Dzem - pytanie o koncert

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Dzem - pytanie o koncert

Postautor: bluesman1 » lutego 13, 2013, 7:41 pm

Witam,

czy ktos posiada informacje, z jakiego dokladnie konceru pochodza fragmenty nagran umieszczone na poczatku i koncu filmu (chodzi o te krotkie przebitki, gdzie Dzem gra na jakby takiej otwartej, duzej scenie i filmowane jest to tez jakby z gory sceny, od tylu):

http://www.youtube.com/user/RetroGrabber?feature=watch

Bardzo bym pragnal zdobyc pelna wersje tego koncertu. Cos niesamowitego!

Pzdr
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm

Postautor: rocken » lutego 13, 2013, 9:16 pm

Pewnie chodzi Ci o fragmenty z filmu dokumentalnego "Sen o Victorii" z koncertową wersją utworu "Klosz".

Nie jestem pewien ale przypuszczam, że może to być fragment łódzkiego Rockowiska '85. Choć "Klosz" w wersji płytowej jest dopiero na "Zemście nietoperzy" z 1987r.

Chyba najlepiej forumowy Leowhiskey zweryfikuje moje przypuszczenia 8)
Z Pitulic miał nie daleko a może i nawet dali mu tam pograć? :?

A może Poznań i Rock-Arena ?
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: bluesman1 » lutego 14, 2013, 2:11 pm

No to bylbym niezmiernie wdzieczny, jesli ktos moglby pomoc zarowno w weryfikacji nagrania jak i w ewentualnym zdobyciu go. W zyciu nie slyszalem piekniejszej wersji ,,Klosza" - po prostu ciarki same cisna sie jak sie tego slucha....ciekawy jestem jaki byl caly koncert (a w 865 musialbyc rewelacyjny).
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości