Złote lata rock 'n' rolla

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Złote lata rock 'n' rolla

Postautor: Rickenbacker98 » października 27, 2015, 2:51 pm

Witam.

Mam pytanko, nie wiem czy powinienem tutaj o to pytać. Jednak postanowiłem że zapytam, ponieważ rock and roll i blues są bardzo spokrewnionymi ze sobą gatunkami i pewnie wielu bluesmanów interesuje się też rock'n'rollem.
Był kiedyś taki serial dokumentalny "Złote lata rock 'n' rolla" . Był on emitowany w połowie lat 90-tych na TVP1. Prowadził go John Sebastian z zespołu The Lovin Spoonful.
Nigdzie w internecie nie ma tego serialu w wersji z TVP. Wzmianek o nim też nie ma zbyt dużo.
Może ktoś z was ma vhsy i nagrywał kiedyś na nie programy z tv o tematyce muzycznej. Jeśli ma ktoś z tych osób ten program w swoich zbiorach, mógłby zrzucić na komputer i udostępnić?
Najbardziej by mi zależało na odcinku o brytyjskiej inwazji.

Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.
Rickenbacker98
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: października 26, 2015, 5:29 pm

Re: Złote lata rock 'n' rolla

Postautor: Zdzisław Pająk » listopada 14, 2015, 4:29 pm

Witaj, powinienem go mieć, wtedy nagrywałem sporo na VHS,
Pozdrawiam
ZP
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

cron