Anthony Gomes - 2012 - Up2zero

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

Anthony Gomes - 2012 - Up2zero

Postautor: nugent1959 » maja 30, 2012, 11:26 pm

gatunek blues-rock #1 blues artist "Billboard"






Anthony z pewnością wie, jak zabrać cię w podróż poprzez muzykę. Jest jednym z najbardziej utalentowanych muzyków wspaniałego bluesa / CD rockowych na rynku. Jego niesamowite umiejętności gitarowe i słodkie wokale będziecie pamiętać na wieki. Chcesz się bawić i nie nudzić to tą płytę musisz mieć! Każdy utwór od numeru 1.do Abandonne # 11 N 'Pas nagrany po "francusku" wersję Darkest Before The Dawn (sporządzono specjalnie dla jego mamy) będziesz zelektryfikowany z rytmem funky.Naprawdę cd z odjazdem.
Roman
Awatar użytkownika
nugent1959
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: listopada 23, 2008, 10:43 pm

Postautor: posener » czerwca 1, 2012, 6:39 pm

No wreszcie. Trochę trzeba było czekać na nową płytę. Mam poprzednie i wszystkie lubię.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: Rock-A-Billy » czerwca 1, 2012, 7:09 pm

Miałem dwie jego płyty: "Music Is The Medicine" i jakąś koncertówkę. Pozbyłem się na Allegro. Muzyka gościa wydała mi się jakaś mdła i niezbyt porywająca.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Postautor: posener » czerwca 1, 2012, 7:12 pm

Koncertówki nie mam. Resztę (3 szt.) lubię aczkolwiek tego typu grania jest sporo.


Sprawdziłem skład i załoga jest bardzo interesująca. Chyba się zainteresuję.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: RafałS » czerwca 1, 2012, 10:42 pm

Rock-A-Billy pisze:Miałem dwie jego płyty: "Music Is The Medicine" i jakąś koncertówkę. Pozbyłem się na Allegro.


Też kupiłem te dwie. Studyjnej się pozbyłem. Kilka niezłych piosenek, ale poza końcowym bluesem płyta dla mnie przeprodukowana. "Live" zachowałem. Mam do niej parę zastrzeżeń, jednak broni się klimatem koncertu.
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości

cron