Wtorek = POWTÓRKA z niedzieli 15.03

Obrazek "Blues Wieczorową Porą" - audycja Stanisława Antośkiewicza. Zapraszamy w każdą niedzielę od 19:30 do 21:00 i na powtórkę we wtorek o 23:00 do http://www.radiokrc.pl

Moderator: mods

Postautor: sawyer » marca 19, 2009, 10:28 am

Spring Blues Night mam w kajeciku podkreślone wężykiem i chyba uda mi się przyjechać. Poza tym muszę dbać o swój rozwój jako gitarzysty :wink: , a mam obiecaną naukę przy Ciechanie pewnych dość specyficznych chwytów. :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: e m d ż i » marca 19, 2009, 12:36 pm

Jurku, może weźmiesz swoje "pociechy" :mrgreen: i przybędziesz na niesamowity koncert Todd Wolfe Band (jako support MooMoo Milk) do Ciechanowa, co? Pamiętasz, że mamy zaległe pożegnanie... a nie ma lepszego wsparcia pożegnań jak Ciechan :roll: Ja tam nie wiem-tylko czytałam o tym :lol:
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Stan.Antoskiewicz » marca 19, 2009, 8:44 pm

sawyer pisze:Spring Blues Night mam w kajeciku podkreślone wężykiem i chyba uda mi się przyjechać. Poza tym muszę dbać o swój rozwój jako gitarzysty :wink: , a mam obiecaną naukę przy Ciechanie pewnych dość specyficznych chwytów. :D
A to byś mi Jurku Drogi sprawił niespodziankę :D :D Znam sporo specyficznych zestawów chwytów na różne okazje... :lol: Moglibyśmy przy sprzyjających wyciekach znacząco poszerzyć Twój repertuar reprezentacyjny 8) :lol:
Potem to już tylko niestety jesteś ..skazany na sukces :!: :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: sawyer » marca 19, 2009, 9:35 pm

Serce by chciało i dusza, i całe ciało przyjechać do Ciechana i na Todda i 19 czerwca z rana.

O kurcze! - to jest jeszcze lepsze niż to, co u Kazia tworzy Izabell.
Może Drogi Stanisławie te skromne rymy rozwiniemy przy Ciechanie w wiekopomne dzieło (skazani na sukces tylko takie dzieła mają) przydając im na koniec odpowiednie chwyty, także gitarowe.

Oj, chciałoby się pojechać, ale obawiam się, że dopiero czerwiec będzie realny. Więc Magdo chyba nasze przywitanie, które zaczniemy od zaległego pożegnania będzie możliwe dopiero we Wrocławiu. :(
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues Wieczorową Porą - KRDP

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości