Jestem dawcą szpiku!!! wy też możecie zostać!!!

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

Jestem dawcą szpiku!!! wy też możecie zostać!!!

Postautor: Mr.Blues » lutego 25, 2015, 8:51 pm

:D Jutro, czwartek 26.02. w klinice w Gliwicach zostanę poddany pobraniu komórek macierzystych!!!
Zarejestrowałem się kiedyś w bazie dawców, w styczniu zadzwonili: jest pilnie potrzebujący pacjent zgodny z moim DNA. Po przejściu procedur, szkolenia na ten temat wiem jedno: to łatwe i bezbolesne!! A można komuś uratować życie!!! Wizyta w klinice onkologicznej uświadomiła mi jaki jest ogrom potrzeb, jakie ilości pacjentów czekających na przeszczep!!! rejestrujcie się w bazie dawców!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 004&type=1

Myślę już nad zorganizowaniem specjalnego koncertu połączonego z propagowaniem Fundacji DKMS oraz możliwością rejestracji na miejscu!!!

Pozdrawiam Wszystkich!!!
.....dobroć to jedyna w świecie rzecz, która mnoży się gdy dzielisz się nią!!!
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Re: Jestem dawcą szpiku!!! wy też możecie zostać!!!

Postautor: justynka1994 » sierpnia 2, 2016, 6:29 pm

Również chciałabym pomagać innym. Czy wiecie gdzie w pobliżu Radwanic można się zarejestrować i zostać dawcą?
justynka1994
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: czerwca 24, 2016, 8:38 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

cron