NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Obrazek "Blues Wieczorową Porą" - audycja Stanisława Antośkiewicza. Zapraszamy w każdą niedzielę od 19:30 do 21:00 i na powtórkę we wtorek o 23:00 do http://www.radiokrc.pl

Moderator: mods

NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: Stan.Antoskiewicz » kwietnia 25, 2014, 2:41 pm

Witam serdecznie i już dziś zapraszam na niedzielną audycję wieczorowoporowatą :D
Będzie dużo dobrej muzy, goście, prezenty ..
Tradycyjnie szczegóły podam dopiero w niedzielę, no ..chyba żeby cuś mnie przyspieszyło :wink:
Do usłyszenia zatem :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Re: NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: Bluesmaster » kwietnia 26, 2014, 11:14 am

Stan, jesteś mistrzem budowania i dozowania napięcia, niczym Alfred Hitchcock !!! No, po prostu STAN...
niepewności... co też będzie dalej?!!!
Awatar użytkownika
Bluesmaster
blueslover
blueslover
 
Posty: 695
Rejestracja: stycznia 21, 2010, 1:34 pm

Re: NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: Stan.Antoskiewicz » kwietnia 26, 2014, 4:07 pm

Bluesmaster pisze:Stan, jesteś mistrzem budowania i dozowania napięcia, niczym Alfred Hitchcock !!! No, po prostu STAN...
niepewności... co też będzie dalej?!!!

Cześć , to nie tak jak myślisz, nie robię tego celowo..
Gdybym był taki piękny i bogaty jak sugerujesz, nie musiałbym wstawać wcześnie i robić dziwnych rzeczy w celu zarobienia paru groszy na opłacenie rachunków - taka średnia krajowa wegetowania :wink:
To z braku czasu i często zmęczenia odkładam przyjemność budowania audycji na czas wolny bardziej.
Jak dziś zacznę, to jutro skończę ,taki plan ja mam podstępny i ambitny mocno :) :wink:
Pozdrawiam bardzo i do usłyszenia i zobaczenia jutro wieczorem :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Re: NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: Tomii » kwietnia 26, 2014, 8:56 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:(...) Gdybym był taki piękny i bogaty jak sugerujesz, nie musiałbym wstawać wcześnie i robić dziwnych rzeczy w celu zarobienia paru groszy na opłacenie rachunków - taka średnia krajowa wegetowania :wink: (...)

Piekno to zecz gustu a o tem jak wiadomo w dyskurs nie uderze z Wacpanem, a to porannowczesne pobudki i dziwne acz mocno pozytecznie posuniete w celu potwierdzam(y) moca i osoba(ami) wlasna(ymi) - bylem(smy), widzialem(smy), zjadlem(smy) ... smaczniusienkie, a jakie swierze byly - cza to potworzyc tego jorku :)

Jutro niedziela nieliczna z tych ktore w domowych pieleszach spedzac bedziem w najblizszych tygodniach ... wiec czekamy z zaniepokojeniem juriahowo-hipowym np :arrow: :idea: :?: :!: :P
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Re: NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: Stan.Antoskiewicz » kwietnia 27, 2014, 3:04 pm

Moi Drodzy, nieliczni,acz Kochani, Słuchacze i Słuchawki w Bluesie Jedyni .
Zawsze byłem opóźniony w przesyle wiadomości, ale były one z reguły optymistyczne.
Taką treść radosną miałem podać o tej porze..ale sie nie uda..
Na skutek nagromadzenia się niekomfortowych sytuacji i z powodów ode mnie niezależnych muszę z niekłamanym smutkiem nie zaprosić Państwa na tradycyjny wieczór ciechanowski na Forum Naszym.
Za to Bardzo Przepraszam w dniu tak uroczyście podniosłym.
Stanisław Antośkiewicz .

Za tydzień niedziela będzie dla nas ?
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Re: NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: Tomii » kwietnia 27, 2014, 8:31 pm

w zwiazku z niekomfortowymi goscmi pisac mnie nienada byla, ale bylismu i sulchalismy
od zarania godziny, foobarek chodzij z nienacka a jakze.. jedyne co to cheba potworka wtorkowego sobie zadam z uwagi na niechciane wdzieki z okolic lawostolu zaklocajacych ...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Re: NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: @net@ » kwietnia 29, 2014, 10:10 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:Moi Drodzy, nieliczni,acz Kochani, Słuchacze i Słuchawki w Bluesie Jedyni .
Zawsze byłem opóźniony w przesyle wiadomości, ale były one z reguły optymistyczne.
Taką treść radosną miałem podać o tej porze..ale sie nie uda..
Na skutek nagromadzenia się niekomfortowych sytuacji i z powodów ode mnie niezależnych muszę z niekłamanym smutkiem nie zaprosić Państwa na tradycyjny wieczór ciechanowski na Forum Naszym.
Za to Bardzo Przepraszam w dniu tak uroczyście podniosłym.
Stanisław Antośkiewicz .

Za tydzień niedziela będzie dla nas ?


To ja przepraszam... Niestety, nie mogłam w tą niedzielę być z Wami... :cry:
Na pewno 4 maja będę na stanowisku...
@net@
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3656
Rejestracja: czerwca 30, 2009, 11:35 am
Lokalizacja: Ciechanów

Re: NIEDZIELA 27.04 g.19.30 BWP

Postautor: Stan.Antoskiewicz » maja 1, 2014, 7:11 pm

@net@ pisze:
Stan.Antoskiewicz pisze:Moi Drodzy, nieliczni,acz Kochani, Słuchacze i Słuchawki w Bluesie Jedyni .
Zawsze byłem opóźniony w przesyle wiadomości, ale były one z reguły optymistyczne.
Taką treść radosną miałem podać o tej porze..ale sie nie uda..
Na skutek nagromadzenia się niekomfortowych sytuacji i z powodów ode mnie niezależnych muszę z niekłamanym smutkiem nie zaprosić Państwa na tradycyjny wieczór ciechanowski na Forum Naszym.
Za to Bardzo Przepraszam w dniu tak uroczyście podniosłym.
Stanisław Antośkiewicz .

Za tydzień niedziela będzie dla nas ?


To ja przepraszam... Niestety, nie mogłam w tą niedzielę być z Wami... :cry:
Na pewno 4 maja będę na stanowisku...

Ty akurat nie musisz przepraszać, nie Ty mnie zaskoczyłaś ..
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues Wieczorową Porą - KRDP

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości