Audycja "Okolice bluesa" w Polskim Radiu RDC w po

O
Magazyn muzyczny, poświęcony szeroko pojmowanemu bluesowi i gatunkom pokrewnym. Autor: Sławek Wierzcholski. Niedziela, od 16.00 do 17.00.
http://www.rdc.pl

Moderator: mods

Audycja "Okolice bluesa" w Polskim Radiu RDC w po

Postautor: Sławek Wierzcholski » września 8, 2013, 7:21 pm

Z przyjemnością informuję, że po wakacyjnej przerwie rusza moja audycja "Okolice bluesa" w Polskim Radiu RDC. W nowej ramówce audycja będzie nadawana w każdy poniedziałek w godz. 23:05 - 24:00. Przeważnie na żywo ale czasem będzie też wcześniej nagrana. Ale nie powiem kiedy :D Zapraszam do radioodbiorników na terenie województwa mazowieckiego i sąsiednich lub przez Internet, na www.rdc.pl 8)
Sławek Wierzcholski
Awatar użytkownika
Sławek Wierzcholski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 108
Rejestracja: lutego 24, 2010, 4:36 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Dziadek Władek » września 8, 2013, 7:36 pm

O kurcze!

Okolice Bluesa Wierzcholskiego i Okolice Bluesa Jerzyka o tej samej porze! :o :shock:

No to "osiołkom w żłoby dano..." :roll: :twisted: :lol:
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Sławek Wierzcholski » września 9, 2013, 9:05 pm

Zapraszam za godzinę na "Okolice bluesa" w Polskim radiu RDC. Zbieżność z audycją Andrzeja Jerzyka jest zdumiewająca! Postaram się wpłynąć na moja P. Dyrektor aby to zmieniła... Bo to jakoś dziwnie wygląda.... :lol:
Sławek Wierzcholski
Awatar użytkownika
Sławek Wierzcholski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 108
Rejestracja: lutego 24, 2010, 4:36 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Stanisław Mach » września 23, 2013, 10:49 pm

Cześć Sławek :) też jestem na audycji u Andrzeja Jerzyka słucham Michała Augustyniaka vel "Limboski" na żywo...
Stanisław Mach
bluesman
bluesman
 
Posty: 249
Rejestracja: grudnia 2, 2012, 10:25 pm
Lokalizacja: Kietrz woj.opolskie


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Dla Ciebie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron