Zasady umieszczania zdjęć w zakładce.

Forumowa galeria zdjęć ciekawych, intrygujących, nietuzinkowych.

Moderator: mods

Zasady umieszczania zdjęć w zakładce.

Postautor: karambol » maja 10, 2012, 8:14 am

Zakładka jest przeznaczona dla dzieł wybranych, pojedynczych, o wyraźnie wyższej wartości estetycznej (artystycznej). Decyzję o wyborze podejmuje użytkownik zamieszczający obraz, ze świadomością, że może się on spotkać z krytyką innych użytkowników. Nie należy tu zamieszczać zdjęć masowo, w szczególności serii fotoreportażowych.

Każdy wątek zakładki jest galerią jednego autora, będącego jednocześnie jej gospodarzem. Oznacza to, że każdy użytkownik forum może zamieszczać wybrane przez siebie zdjęcia (grafiki) w "galerii" odpowiedniego autora, przy czym autor jako gospodarz ma prawo selekcji zawartości wątku. Tytuł zakładki musi zawierać nazwisko lub nick autora.

Każdy użytkownik może zakładać swoją galerię i komentować/recenzować dzieła swoje i innych autorów.

Zdjęcia (grafiki) zamieszczone w galerii powinny być podpisane w celu jednoznacznej identyfikacji na wypadek udziału w plebiscytach, ankietach itp. Podpis powinien być unikalny (chodzi o jednoznaczną identyfikację zdjęcia) i może być umieszczony bezpośrednio na zdjęciu lub jako zwykły tekst pod nim.

Posty użytkowników w tej zakładce powinny dotyczyć wyłącznie meritum jej zawartości. Wpisy odbiegające od tematu będą kasowane lub przenoszone do innych zakładek.
Ostatnio zmieniony maja 10, 2012, 9:12 am przez karambol, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: JaRas » maja 11, 2012, 1:51 pm

Karambol nie wiem czy komentarze nie zamażą idei galerii
jak po zdjęciu ukaże się np 10-20 komentarzy potem wklei sie drugie wypadnie na stronie 2....., piąte na 10 itd. No nie wiem tak mnie naszło bo już chciałem coś tam nasmarować...a póki co znowu truję :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Dziadek Władek » maja 12, 2012, 2:53 pm

Jeśli to będą komentarze o charakterze recenzji to raczej nie zamażą... Inne komentarze będą po prostu przenoszone, np. do Kawiarenki...
Mam nadzieję, że ewentualne recenzje nie będą się ograniczały do emotikon lub pojedynczych "superlatyw" typu fajne, czadowe, zaj**iste itp... ;)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: JaRas » maja 12, 2012, 4:41 pm

życzę powodzenia i oby się tak stało,,,no a przenosin nie cierpię :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: karambol » maja 14, 2012, 12:35 pm

JaRas pisze:Karambol nie wiem czy komentarze nie zamażą idei galerii
jak po zdjęciu ukaże się np 10-20 komentarzy potem wklei sie drugie wypadnie na stronie 2....., piąte na 10 itd. No nie wiem tak mnie naszło bo już chciałem coś tam nasmarować...a póki co znowu truję :wink:

Podzielam twoje obawy w całej rozciągłości. Niezłe zamieszanie może powstać zwłaszcza kiedy razem z komentarzem zostanie "zacytowane" komentowane zdjęcie - dziesięć komentarzy=dziesięć razy powielone to samo zdjęcie (no chyba że moderatorzy będą zdjęcia z "cytatów" wycinać). Mam też taką samą nadzieję jak Dziadek Władek i prośbę aby "takich" komentarzy zaniechać.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: JaRas » maja 14, 2012, 2:25 pm

Dziękuję za zrozumienie
no i sam będę trzymał swoje lejce :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Galeria zdjęć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości

cron