BLUES - busking. Wakacje 2009.

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

BLUES - busking. Wakacje 2009.

Postautor: Guzik » czerwca 13, 2009, 12:38 am

Witam.


życie do wyzwanie - podejmij je :D :D

Poszukujemy gitarzysty, na wyjazd wakacyjny. Zamierzamy grać na ulicach różnych europejskich miast ( busking )

Repertuar mocno bluesowy ( Lightnin’ Hopkins, Jimmy Reed, R.L Burnside. Dr.Ross ) ale i nieco klasycznego rock&rolla oraz standardów.

Termin to od połowy lipca ( koncert B.B Kinga w Pradze ) do końca sierpnia. Trasę dobieramy wspólnie. Auto – furgon z miejscem na spanie czeka. Póki co jest nas 4 osoby. Harmonijka, gitary, perkusja. Sami młodzi ludzie, i chłopaki i dziewczyna. Zapewniamy przygodę, muzykę, zabawę, i uczciwość. Należy być jednak przygotowanym na wszelakie trudności noclegowe i sanitarne :) Noclegi w namiotach, aucie, hostelach i przez couch-surfing

___________

Interesuje Nas gitarzysta któremu nie jest obcy blues i rock&roll i który jest w stanie wyjechać najlepiej na cały planowany okres ! Wiek nie gra roli :) oczywiście muzycznie zawsze się dogadamy !

Trochę na tym forum mieszkam, także wierzę, że parę osób może zaświadczyć ze istnieję i jestem w sumie normalny gość :D wiec ogłoszenie można brać na poważnie. Wyjazd jest w fazie ostrego planowania i na 100% dojdzie do skutku. Jadzie Dominika (git +voc) , Bartek W ( harm), Adam (git) i ja ( perk), mam nadzieje ze nam sie to wszystko uda. Szczegóły wyślę zainteresowanym w mailu

Obrazek
____________

Planujemy trochę pozwiedzać, pobawić się i pograć bluesa. Nie jedziemy zarobkowo a czystko przygodowo, poznać ludzi, muzykę, Europę. Pomysł na wyprawę zrodził się podczas warsztatów blues nad bobrem a koncert B.B Kinga był dla nas motywacją. Chcemy grać dla radości ludzi i dla nas samych, nie będziemy zapewne brzmieć za dobrze, ale nie o to w tym wszystkim chodzi.

Czekamy na informacje, jak co możemy przesłać nasze nagrania.

Jeżeli ktoś może nam w jakikolwiek sposób pomóc w realizacji naszych planów, coś poradzić, wystraszyć :) czekamy na opinie

_____________


proszę pisać tutaj:

bartekguzik@yahoo.com

guzikbartek@wp.pl
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: leowhiskey » czerwca 22, 2009, 10:10 pm

Taki moj kolega bluesman o inicjalach E.C. , to by sie z Wami wybral na trase za sume 50 mln. funtow, przelewem na konto. ja osobiscie, to nie jestem w osiagach. ale sie zaprobujcie zakontaktowac z Pawlem Szymanskim, to moze za 5 dych od empika moglby to oporzondzic. hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości

cron