Koncert charytatywny dla malenkiej Zuzi

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

Koncert charytatywny dla malenkiej Zuzi

Postautor: Ettariel » stycznia 8, 2011, 2:13 pm

Witam kochani :)
Pisze z pewną dośc smutną sprawą i prośbą do Was wszystkich. Niedawno moja znajoma przeprowadziła się do Irlandii tam urodziła dziecko. Dzidzia przyszła na świat w 8 miesiącu ciąży. Zuzia urodziła sie z zespołem Downa. Na pocżatku było wszystko w porządku potem okazało się jednak ze ma dwie drobne wady serca z którymi będzie mogła żyć. Kiedy jej rodzice pogodzili się z tą sytuacją, Zuzia przestała samodzielnie oddychać. Musiała być cąły czas podłączona do aparatury która regulowała jej oddech i pracę serca. Po kompleksowych badaniach okazało się że dziewczynka ma nie dwie małe, a pięć poważnych wad serca. Żaden lekarz - w Wielkiej Brytanii ani w całej Europie nie chciał podjąć sie operacji. Znalazł się wreszcie ktoś kto podjął się tego wyzwania - dr. Del Nido ze Stanów Zjednoczonych. POjawił się jednak jeden bardzo poważny problem. Problem którego być nie powinno, bo przecież zycie ludzkie jest bezcenne i rodzice Zuzi oddaliby wszystkie pieniądze żeby ją uratować. Skąd jednak wziąć 200 do 500 tysięcy dolarów na operację?? :( Zuzia dostała sie pod opiekę fundacjii "Słoneczko" http://www.fundacja-sloneczko.pl/page.p ... p&ida=63/Z niestety jednak dochody z fundacjii nie pozwolą na pozyskanie tak dużej kwoty... Lekarze nie wróżyli dobrze dziewczynce ... nie dawali jej nawet miesiąca życia ... teraz ma już pięć miesięcy i zaczyna oddychać samodzielnie. Jednak im większa jest tym jej serce słabiej pracuje. Dlatego jej mama Dominika skontaktowała się z moją znajomą, a ta z kolei ze mną bo wie że gram w zespole. Zapytały czy moglibyśmy zagrać koncert charytatywny. Ja oczywiście zgodziłam się ale wiem że niestety koncert na tak małą skalę nie pozwoli uzbierać tak naprawdę żadnej kwoty która mogłaby choć po części zmienić tę sytuację. Dlatego właśnie piszę do Was drodzy muzycy. Ja sama śpiewam w Drodze Ewakuacyjnej razem z naszą znajomą Agnieszką i chłopakami z zespołu pragniemy zorganizować koncert bądź kilka koncertów sami jednak nie jesteśmy w stanie zbyt wiele zdziałać. Czy ktoś z Was zechcialby wziąć udział w takiej właśnie akcji? Nie mamy jeszcze dokładnego miejsca w którym miałby się odbywać taki koncert, ale myśleliśmy m. in o O.K Andaluzja czy MDK Batory. Narazi epróbujemy zorientować się w sytuacji i w tym czy są ludzie chętni do pomocy :)
Ostatnio zmieniony lutego 22, 2011, 9:27 pm przez Ettariel, łącznie zmieniany 2 razy
" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: Marek Kaczanowski » stycznia 20, 2011, 12:42 pm

Mam nadzieję że są tutaj ludzie którzy zechcą pomóc i wezmą udział w tym koncercie dla maleńkiej Zuzi.
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: krwiopijca kożuchów » stycznia 20, 2011, 12:50 pm

.....Marku-przeczytam na spokojnie trochę później....i zobaczymy co da się zrobić.....teraz startuje załatwiać inne sprawy....przepraszam.....Paweł...
Kochacie muzykę, kochacie innych ludzi? Zapraszam do mnie!
Na Festiwal Życia. TU więcej informacji.
Awatar użytkownika
krwiopijca kożuchów
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4108
Rejestracja: września 21, 2008, 9:37 pm
Lokalizacja: Kożuchów

Postautor: Ettariel » stycznia 20, 2011, 4:21 pm

Udało sie załatwić juz patronat fundacji! :) wszystko jest na jak najlepszej drodze :) dodam że Zuzia ostatnio przechodzila znów bardzo trudny okres... miała wysokie temperatury któych nie dąło się zbić i miąła problemy z oddychaniem ale juz jest dobrze :) ! :)
" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: Ettariel » stycznia 24, 2011, 12:52 pm

" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: krwiopijca kożuchów » stycznia 24, 2011, 5:38 pm


.................JEŚLI MOŻNA CHCIAŁBYM ZAPROPONOWAĆ ,ŻEBY W KAŻDYM MIEŚCIE W WOJEWÓDZKIM ODBYŁ SIĘ TAKI KONCERT....TO NIE MOŻE BYĆ POJEDYNCZE WYDARZENIE, WTEDY BĘDZIE EFEKT......DO TEGO MUSZĄ SIĘ ZAANGAŻOWAĆ OSOBY,I ZESPOŁY.....GWARANTUJĘ TO WYJDZIE.....NA TEREN WOJ.LUBUSKIEGO PROPONUJĘ I POLECAM LECHA......TRZYMAM KCIUKI....SERDECZNIE POZDRAWIAM....PAWEŁ... :)
Kochacie muzykę, kochacie innych ludzi? Zapraszam do mnie!
Na Festiwal Życia. TU więcej informacji.
Awatar użytkownika
krwiopijca kożuchów
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4108
Rejestracja: września 21, 2008, 9:37 pm
Lokalizacja: Kożuchów

Postautor: jomm » stycznia 24, 2011, 10:25 pm

Się chętnie przyłączymy do akcji........ Jeśli miałoby się to odbyć w kilku miejscach w Polsce, to dobra byłaby jedna konkretna data.

Nolens Volens i kilku przyjaciół chętnie zagra przy takiej okazji......
Awatar użytkownika
jomm
blueslover
blueslover
 
Posty: 649
Rejestracja: sierpnia 22, 2006, 12:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Ettariel » stycznia 24, 2011, 11:26 pm

dziękuję wam z całego serca :) czasu jest niewiele bo dni Zuzi... mimo iż czuje się narazie wporządku są naprawdę policzone. Nikt tak naprawdę nie wie ile jeszcze przeżyje. Dlatego mysleliśmy o dacie pod koniec marca najpózniej. Tutaj na śląsku chcemy to zrobić w MDK Batory lub jakimś bluesowym klubie bo te jakoś bardziej do siebie przyciagają. Nie jestem głównym pomysłodawcą koncertu ale przyłączyłam sie do organizowania. Jednak żeby "rozciągnąć" akcję na więcej miast potrzeba ludzi którzy tam pomogli by to ogarnąć. Jeśli ktos chciałby pomóc przy organizacji to piszcie :)

jak tylko będę miała termini jakiekolwiek szczeóły to odrazu napiszę :)
" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: krwiopijca kożuchów » stycznia 25, 2011, 4:42 pm

jomm pisze:Się chętnie przyłączymy do akcji........ Jeśli miałoby się to odbyć w kilku miejscach w Polsce, to dobra byłaby jedna konkretna data.

Nolens Volens i kilku przyjaciół chętnie zagra przy takiej okazji......
:D :wink:
Kochacie muzykę, kochacie innych ludzi? Zapraszam do mnie!
Na Festiwal Życia. TU więcej informacji.
Awatar użytkownika
krwiopijca kożuchów
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4108
Rejestracja: września 21, 2008, 9:37 pm
Lokalizacja: Kożuchów

Postautor: Ettariel » stycznia 27, 2011, 1:33 pm

aaah wybaczcie studia mnie zjadają :)
Najprawdopodobniej koncert tutaj odbedzie się w leśniczówce (dopiero wstępnie rozmawialiśmy ale od czegos trzeba zacząć ;) ) w kwietniu. Niestety nie ma wcześniejszych terminów. Myslimy jeszcze nad MDK Batory ale obawiamy się ze Dom Kultury nie przyciągnie tylu ludzi (wbrew pozorom). W zeszłym roku graliśmy na koncercie charytatywnym w Jaworznie- gwiazdą było Cree a ludzi można było policzyc na placach jedenj ręki - większośc słuchaczy to byli organizatorzy to przykre ale tak jest :((
Naprawde to wspaniałe że znaleźli się ludzie którzy chcą pomóc :)

Wstępny termin to piatek przed wielkanocą. Napiszcie mi proszę w jakich miejscach ewentualnie dalibyście radę coś zorganizować wtedy ja spróbuję tez cos w tym kierunku zrobic :D


Obrazek
" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: krwiopijca kożuchów » stycznia 28, 2011, 12:24 pm

..................my mamy terminy napięte,organizujemy w tym czasie dużo-nie będę wymieniał ,bo o to nie chodzi.....Trzymamy kciuki za sprawę....Paweł :)
Kochacie muzykę, kochacie innych ludzi? Zapraszam do mnie!
Na Festiwal Życia. TU więcej informacji.
Awatar użytkownika
krwiopijca kożuchów
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4108
Rejestracja: września 21, 2008, 9:37 pm
Lokalizacja: Kożuchów

Postautor: Ettariel » stycznia 28, 2011, 2:59 pm

oczywiście, rozumiem ;) każdy ma swoje sprawy na głowie ;) ale dziękuję za kciuki i oczywiście - zapraszam na koncert (y) :D kiedy co i jak ... to jeszcze napiszę :)
" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: krwiopijca kożuchów » stycznia 28, 2011, 11:46 pm

Ettariel pisze:oczywiście, rozumiem ;) każdy ma swoje sprawy na głowie ;) ale dziękuję za kciuki i oczywiście - zapraszam na koncert (y) :D kiedy co i jak ... to jeszcze napiszę :)
.....POZDRAWIAM SERDECZNIE :D :wink:
Kochacie muzykę, kochacie innych ludzi? Zapraszam do mnie!
Na Festiwal Życia. TU więcej informacji.
Awatar użytkownika
krwiopijca kożuchów
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4108
Rejestracja: września 21, 2008, 9:37 pm
Lokalizacja: Kożuchów

Postautor: Ettariel » lutego 22, 2011, 9:43 pm

" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: Makaron » marca 16, 2011, 7:04 pm

Jutro dajemy czadu :mrgreen: pozdrawiam i zapraszam
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości

cron