Zapraszam na mój bluesowy Fanpage !!!!!

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

Zapraszam na mój bluesowy Fanpage !!!!!

Postautor: Paweł Popławski » października 19, 2013, 8:02 pm

Zapraszam na mój fanpage ,nie typu serwis informacyjny tylko coś dla ludzi z pasją ,zapraszam do polubienia a także do zobaczenia moich coverów :)
https://www.facebook.com/bluesowa.aleja
Paweł Popławski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: września 18, 2012, 2:08 pm

Postautor: Paweł Popławski » października 19, 2013, 8:20 pm

a zapomniałem dodać filozofom wstęp zabroniony bo przykro mi to pisać ale wydaje mi się że więcej tu filozofów niż bluesowych pasjonatów :(bo blues jest dla wszystkich wykształconych dla niewykształconych ,biednych ,bogatych to nie ma znaczenia blues trzeba czuć :)
Paweł Popławski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: września 18, 2012, 2:08 pm

Postautor: Rakiet » października 19, 2013, 11:56 pm

Paweł Popławski pisze:a zapomniałem dodać filozofom wstęp zabroniony bo przykro mi to pisać ale wydaje mi się że więcej tu filozofów niż bluesowych pasjonatów :(bo blues jest dla wszystkich wykształconych dla niewykształconych ,biednych ,bogatych to nie ma znaczenia blues trzeba czuć :)


no to jak ci się tu nie podoba to spieprzaj.
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Re:

Postautor: posener » października 20, 2013, 5:51 pm

Rakiet pisze:
Paweł Popławski pisze:a zapomniałem dodać filozofom wstęp zabroniony bo przykro mi to pisać ale wydaje mi się że więcej tu filozofów niż bluesowych pasjonatów :(bo blues jest dla wszystkich wykształconych dla niewykształconych ,biednych ,bogatych to nie ma znaczenia blues trzeba czuć :)


no to jak ci się tu nie podoba to spieprzaj.


Rakiet, trochę szacunku dla artysty. On się już dorobił swoich coverów. Nawiasem mówiąc w bluesie mówimy raczej o standardach.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Zapraszam na mój bluesowy Fanpage !!!!!

Postautor: Rakiet » października 20, 2013, 6:27 pm

Nawiasem mówiąc w bluesie mówimy raczej o standardach

posener, czy ty aby nie za mądrze piszesz?? ;))

no, wyjątkowo efektowne wejście trolla - w typie "nie podoba mi się tu, ale trochę tu zostanę :))
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Re: Zapraszam na mój bluesowy Fanpage !!!!!

Postautor: leowhiskey » października 20, 2013, 7:59 pm

Trochę fajne, ale Liberace to to nie jes! to granie na pianie mam na mysli. Nalezy ćwiczyć, wejść do klubów z repertuarem i się skonfrontować z publicznością na żywo. Ten pan niech zapoda coś z żywych recitali, to się zapoznamy z tematem.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Re: Re:

Postautor: Paweł Popławski » października 20, 2013, 8:33 pm

Posener czym dla cb jest blues ? czy bluesowe standardy nie kształtują najbardziej ,rozwijają i wzbogacają nasze umiejętności ,Mudy Waters ojciec chrzestny bluesa chicagowskiego a ty co masz do powiedzenia dorobil sie coverów mam 21 lat a pamietaj ze ponoć najlepszym bluesmanem jest sie po 50 roku życia ,zeby cos osiągnąc trzeba caly czas byc uczniem i sluchać !!!!
Paweł Popławski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: września 18, 2012, 2:08 pm

Re: Zapraszam na mój bluesowy Fanpage !!!!!

Postautor: Electric Muddy » października 20, 2013, 9:29 pm

Tak nawiasem mówiąc "Can't Get No Grindin' " , a właściwie "What's the Matter With the Mill" jest utworem Memphis Minnie i Kansas Joe'a McCoy'a (jak nie cierpię odmieniać angielskich nazwisk). Ja w wieku 21 lat też tego nie wiedziałem, no ale pasjonaci będą się wgłębiali w tego bluesa coraz bardziej i bardziej :wink:
a tak w ogóle radziłbym nabrać trochę więcej dystansu do wszystkiego :wink:
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości