Sklepy internetowe z płytami

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Sklepy internetowe z płytami

Postautor: GwiazdaEstrady » listopada 30, 2016, 1:35 pm

Hej :)
a macie jakiś sprawdzony sklep internetowy z płytami?
GwiazdaEstrady
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: października 31, 2016, 3:10 pm
Lokalizacja: Mielec

Re: Plyty pelne bluesa

Postautor: agrypa » listopada 30, 2016, 2:13 pm

Czesc. Ja kupuje najczesciej za posrednictwem UK i USA Amazon. Nigdy nie mialem problemow. Ale mieszkam w UK. Jak sie spisuje polski klon Amazona nie mam pojecia :) Jesli czasem sprowadzam cos z Polski, korzystam z uslug Merlina. (ale to raczej ksiazki, czasem jakis film)
Ostatnio zmieniony grudnia 1, 2016, 11:25 am przez agrypa, łącznie zmieniany 1 raz
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Sklepy internetowe z płytami

Postautor: StS » listopada 30, 2016, 7:08 pm

Warto wziąć pod uwagę ofertę sklepu internetowego importcds.com, ale trzeba pamiętać o aktualnym kursie dolara.
Jest stary temat o kupowaniu płyt: viewtopic.php?f=15&t=4126
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Re: Sklepy internetowe z płytami

Postautor: Electric Muddy » lutego 22, 2017, 12:58 am

importcds jest przede wszystkim fajny jak się zamawia kilka płyt, ale jest jedno moje zastrzeżenie co do tego sklepu...
Zacznę od tego, że płyty, które są u nich w ofercie, a nie mają ich na magazynach są oznakowane albo "Back order" albo "Special order". "Back order" oczywiście sugeruje, że są w stanie bez problemu sprowadzić daną płytą. Ja mimo wszystko radziłbym uważać w sytuacji, gdy wiemy, że jakaś płyta ogólnie jest bardzo trudno dostępna, a u nich w ofercie jest podpisana "Back order" i jest po przyzwoitej cenie (czyli od 9 do 11$).
Teraz opiszę moją sytuację. Kiedyś złożyłem zamówienie na dwie płyty z czego jedna była dostępna u nich na magazynie, a druga była podpisana "Back order" i była po przyzwoitej cenie. Gdzie indziej (amazony, ebay itp.) ta płyta była trudno dostępna i jeżeli można było gdzieś kupić to za kosmiczne pieniądze. Ja wtedy zamówiłem obie płyty i okazało się, że po pewnym czasie przysłali mi, ale jedną płytę (tą którą mieli na magazynie). Piszę do nich maila i pytam co z tą drugą. Odpisali, że prześlą tak szybko jak to będzie możliwe. Kilka dni później odpisali, że nie są w stanie zrealizować tego zamówienia.
Co mi się nie podobało w tej sytuacji:
- Przesłali mi jedną płytę (zamówienie niekompletne) nie pytając się mnie o zdanie.
- To miała być przesyłka łączna, a więc zaoszczędziłbym na kosztach przesyłki, gdyby obie płyty mi przesłali.
- Być może tą jedną płytę, którą mi przesłali byłbym w stanie znaleźć gdzie indziej taniej i wtedy bym nie kupował przez import
- dlatego uważam, że to było nie fair z ich strony
Co nie zmienia fakt, że kilka razy udało mi się kupić względnie tanio płyty, które sklepy na amazonie oferowały za astronomiczne pieniądze.
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

Re: Sklepy internetowe z płytami

Postautor: Lovemusic92 » marca 23, 2017, 9:32 am

Ja kupuję z UK Amazona. Przynajmniej kupowałem, teraz to nie wiem co będzie po tym Bresrit...

Sprawdzę ten wasz sklep :)
Blues potrzebuje nowej ikony.
Lovemusic92
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: marca 17, 2017, 3:51 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Sklepy internetowe z płytami

Postautor: Lolek23 » lipca 1, 2017, 7:57 am

Ja również cały czas przez Amazona i Ebaya - nie ma żadnych problemów :)
Lolek23
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: czerwca 14, 2017, 9:18 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron