lekcję lub tutorial blues na pianino

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

lekcję lub tutorial blues na pianino

Postautor: Paweł Popławski » września 19, 2012, 8:56 am

witam was wszystkim gram na klawiszach jestem 100% samoukiem gram blues i tylko blues od jakiegoś czasu planuję założyć zespół blues -owy i do tego potrzebuję znać chociaż kilkanaście dobrych utworów ze słuchu gram utwory takie jakie sweet home chicago itp jednak moim problemem jest to że mój słuch nie wystarcza na tym etapie i moim marzeniem jest to żeby nauczyć się grać siners player -bb king ,ray charles stratesboro blues -the alman brothers cold shot steve ray vaughan boom boom -john lee hooker i moje pytanie czy ktoś zrobił by jakiś tutorial tych utworów albo lekcje mieszkam nie daleko wrocłowia mogę zapłacić bd bardzo wdzięczny za pomoc potrafię dogrywać i inprowizować do tych utworów ale chciałbym chociaż w 80 % grać tak jak w orginale czekam na pomoc pozdr.
Paweł Popławski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: września 18, 2012, 2:08 pm

Postautor: Mean Machine » września 20, 2012, 8:18 pm

Dżizas!
Gościu, Ty weź się poucz o interpunkcji i budowie zdań wielokrotnie złożonych bo tego bełkotu to czytać nie idzie.
W języku polskim są takie znaczki, wiesz - kropki, przecinki, ?, etc. Stosuj je, nie żałuj sobie!
Awatar użytkownika
Mean Machine
blueslover
blueslover
 
Posty: 472
Rejestracja: stycznia 18, 2011, 3:07 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: posener » września 20, 2012, 8:41 pm

Mean Machine, ale kolega się pyta o pomoc w materii muzycznej, a nie ortograficznej. Tutaj być może jest już za późno, a możesz zniechęcić np. przyszłego SRV. Piszę to bez złośliwości.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: Penny » września 21, 2012, 10:46 am

Jeżeli jeszcze nie próbowałeś to poszukaj w wydawnictwach Aebersold Jazz. Mimo, że jazz - znajdziesz tam wiele przydatnych rzeczy dotyczących bluesa. Tych książeczek jest od diabła. Jeżeli chcesz to wyślę Ci coś mailem.
Daniel 'Danny Boy' Frontczak - Keep On Boogin'!
Danny Boy Experience https://dannyboy.pl
The Melons https://melons.pl
Los Potatos https://www.facebook.com/LosPotatos
Awatar użytkownika
Penny
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: marca 12, 2005, 3:08 pm
Lokalizacja: Lodz

tutorial

Postautor: Paweł Popławski » września 21, 2012, 6:32 pm

wiem że się nie da czytać ale pisałem to z tel. kolegi i nie potrafię się na nim obsługiwać
Paweł Popławski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: września 18, 2012, 2:08 pm

Re: tutorial

Postautor: posener » września 21, 2012, 6:37 pm

Paweł Popławski pisze:i nie potrafię się na nim obsługiwać


Nie potrafię się nim posługiwać.

W kwestiach stylistyczno-ortograficznych także możesz liczyć na pomoc forumowiczów.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: Paweł Popławski » września 21, 2012, 6:38 pm

Penny, mój mail to pawwell07@amorki.pl
Paweł Popławski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: września 18, 2012, 2:08 pm

tutorial

Postautor: Paweł Popławski » września 21, 2012, 6:40 pm

nie o taką pomoc mi chodzi, chciałbym zagrać te utwory co napisałem powyżej
Paweł Popławski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: września 18, 2012, 2:08 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron