oldtribute m?odzi nie znaczy ,?e gorsi:)

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

oldtribute m?odzi nie znaczy ,?e gorsi:)

Postautor: Marcin Ruter » kwietnia 16, 2005, 10:47 pm

Jest pewna kapela kt?ra wydaje mi sie jest warta po?wi?cenia jej troche uwagi...A dlaczego??? Na pewno ze wzgledu na wiek przedzia? W wynosi od 14 do 17 lat...graj? punk z dodatkami reggae....wiem ,?e to nie miejsce dla takiego zespo?u ale warto na nich zwr?cic uwage..po 2 s? na prawde nie?li technicznie jak na sw?j wiek..a po 3 fakt ,?e s? tacy m?odzi przeszkadza im w zalatwieniu sobie konceru...itp...Wiec apeluje do ludzi kt?rzy mogli by im pom?c!!!!Wiem ,?e takich punkowych zespo?ow jest setki tysiecy ale te chlopaszki maja co? w sobie cos co przykuwa wielka uwage...tylko trzeba im troche pom?c........ich adres to www.oldtribute.prv.pl
Marcin Ruter
 

Postautor: bartic » kwietnia 16, 2005, 10:54 pm

wszed?em... pos?ucha?em... i je?li to graj? 14-17 latkowie to jestem, no, pod wra?eniem i jestem ciekaw jak b?d? grali za parena?cie lat...

pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: T » kwietnia 17, 2005, 12:56 pm

szkoda ?e jako?? jest jaka jest
sekcje maj? fajn? :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
T
bluesman
bluesman
 
Posty: 203
Rejestracja: stycznia 15, 2005, 6:45 pm

Postautor: Mago » kwietnia 18, 2005, 9:11 pm

A mnie sie niestety nie uda?o pos?uchac (mo?e ktos wie jak to zrobic),ale wrazenie zrobi?a na mnie fotka basisty..... :)
... joyful sound in my soul ...
http://www.werbinskapawlina.com/
Awatar użytkownika
Mago
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 103
Rejestracja: lutego 10, 2005, 10:52 pm
Lokalizacja: SOPOT

Postautor: duda_jr » kwietnia 18, 2005, 9:50 pm

tak wiec basista jest z nas najm?odszy:) jest w 1 gimnazjum...dziekuje nie znajomemu M.R za promocje zespo?u...jak wysluchac???? tak wiec pod menu jest taki obrazek(sluchawka i glosnik) i pisze kliknij aby posluchac...czasami trzeba troche poczeka?.... A teraz mam wielkie pytanie wiem ,?e jest tu wielu ludzi , kt?rzy od lat kr?ca sie w tych sprawach...jestesmy mlodzi i co oczywiste jedyny przyp?yw pieniedzy to kieszonkowe...a zalezy nam bardzo na nagraniu plyty wiem ze to kosztuje w roznych studiach okolo 600zl ale dla nas do za duzo...da sie gdzies to zalatwic taniej???? na stronie sa nasze kontakty i w imieniu calego zespo?u prosze o pomoc
duda_jr
 

Postautor: Mago » kwietnia 19, 2005, 9:23 am

Dzieki za podpowoedz, jestem blondynke i nie wpad?am na to ,?e trzeba trche d?uzej poczekac:) Spr?buje jeszcze raz. pozdr
... joyful sound in my soul ...
http://www.werbinskapawlina.com/
Awatar użytkownika
Mago
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 103
Rejestracja: lutego 10, 2005, 10:52 pm
Lokalizacja: SOPOT

Postautor: dmin » kwietnia 22, 2005, 12:26 pm

Ale numer !
Tacy mlodzi chlopcy a juz robia pimpirimpim :)szkoda ze nie mozna posluchac!
pzdr
Dominik
Posluchalem.....
Nie no... ten kawalek...jakby to powiedziec, zdeczka masakrujacy:)))
Ja tez chcialbym wygladac jak Lenny .....Wy chcielibyscie nagrac plyte...ja zbieram na operacje...wy na studio....i zycze sobie i Wam zeby dlugo nam zajelo to zbieranie pieniazkow.Bo chyba nie chcialbym sluchac takiej plyty(choc zielone zabki i defekt m?zg? kiedys slyszalem).Przeciez mozecie sobie grac a po co od razu plyta?:)))
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: dudajr » kwietnia 22, 2005, 5:51 pm

Utw?r ,kt?ry s?ysza?e? nagrany byl aparatem cyfrowym wiec wiecej w nim szumu ni? dzwieku gitary:P Po co p?yta??? W?a?ciwie to sam nie wiem ale milo bylo by tak ow? nagra
dudajr
 


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości