Pomoc dla Asi

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

Pomoc dla Asi

Postautor: gofer » września 16, 2013, 10:33 pm

Zaczęło się od Dżemu, tak zwyczajnie czy nadzwyczajnie, bo miłość do muzyki tego scenicznego sekstetu połączyła nas, grupkę zwykłych ludzi. Wśród nich była ona – Asia Gontarek. Poznaliśmy ją na jednym z koncertów, to wspaniała osóbka o filigranowych kształtach, cudownym uśmiechu i wielkim serduchu, tak wielkim, że schronienie w nim znalazłoby setki osób. Codzienność, nocne pogaduchy na facebooku a przede wszystkim wspólne Dżemowanie bardzo nas do siebie zbliżyły. Teraz wyczekiwaliśmy nie tylko koncertu, ale naszych wspólnych spotkań i robiliśmy wszystko, by te spotkania były jak najczęstsze. Pod koniec zeszłego roku, dowiedziała się, że jest chora - ma nawrót nowotworu. Smutek, strach i łzy nie odpuszczały jej na krok. Na chorobę nie ma odpowiedniego momentu. Pewnego dnia wstała, wytarła policzki i powiedziała „wygram tę walkę, pokonam dziada!”. Postanowiła walczyć i jeszcze w grudniu dzielnie ruszyła do walki, bardzo nierównej walki… Najpierw bardzo poważna operacja a potem 6 sesji chemii, które coraz bardziej wyniszczały jej coraz słabszy organizm. W lipcu Asia przeszła kolejną operację tym razem ratujacą jej życie, wszyscy bardzo cieszyliśmy się, że się udało, ale zrozumieliśmy również, że to i tak tylko mała wygrana walka bo przed nią jeszcze wielka bitwa. Asia się nie poddaje. Ma nadzieję, chce żyć i walczyć, pomimo tego, że jest bardzo słaba.

Kochani nie zostawiajmy jej samej, walka z tak straszna chorobą to nie tylko jej siła i chęć życia, ale też ogromne nakłady finansowe, które Asia będzie musiała ponieść.

Jeśli możecie wesprzyjcie naszą Asię, wspólnymi siłami mamy szansę pogonić tego „dziada”.

Przyjaciele Asi

Więcej informacji na stronie http://www.pomoc-dla-asi.pl
Życie to teatr, gdzie los włada każdym aktem
Gdzie kwestie kończy czasem śmierć
Gdzie błazen kocha i drwi
Życie to teatr, gdzie puentę piszę czas
Gdzie sen się miesza z jawą
Gdzie wciąż się czeka braw
gofer
blueslover
blueslover
 
Posty: 496
Rejestracja: lutego 13, 2007, 7:50 pm
Lokalizacja: kalisz

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości