[OSTRóW] FANABERIA Jazz - Blues Club

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Postautor: mala_wojna » kwietnia 15, 2007, 1:28 pm

ref pisze:Bis?w, moja Droga, to tam by?o... 5...6? W ka?dym b?d? razie du?o :lol: i dzi?ki w?a?nie publice te bisy by?y mo?liwe, dzi?ki publice, kt?ra gromko oklaskiwa?a Obstaw?, zreszt? Zdrow? Wod? tak?e. To my stanowimy po cz??ci o klimacie na koncertach - publika i za to nam...? Chwa?a!!! :D

Powiem tak, pierwsze moje powa?ne koncerty z Wami - jestem pod naprawd? ogromnie pozytywnym wra?eniem! Musz? w tym miejscu podzi?kowa? pewnej Malutkiej Wojence. Za... to, ?e odpowiada?o jej wczoraj moje towarzystwo, samemu by?o by tak nijak :lol: Dzi?kuj? za ciep?e s?owa, za u?miech i za to, ?e by?a?! Nareszcie mog?em pozna? Ciebie.

Oczywi?cie innych tak?e - szczeg?lnie Romk? :P

Wczorajsze dwa koncerty - co? niebywa?ego, dla mnie wa?ne i bardzo cenne, bo rzadko do tej pory mia?em okazj? s?ucha? kapel na ?ywo. WYp?ywamY na szerok? wod? :D :D

Zdrowa Woda - urzek? mnie szczeg?lnie gitarzysta i jego samotna partia. Ci?gle mi pobrzmiewa pewien refren:

Piwo jest dobre, piwo pi? trzeba, kto pije piwo, p?jdzie do... :D NIEBA!

A na obstawie to ju? totalny odlot. Osoba rozentuzjazmowanego Andrzeja i jego fajne teksty od naszej tr?jki pod ?cian?... :D:D:D sztama!

Blues to pot?ga! Z Wami...

Zaspokoi? Zo?k?... na na na zaspokoi?... :P

Dzi?ki za tak mi?y wiecz?r wszystkim i pozdro :P
Drogi Refie :P
Jam Twym sternikiem, a Ty moim ochroniarzem w sytuacjach.. wiesz jakich :) ..By?e? do wytrzymania :P

Od koncertu Oliviera dawno nie by?o takiego klimatu w fanaberii :) I to prawda, ?e ten klimat tworz? ludzie, ta nasza specyficzna forumowa spo?eczno?? z panem Andrzejem na czele :)
Awatar użytkownika
mala_wojna
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 940
Rejestracja: września 23, 2006, 10:56 am
Lokalizacja: Ostrzeszów/HollyŁódź

Postautor: Romka » kwietnia 15, 2007, 1:50 pm

Alez sie wytancowalam! Obstawa to rozniez jeden z moich ulubionych zespolow tylko nie wiem dlaczego wizualnie przypominaja mi Gang Olsena..? ;-)Piekny to byl czas czym koncert bez Was ludziska kochane! :-)
Na stare lata bedzie co wspominac!
P.S. Ref dzieki za wyroznienie ale nie wiem czym sobie na nie zasluzylam???
Witam wsrod szalnecow hehehe
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: Agata S » kwietnia 15, 2007, 1:56 pm

Romka pisze: Obstawa to rozniez jeden z moich ulubionych zespolow tylko nie wiem dlaczego wizualnie przypominaja mi Gang Olsena..?

Mo?e te krawaty kapitalne, kt?re nie zawsze by?y zawi?zane pod sam? szyj? :wink: :?:
Jak biec do końca, potem odpoczniesz...

Joanna Pilarska - Fan Klubsynoradzkaagata@wp.pl
Awatar użytkownika
Agata S
blueslover
blueslover
 
Posty: 416
Rejestracja: grudnia 23, 2006, 7:57 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Poznań

Postautor: ref » kwietnia 15, 2007, 3:09 pm

Romka pisze:Alez sie wytancowalam! Obstawa to rozniez jeden z moich ulubionych zespolow tylko nie wiem dlaczego wizualnie przypominaja mi Gang Olsena..? ;-)Piekny to byl czas czym koncert bez Was ludziska kochane! :-)
Na stare lata bedzie co wspominac!
P.S. Ref dzieki za wyroznienie ale nie wiem czym sobie na nie zasluzylam???
Witam wsrod szalnecow hehehe


Jakie tam wyr??nienie, kim ja jestem, ?eby? mi mia?a dzi?kowa? za to :lol: Po prostu ciesz? si?, ?e mog?em si? przywita? i pos?ucha? razem muzyki, kt?ra "czasami nie przeszkadza" :D jak to lider Obstawy rzek?.

Dzi?ki Romka :D Do zobaczenia na nast?pnym koncercie :D
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: Małgosia Koźmin » kwietnia 15, 2007, 6:21 pm

Szkoda ze ja cie nie pozna?am jakos, nie mam pami?ci do twarzy z awatark?w przewaznie a w?asciwie to zawsze tak jest ,ze mnie ludzie od zaraz rozpoznawaja i podchodza jestem chyba jaks charakterystyczna ten moj spok?j zapewne ludzie zapamietuja :)hahahahaha
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: ref » kwietnia 15, 2007, 7:27 pm

Ma?gosia Ko?min pisze:Szkoda ze ja cie nie pozna?am jakos, nie mam pami?ci do twarzy z awatark?w przewaznie a w?asciwie to zawsze tak jest ,ze mnie ludzie od zaraz rozpoznawaja i podchodza jestem chyba jaks charakterystyczna ten moj spok?j zapewne ludzie zapamietuja :)hahahahaha


My?l?, ?e b?dzie jeszcze sporo okazji :wink: By to nadrobi?. Tak, my?l?, ?e tak. 8) Pozdrawiam, serdecznie.
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: Tomasz Marek » kwietnia 15, 2007, 7:59 pm

WITAM SERDECZNIE!!!

3 MAJA (CZWARTEK) W FANABERII NIEZWYK?Y KONCERT:

"THE NERVOUS INVESTORS" (AUSTRALIA)
?wietne bluesowe trio z Australii
Graj? solidnego, inteligentnego i ekspresyjnego bluesa, blues-rockowe ballady oparte na mocnej gitarze i groov’i?cej sekcji

Lez Karski guit. Voc.
Roy Daniel – bass
Ace Follington - drums

Lez Karski jako singer/guitarist i songwriter/record producer, wsp??pracuje z Flash & The Pan, Midnight Oil, Spy v Spy, The Triffids, Yothu Yindi, Jeff Lang

Roy Daniel i Ace Follington stanowi? sekcj? rytmiczn? takich gwiazd jak Dave Hole, , Chris Cain and Johnnie Johnson .
Wi?cej informacji na http://www.thenervousinvestors.com.au/

ZAPRASZAMY!!!, BILETY 20 Z?
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: Agata S » kwietnia 21, 2007, 4:32 pm

Pozw?lcie, ?e si? wedr? troch? nie na temat... Wczoraj w Poznaniu odby? si? niesamowity koncert kapitalnej grupy, kt?ra wcze?niej wyst?pi?a na deskach Fanaberii... a mianowicie HIGHWAY
Koncert by? niesamowity, od koncertu ostrowskiego r??ni? si? tym, ?e by? bardziej "wywa?ony"... no i publiczno?? by?a nieco inna, cho? nadal wspania?a ;)

Ale dzie? wcze?niej wyst?pi? r?wnie? niesamowity, tym razem
...eee kwintet to pi?? nie...:?: :wink:
No to niesamowity kwintet o ?atwo wpadaj?cej w ucho nazwie Boogie CHilli
I tak sobie pomy?la?am :idea:, ?e chcia?abym mie? mo?liwo?? us?ysze? ich nie tylko w pozna?skiej Chary?mie, ale te? w ostrowskiej Fanaberii.
Nie wiem, czy to poprawane politycznie, czy siej? jak?? propagand?, czy kto? b?dzie mia? mi ten post za z?e, mo?e to nie to miejsce i czas :twisted:
nie mniej jednak chcie? to m?c... no to ja mam nadziej?, ?e moje marzenia si? spe?ni? :lol:

Pozdrawiam i ?ciskam wszystkich zwi?zanych w jaki? spos?b z Fanaberi? :)
Jak biec do końca, potem odpoczniesz...

Joanna Pilarska - Fan Klubsynoradzkaagata@wp.pl
Awatar użytkownika
Agata S
blueslover
blueslover
 
Posty: 416
Rejestracja: grudnia 23, 2006, 7:57 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Poznań

Postautor: Romka » kwietnia 22, 2007, 10:52 am

Al Di Meola w Fanaberii...kto bys ie spodziewal?! Moge powiedziec ze sie dzialam przy jednym stole...na pifku :oops: Radosc wielka!!!
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: vivaldie » kwietnia 22, 2007, 11:14 am

Graj? solidnego, inteligentnego i ekspresyjnego bluesa, blues-rockowe ballady oparte na mocnej gitarze i groov’i?cej sekcji

:D
Brzmi to bardzo zach?caj?co, mo?e w drodze do Le?nicz?wki na BoogieChilli uda si? post?j w Fanaberii?
Oh! wygada?em si?! :wink:
Ale to na razie tylko plany :roll:
"...just wanna boogie woogie all night long, yeah boogie..."


Obrazek
Awatar użytkownika
vivaldie
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1763
Rejestracja: lutego 22, 2007, 6:56 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Zbyszek Stępski » kwietnia 22, 2007, 5:51 pm

….co? mi si? zdaje, ?e na nast?pny koncert BOOGIE CHILLI nie b?dziemy mieli tak blisko :( ..ale co tam taka muzyka, ?e warto do Ostrowa ruszy? :D tym bardziej ?e w Fanaberii wiedz? co dobre i czuj? BLUESA - mo?e bardziej ni? w Poznaniu … :?:

…jakby, co to przyje?d?amy w komplecie….. :!: :D

Zbyszek
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Tomasz Marek » kwietnia 25, 2007, 12:44 pm

Witajcie ponownie!!!

JU? w piatek PO RAZ PIERWSZY W FANABERII KONCERT: "CROSSRECYDYWA". ZAPRASZAMY WSZYSTKICH W DO KLUBU NA GODZ. 21.OO, BILETY 10Z?

W CZWARTEK 03 MAJA WIELKA BLUESOWA MAJ?WKA W FANABERII:, KONCERT TRIO AUSTRALIJSKIEGO:
"NERVOUS INVESTORS" ZACZYNAMY O GODZ. 21.00, BILETY 20 Z?.

REZERWACJA BILET?W I MIEJSC SIEDZ?CYCH POD NR. TEL. 0 501 648 160.
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: anna » kwietnia 25, 2007, 12:58 pm

Tomasz Marek pisze:JU? JUTRO PO RAZ PIERWSZY W FANABERII KONCERT: "CROSSRECYDYWA". .

Tomku, jutro? nie w piatek..
The only people you need in your
life are those who need you in theirs!
Awatar użytkownika
anna
administrator
administrator
 
Posty: 790
Rejestracja: sierpnia 25, 2006, 7:56 am
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Agata W. » kwietnia 25, 2007, 4:38 pm

Raczej w piatek, jutro powrot z Wiednia :-)

Do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Tomasz Marek » kwietnia 27, 2007, 8:26 am

Przepraszam ale jestem dzie? do ty?. Oczywi?cie dzisiaj, czyli PIATEK 27 KWIETNIA W FANABERII KONCERT: CROSS RECYDYWA!!!. ZACZYNAMY OI GODZ. 20.00.

I JESZCZE JEDNO SPROSTOWANIE. KONCERT AUSTRALIJSKIEGO TRIO "NERVOUS INVESTORS" W FANABERII 2 MAJA ?RODA O GODZ. 21.00. PRZEPRASZAM ZA WPROWADZENIE W B??D I ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO FANABERII NA DWA MAM NADZIEJE NIEZAPOMNIANE I PE?NE MUZYCZNYCH WRA?E? WIECZORY
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » kwietnia 28, 2007, 12:20 pm

Koncert CrossRecydywy przeszed? ju? do historii!!!
Szkoda tylko ?e wczoraj nie tak licznie jak zawsze, reprezentowali?my nasz? spo?eczno?? bluesow?.
Przyznam si? ?e targa?y mn? w?tpliwo?ci, jak to b?dzie bez Andrzeja Pluszcza, wszak to by? motor nap?dowy tego tria oczywi?cie wyst?puj?cego w?wczas pod nazw? "Recydywa Blues Band".
Tym razem to ju? "CrossRecydywa", a wi?c tak?e nazwa, upami?tniaj?ca muzykowanie tej wyjatkowej sekcji z Krzysiem Cugowskim.
Zdecydowanie jednak menu wieczoru, by?o uk?onem w stron? Andrzeja Pluszcza.
A by? to przede wszystkim, test bezlitosny dla Paw?a Mikosza kt?ry musia? zmierzy? si? z legend?, jak? bez cienia w?tpliwo?ci, jest Andrzej Pluszcz. I musz? powiedzie? Wam, ?e wczorajszego wieczoru, Pawe? zapracowa? sobie na bardzo dobry wizerunek.
O Jego umiej?tno?ciach pos?ugiwania si? basem pisa? nie musz?, bo to profesjonalizm w pe?nym tego s?owa znaczeniu.
Ale na tym koncercie, Muzzy jawi? si? nam tak?e jako wokalista i z pewno?ci? dla niego samego, jest to nowe do?wiadczenie z kt?rego przy uciesze zebranej publiczno?ci, wyszed? zwyci?sko. Nie sili? si? na orginalno?? i dlatego brzmia? jak Pawe? "Muzzy" Mikosz. Trzymaj tak dalej Muzzy!!!
No i Moi Drodzy, Krzysztof Mandziara i Irek Nowacki. Duet wysmienitych instrumentalist?w, kt?rych nazwiska zapisane s? z?otymi zg?oskami w ksi?dze blues-rocka i rocka. Zapewniam Was ?e Ich inwencja nie wypali?a si? jeszcze do ko?ca.
Irek da? popis swoich mo?liwo?ci par? razy wczorajszego wieczoru, a by?o w nich wiele logicznych przemysle? i umiej?tno?? budowania napi?cia. Solo na b?bnach by?o fantastyczne i wywo?a?o burz? okalsk?w na widowni. Tak graj? tylko najlepsi!!!
No i Krzy? Mandziara z wielkim ?adunkiem emocji noszonym gdzie? w g??bi serca.
To by?a przeogromna przyjemno?? patrze? na Jego znakomit? gr?, szczeg?lnie, kiedy bra? w r?k? rurk? i gra? slidem. U Krzyska nie ma pozerstwa. Nie odnajdziemy te? tanich sztuczek. Jego gitara brzmi soczy?cie i naturalnie, a energia kontrolowana jest z niespotykanym wyczuciem, bo Mandziara wie tak?e co to cisza.
Wielce kontent jestem, ?e mia?em mozliwo?? uczestniczenia we wczorajszym spektaklu i ufam, ?e "CrossRecydywa" gra? b?dzie nam jeszcze bardzo d?ugo, bo to tylko z wielkim po?ytkiem dla Polskiej sceny blues-rocka i rocka!!!
Chcia?bym podzi?kowa? Tomkowi Markowi, Donacie i ?ukaszowi, ?e zaprosili "CrossRecydyw?" do Fanaberii!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Agata W. » kwietnia 28, 2007, 9:49 pm

Dopiero teraz na spokojnie siad?am do komputera... W imieniu zespo?u i swoim chcia?am podzi?kowa? za ?wietn? atmosfer?, by?o nam bardzo mi?o go?ci? w Fanaberii, motocykl oczywi?cie porzucili?my i zostali?my z Krzy?kiem do rana, pozdrowienia dla ca?ej ekipy z klubu! :-) Dzi?ki wielkie tak?e dla Andrzeja i Anny Jerzyk?w oraz Andrzeja R. za to, ze byli?cie. I by?abym zapomnia?a - specjalne podzi?kowania dla Andrzeja Jerzyka za wyst?p :-)

Pozdrawiam!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Agata W. » kwietnia 28, 2007, 11:47 pm

Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: maRysia » kwietnia 29, 2007, 8:24 am

Kto nie by? z jakichkolwiek powod?w niech ?a?uje!!!
( Tommi ten wyjazd nastepnego poranka...)

Mi sie uda?o dotrze?, cho? koncert Crossrecydywy w Fanaberii
to by?o marzenie "nie przeznaczone juz do realizacji ".
W pi?tek popo?udniu wysz?am niby do pracy a jeden sms sprawi?,
ze jecha?am do Ostrowa... ah rock'n'roll...

P?yn?cych ze sceny dzwi?k?w s?ucha?am zachwycona...
Profesjonalne granie na ?ywo zawsze robi na mnie przeogromne wrazenie!
Spodziewa?am sie dobrego koncertu ale musze napisa?,
?e by?o osza?amiaj?co...

To co uda?o sie stworzy? panom Irkowi i Krzysztofowi oraz Muzzy'emu,
"przy ma?ej pomocy przyjaci??" :wink: podoba mi sie bardzo!

Dziekuje zespo?owi i ich znajomym, ?e mog?am z Wami to prze?y?...

Pozdrawiam serdecznie Andrzeja i Ani? Jerzyk?w!
oraz wszystkich spotkanych na koncercie :D

PS. ?a?uje tylko, ?e nie mia?am ze sob? aparatu bo mielibysmy nagranie
ale nie chodze do pracy z takim sprzetem...
maRysia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1473
Rejestracja: listopada 1, 2006, 2:12 pm
Lokalizacja: RAJCZA/śląskie

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » kwietnia 30, 2007, 4:11 pm

Dzi? o 23:00 w Okolicach Bluesa, b?d? mia? dla Was 4 pojed?cze zaproszenia na koncert "Nervous Investors" kt?ry ju? 2-maja w ?rod? o 20:00 w Fanaberii.
Numer Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Karolu » kwietnia 30, 2007, 10:16 pm

a w jakiej cenie s? bilety? Je?li uda mi si? wyci?gn?? rodzin? i/lub znajomych - w tym Paw?a Walczaka z Krock'u to si? zjawi? 8)

Pozdrawiam!

Karola
Karolu
blueslover
blueslover
 
Posty: 474
Rejestracja: listopada 7, 2006, 11:43 pm
Lokalizacja: Tychy / Przygodzice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 1, 2007, 9:37 am

maciejka chrystusowa pisze:a w jakiej cenie s? bilety? Je?li uda mi si? wyci?gn?? rodzin? i/lub znajomych - w tym Paw?a Walczaka z Krock'u to si? zjawi? 8)

Pozdrawiam!

Karola


Dzwoni?em do Tomka i bilety s? w cenie 20z?. My?l? ?e nie jest to wysoka cena jak na takich Go?ci.
B?dziemy s?ucha? muzyk?w, kt?rzy tworzyli tak?e sekcj? dla jednego z najwi?kszych Bluesman?w naszego Globu nieod?a?owanego Johnnie Johnsona. Standard wszechczas?w "Johnny B. Good" jest w?a?nie dla Johnsona, bo to On odkry? Chucka Berryego.
Do tego zestawienia Les Karski wsp??pracuj?cy z "Flash and The Pan" i "Midnight Oil"
Szykuje si? naprawd? arcy ciekawy spektakl!!!
Ju? jutro 2-maja, ?roda Fanaberia w Ostrowie. Pami?tajcie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Rafał Nitka Białek » maja 1, 2007, 11:14 pm

...
Ostatnio zmieniony czerwca 15, 2010, 8:08 pm przez Rafał Nitka Białek, łącznie zmieniany 1 raz
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Karolu » maja 2, 2007, 6:30 pm

no mnie jednak te? nie b?dzie; Nervusy przegra?y z koncertem D?emu w Mi?dzyborzu 8)

Pozdrawiam nieustaj?co z Przygodzic :P
Karolu
blueslover
blueslover
 
Posty: 474
Rejestracja: listopada 7, 2006, 11:43 pm
Lokalizacja: Tychy / Przygodzice

Postautor: eric » maja 3, 2007, 9:34 am

"NERVOUS INVESTORS"

Swietny koncert,niesamowity gitarzysta.

gratulacje dla organizatorow.
"Woke up this morning..."
Awatar użytkownika
eric
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 957
Rejestracja: czerwca 12, 2006, 10:01 pm
Lokalizacja: ostrow wlkp

Postautor: Małgosia Koźmin » maja 3, 2007, 10:18 am

to by?a ale jazda -kapitalny zesp?? super oby takich wiecej
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: GMEG » maja 4, 2007, 6:47 am

NI zagrali swietnie
warto bylo przejechac 100km - Andrzeju, jeszcze raz dziekuje, ze namowiles :)
czy tylko mi odrobine przeszkadzalo naglosnienie?
czy ktos moglby wrzucic jakies zdjatko?
Awatar użytkownika
GMEG
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 48
Rejestracja: stycznia 12, 2005, 2:48 pm

Postautor: Tomasz Marek » maja 7, 2007, 8:29 am

Witam!!!

Za soba mamy bardzo d?ugi weekend obfitujacy w wiele imprez muzycznych w Ostrowie. Ze swojej strony dziekuj? muzykom z zespo?u CrossRecydywa i The Nervous Investors za wizyt? w Fanaberii i muzyk? tak blisko naszym sercom.
W najbli?szy weekend odpoczniemy od muzyki na ?ywo ale zapraszam na piatkowe spotkania z muzyka taneczn? lat 70 -tych do 90 -tych. Mam nadzieje, ?e uda sie nam troch? porusza? i wyluzowac:)

NAJBLI?SZY KONCERT NA KT?RY ZRESZTA NIECIERPLIWIE CZEKAM ODBEDZIE SIE 18 MAJA (PI?TEK), GODZ. 21.00:

MICHA? ZYGMUNT - GITARY
LECH POP?AWSKI - VOCAL

I ZOSTAJE JEDNO S?OWO:

"ACOUSTIC"
BILETY 5 Z?, REZERWACJA MIEJSC: 0 501 648 160
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: Tomasz Marek » maja 12, 2007, 5:29 pm

Cze??!!!

Najbli?szy weekend zapowiada si? bardzo muzycznie. W pi?tek o godz. 21.00 akustyczne d?wi?ki i na scenie "ACOUSTIC"

W sobot? 19 maja po raz drugi w Fanaberii koncert: "WIELEBNY BLUES BAND", godz. 21.00, bilety 5 z?.

ZAPRASZAMY :)
Awatar użytkownika
Tomasz Marek
bluesman
bluesman
 
Posty: 320
Rejestracja: sierpnia 19, 2005, 9:03 am

Postautor: Karolu » maja 12, 2007, 11:09 pm

oo - Acoustic - by?am wczoraj na ich koncercie w Tychach. Bardzo przyjemnie si? ich s?ucha :-). Polecam :-)

edit - kilka fot ze wspomnianego koncertu

http://img183.imagevenue.com/img.php?im ... _531lo.jpg
http://img134.imagevenue.com/img.php?im ... _547lo.jpg
http://img15.imagevenue.com/img.php?ima ... 1137lo.jpg
Karolu
blueslover
blueslover
 
Posty: 474
Rejestracja: listopada 7, 2006, 11:43 pm
Lokalizacja: Tychy / Przygodzice

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 163 gości

cron