DVD Carlos Johnson & Joint Venture

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

DVD Carlos Johnson & Joint Venture

Postautor: bohdan » stycznia 15, 2009, 10:33 am

DVD Carlos Johnson & Joint Venture

Wczoraj miałem wolną chwilę i poszperałem trochę w warszawskim Empiku na Sadybie.

Ku mojej mu ogromnemu zdziwieniu znalazłem tam ww. wydawnictwo.

Obrazek

Nie wiem ilu z was wiedziało o tym podwójnym (CD + DVD) albumie, ale kara dla tych co wiedzieli, a nie powiedzieli. Przecież to niecodzienne wydarzenie, że ukazuje się profesjonalnie wydany album, z koncertu amerykańskiego wirtuoza wraz z wspaniałymi polskimi muzykami.

Trochę informacji 'z czym to się je'.

DVD zostało nagrane w MOKiS w Oleśnicy, 9 października 2007 roku w ramach Wrocław Blues Festival 2007. Skład jaki towarzyszy Carlosowi to: Włodek "Lola" Krakus, Bartek Niebielecki, Marek "Stingu" Popów oraz Wojciech Karolak.

Koncert ma prawie 45 min. Niewiele, ale zdecydowanie warto się rozejrzeć po sklepach (w internecie jest sporo ofert polskich sklepów). Na bonusowym CD jest ten sam materiał co na DVD - oczywiście bez obrazu ;)

Rok wydania: 2008

Zapłaciłem za to ok 43 zł, myślę że to wcale nieźle ZWŁASZCZA jak się posłucha materiału!
bohdan
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1295
Rejestracja: maja 17, 2005, 6:38 pm

Postautor: kora » stycznia 15, 2009, 12:02 pm

Na allegro to dvd chodziło po 50 zł...

DVD nie oglądałam, mogę się jedynie domyślać jego treści.
Na koncercie Carlosa byłam w Chorzowie / w ramach Bluestracji /
po prostu - rewelacja !
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Mr_shuffle » stycznia 15, 2009, 12:48 pm

Polecam ;)
Awatar użytkownika
Mr_shuffle
blueslover
blueslover
 
Posty: 422
Rejestracja: czerwca 14, 2005, 11:01 am
Lokalizacja: wroclaw


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości