Audycja 1 - 06. 12. 2007 r. - godz. 23:00

Obrazek "Loose Blues" - audycja autorska Jakuba Michałka w każdy wtorek o godzinie 21:00 tylko we wrocławskim Radio Luz.
http://www.radioluz.pwr.wroc.pl

Moderator: mods

Postautor: Zbyszek Stępski » grudnia 7, 2007, 12:02 am

Dobranoc....wspaniała audycja
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 7, 2007, 12:03 am

ostatni gasi światło! :lol:

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: Janusz M. » grudnia 7, 2007, 12:03 am

Pora do wyrka,tylko wrzucić coś do odtwarzacza,słuchawki na uszyska,książkę do ręki i heja :D
Dobranoc i dzięki za audycję,pewnie spotkamy się za tydzień :D
PS
Jimmy,było naprawde fajnie,gratulacje :D
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: kora » grudnia 7, 2007, 12:04 am

Gratuluję :D
Dobranoc Wszystkim
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tasurinczi » grudnia 7, 2007, 12:04 am

Wielkie dzięki Jimmy. Świetnie się słuchało, nie zabiła Cię trema, było dosyć luźno, spokojnie. Dzięki za muzykę i do usłyszenia za tydzień :)
Rock n' roll, babe :)
Awatar użytkownika
Tasurinczi
blueslover
blueslover
 
Posty: 718
Rejestracja: stycznia 16, 2006, 12:25 am
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Kuba Chmiel » grudnia 7, 2007, 12:08 am

Dzięki wielkie, pozdrawiam, dobranoc
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Jimmy » grudnia 7, 2007, 12:44 am

No to już na spokojnie, z domowych klawiszy mogę Wam wystukać serdeczne: DZIĘKUJĘ PIĘKNIE PRZYJACIELE!!

Zaraz wrzucę playlistę na początek!
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: kora » grudnia 7, 2007, 10:28 am

Jimmy, jak dojdziesz do siebie, to opisz nam , jakie emocje towarzyszyły Ci w tym debiucie?
Jak wytrzymywałeś stres?
Co wpływa na wybór repertuaru, czym sie kierujesz w jego doborze ?
- zawsze mnie to ciekawiło :wink:

Pozdrowienia redaktorku 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Jimmy » grudnia 7, 2007, 11:41 am

Hej!

No właśnie jakieś pół godziny temu wstałem i to jakbym był po jakimś maratonie :) Cóż, wczorajszy wieczór był genialny. Świetnie dogaduje się Michałem Wójcikiem, który realizuje całą tę zabawę. On nie zna tego co gram, więc słucha o czym opowiadam, a potem słuchamy muzy w pełnym klimacie!

O dziwo stres mnie złapał wczoraj na pierwszym wejściu. Piszę o dziwo, bo wydawało mi się, że jestem zupełnie luźny. Coś tam jednak w podświadomości mi siedziało :D Wiadomo wiele pracy przede mną i nade mną. Jestem jednak optymistą, bo wczorajsze gadanie moim zdaniem to skok w porównaniu z tym co było na pierwszej audycji.

CO do samego repertuaru, to sprawa jest skomplikowana. Nie potrafię od tak sięgnąć na półkę i wziąć płytę do ręki i powiedzieć zagram to, a potem płytkę pięć rzędów dalej :) Słucham! Słucham! a potem jeszcze raz Słucham!
Najważniejsze jednak, że póki co staram się, żeby to co grało było jakoś harmonijnie osadzone. Np. jak wczoraj osią byli Allmani, wcześniej Wrocław, a jeszcze wcześniej fala blues rocka na Wyspach. M.in. wybrałem kawałek Dereka z Greggiem, bo jest dla mnie symbolicznym wejściem nowego pokolenia. Dlatego jest dla mnie bardzo ważny. Dla mnie liczy się nie tylko muzyka, ale też kontekst, bo chciałbym, żeby tej audycji słuchali ludzie młodzi, którzy nie mają pojęcia o pewnych sprawach. Wczoraj już mnie kilka osób pytało o Gov't Mule. To bardzo cieszy!
Wszystko to powoduje, że na godzinną audycję z 10 min wejścia (tak plus minus) potrzebuję jakieś 10 godzin minimum. No, ale to już mój problem :D

Mam nadzieję, że ten blogowy wpis wystarczy. Więcej sekretów zdradzać już nie mogę :D
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: kora » grudnia 7, 2007, 12:07 pm

Moja ciekawość w małym ułamku została zaspokojona 8) Dziękuję
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » grudnia 7, 2007, 1:37 pm

Jimmy pisze:Hej!

No właśnie jakieś pół godziny temu wstałem i to jakbym był po jakimś maratonie :) Cóż, wczorajszy wieczór był genialny. Świetnie dogaduje się Michałem Wójcikiem, który realizuje całą tę zabawę. On nie zna tego co gram, więc słucha o czym opowiadam, a potem słuchamy muzy w pełnym klimacie!

O dziwo stres mnie złapał wczoraj na pierwszym wejściu. Piszę o dziwo, bo wydawało mi się, że jestem zupełnie luźny. Coś tam jednak w podświadomości mi siedziało :D Wiadomo wiele pracy przede mną i nade mną. Jestem jednak optymistą, bo wczorajsze gadanie moim zdaniem to skok w porównaniu z tym co było na pierwszej audycji.

CO do samego repertuaru, to sprawa jest skomplikowana. Nie potrafię od tak sięgnąć na półkę i wziąć płytę do ręki i powiedzieć zagram to, a potem płytkę pięć rzędów dalej :) Słucham! Słucham! a potem jeszcze raz Słucham!
Najważniejsze jednak, że póki co staram się, żeby to co grało było jakoś harmonijnie osadzone. Np. jak wczoraj osią byli Allmani, wcześniej Wrocław, a jeszcze wcześniej fala blues rocka na Wyspach. M.in. wybrałem kawałek Dereka z Greggiem, bo jest dla mnie symbolicznym wejściem nowego pokolenia. Dlatego jest dla mnie bardzo ważny. Dla mnie liczy się nie tylko muzyka, ale też kontekst, bo chciałbym, żeby tej audycji słuchali ludzie młodzi, którzy nie mają pojęcia o pewnych sprawach. Wczoraj już mnie kilka osób pytało o Gov't Mule. To bardzo cieszy!
Wszystko to powoduje, że na godzinną audycję z 10 min wejścia (tak plus minus) potrzebuję jakieś 10 godzin minimum. No, ale to już mój problem :D

Mam nadzieję, że ten blogowy wpis wystarczy. Więcej sekretów zdradzać już nie mogę :D

..........................
wspaniałe i zawodowe podejscie do tematuu....
gratuluje Jimmy :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Loose Blues II - Radio LUZ Wrocław

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości

cron