B.B.King - The Thrill Is Gone - Dostęp dla wybranych

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

B.B.King - The Thrill Is Gone - Dostęp dla wybranych

Postautor: RYMARZ » listopada 28, 2009, 8:42 pm

Chciałem za pośrednictwem portalu myspace.com obejrzeć klip do utwory B.B.King'a - "The Thrill Is Gone". Niestety, po kliknięciu w miniaturę ekranu ukazał się taki komunikat:

Niestety wideo, które próbujesz otworzyć, jest niedostępne w twoim kraju.

Problem dotyczy twórczości o wiele większej liczby artystów.

W jakim kraju żyjemy ?
Co jest powodem takiego stanu rzeczy ?

Pozdr,

Marcin Rymarz
Awatar użytkownika
RYMARZ
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: lipca 13, 2009, 1:56 pm
Lokalizacja: Ustka

Postautor: Brzoza » listopada 28, 2009, 11:43 pm

Mnie też to strasznie denerwuje. Ostatnio chciałem zobaczyć teledysk DMB, który zrobili z fragmentów koncertu, na którym byłem i też nie mogłem tego zobaczyć, a w zamian dostałem ten właśnie komunikat. Mimo, że zapłaciłem za bilet na ten koncert to jednak mieszkając w tym kraju nie mam do tego prawa... To jest jedna wielka paranoja. Wiem, że w jakimś stopniu ma to związek z naszym głupim prawem i zaiksem, ale nie wiem dokładnie co bo się nie znam na tym. Podobnym przykładem może być usługa VidZone (taki YouTube z teledyskami) na systemie PlayStation 3. W Polsce, w jako jedynym kraju Europy, jest ta usługa niedostępna i jest to spowodowane właśnie zaiksem... Czasem może człowieka szlag trafić...
Moja audycja w Radiu SAR --> www.trojwymiar.radiosar.pl
wtorki o 21:00 | Adam Brzeziński
http://blues.com.pl/viewforum.php?f=87
Awatar użytkownika
Brzoza
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6369
Rejestracja: października 29, 2009, 11:20 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Cold Lady » listopada 30, 2009, 6:43 pm

Na szczęście jest pewien sposób aby obejrzeć tego rodzaju filmy. Tzn. trzeba mieć IP nie pochodzące z Polski.

Ten programik pomaga surfować "anonimowo" po internecie.

https://www.torproject.org/overview.html.pl
Awatar użytkownika
Cold Lady
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1642
Rejestracja: września 8, 2009, 12:30 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości