Strona 1 z 1

The Pryzmats walczy o kontrakt płytowy!

Post: września 28, 2011, 7:25 pm
autor: borszysz
Witam!
Ja wiem, że The Pryzmats to kapela kompletnie nie bluesowa, wręcz reprezentująca gatunek niezbyt popularny w światku bluesowym, jednak są to moi bardzo bliscy znajomi, stąd proszę was o pomoc;)
Mianowicie- Pryzmaci to 6 fantastycznych muzyków z Żywca, grają w dość nietypowym jak na polskie warunki zestawie muzykę w zasadzie hip-hopową, jednak bardzo dużo w niej elementów soulu, jazzu, czy rocka. Oficjalnie ludzie o nich mówią hip-hop live band. Jest to ekipa złożona z pełnego instrumentarium- bas, bębny, gitara, klawisze i do tego dwóch raperów.
Aktualnie biorą udział w konkursie organizowanym przez Empik, nazywa się Make More Music. Do zgarnięcia kontrakt z Sony Music Polska;) Przeszli do ścisłego finału, jury w składzie Metz, Rogucki i Jethon jest nimi zachwycone i teraz wszystko w rękach internautów. Do piątku do północy można głosować na ich utwór pt. Balon pod tym linkiem:
Wejdź na stronę:
http://apps2.socializer.pl/makemoremusic/

Bardzo was proszę, należy się im to bardzo, robią kawał fantastycznej muzyki i jeśli macie dosłownie 10 sekund wolnego czasu, to kliknijcie w ten link i na nich zagłosujcie;) Pomożecie?;)

Re: The Pryzmats walczy o kontrakt płytowy!

Post: grudnia 6, 2016, 11:59 am
autor: ala07
Udało się coś wywalczyć?