Giles Robson & The Dirty Aces - "From The Basement"

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

Giles Robson & The Dirty Aces - "From The Basement"

Postautor: Electric Muddy » maja 6, 2015, 10:42 pm

Wprawdzie dosyć trudno dostępna, ale już można kupić najnowszą płytę The Dirty Aces pt. "From The Basement"

Obrazek

01 - Sinnin' 'Gainst Me
02 - Na Na Na Na Na (The Girl I'm Talkin' About)
03 - Anna Marie
04 - Ain't No Forgettin'
05 - That Simple Step
06 - Know Where to Get To
07 - Upstairs
08 - A Few Choice Words
09 - My Angels Might Die Too
10 - Howl & Moan
11 - When That Final Storm Rolls In
12 - Silver Bird to Mexico

Całej płyty jeszcze nie mam, nie słuchałem nawet jej fragmentów, znane są mi tylko trzy utwory, które już wcześniej znalazły się na Ep-ce - można było nabyć podczas ich trasy po Polsce w sierpniu zeszłego roku. Żaden z tych trzech utworów nie trafił do mnie tak jak wiele utworów z ich pierwszej płyty, mam tu na myśli przede wszystkim bardzo udane: "The Mighty Incinerator", "Stick To The Promise", "Cooling Board", jeden z dwóch najbardziej podobny stylistycznie, do utworów z w/w ep-ki, ale jednak dużo lepszy "I Ain't Dead Yet" (drugi to "Swindler For You"), wyróżniające się: "Crooked Heart Of Mine" i "Devil Led Evil", no i największy dynamit na tamtej płycie "Twenty Gallons Of Muddy Water".
Druga część zdania nie do końca była na temat, ale musiałem się trochę odnieść do ich pierwszej płyty, którą uważam, za naprawdę bardzo udaną, jednocześnie mając obawę, że ta płyta teraz nie dorówna poziomem swojej poprzedniczki.
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości