Strefa rokendrola wolna od angola!

Obrazek"Bielszy Odcień Bluesa" - audycja Jana Chojnackiego. Zapraszamy w każdy czwartek pomiędzy 22:05 a 23:00.
http://www.polskieradio.pl/trojka/

Moderator: mods

Strefa rokendrola wolna od angola!

Postautor: Johnson » maja 19, 2011, 9:22 pm

Ktoś zna audycję? Leci co sobota 22-23, prowadzi facet o pseudonimie Dr Wilczur, ale nie wiem, czy ma chociaż magistra :) puszcza różniaste kawałki, często pasujące do tematu przewodniego - w dialekcie "strefowców" "leitmotivu". Jeden warunek - jak sama nazwa audycji wskazuje - nie po angielsku. Na dobrą sprawę polskich zespółów też nie puszcza, chyba, że śpiewają nie po polsku (no i nie po angielsku). Muzyka bardzo różna od bluesa, głównie punk, reggae, metal, czasem jekieś głupawe elektro. Rockabilly też raczej nie puszcza :)
Zainteresowanych odsyłam na stronę audycji na stronie trójki w zakładce 'audycje', tam kolejna garść linków.
"Byle dobrześ robił to"
Tak uczyłeś, tak uczyłeś mie, pamiyntosz?
Wszystko jedno o co szło
"Jak coś robisz to rzecz świynto"
Awatar użytkownika
Johnson
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 136
Rejestracja: lutego 7, 2011, 7:53 am
Lokalizacja: Bdg // now in Gdańsk

Postautor: kazek » maja 21, 2011, 7:01 pm

Zdarza mi się słuchać czasem.Niezłe gość puszcza wynalazki :)
Awatar użytkownika
kazek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2825
Rejestracja: lipca 13, 2007, 9:13 pm
Lokalizacja: wola batorska/niepołomice/małopolska


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Trójka Polskie Radio

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości

cron