Marek Buczy?ski » maja 31, 2005, 9:23 pm

Mysle ?e teraz jest ju? wszystko wyjasnione. w 100 %

Pozdrawiam cal? ekipe 41-200 z wyrazami szacunku i przyjazni ?ycz?c roztropno?ci na przysz?osc.


Marek Buczy?ski-sczczerze oddany bluesoei i muzyce
Marek Buczy?ski
 

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości

cron