Ankieta Forum Okolice Bluesa 2011

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Czy jesteś za przeprowadzeniem ankiety Forum Okolice Bluesa podsumowującej rok 2011?

Tak
28
68%
Nie
9
22%
Jest mi to obojętne
4
10%
 
Liczba głosów : 41

Postautor: Roj » grudnia 18, 2011, 9:02 pm

Jimmy :D .
My nie szukamy dziury w całym, tylko zwyczajnie rozmawiamy. Od tego jest forum, zapomniałeś ? Chciałbyś, żebyśmy byli jednomyślni ? Nawet w wojsku tak dobrze nie ma :D

RafałS pisze:w tym względzie ciężko mi się wczuć.
O widzisz, a nam każesz się wczuwać w rolę nowego potencjalnego forumowicza :)
No to ja się wczułem i tak sobie pomyślałem, że z tym uhonorowaniem najciekawszych recenzji czy wątków to niegłupi pomysł.
Jako nowy mam od razu czarno na białym, gdzie powinienem szukać i na kogo zwrócić uwagę, chcąc się dokształcić i czegoś wartościowego dowiedzieć. :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: RafałS » grudnia 18, 2011, 11:08 pm

Jimmy pisze:Pamiętam wyjazd do Kalisza i do Okolic Bluesa i mój pierwszy występ przed mikrofonem. Co jednak najważniejsze, pamiętam też doskonale radość, wzruszenie, drżenie głosu tych, którzy zostali DOCENIENI przez Forumowiczów.


Pamiętam tę audycję. Ściągnąłem ją sobie i sluchałem w pracy chyba następnego dnia. Faktycznie była ujmująca. Dlatego przykro mi, jeśli Cię uraziłem swoim wpisem - nie taki był mój zamiar. Natomiast kiedy Karambol, który jest nie tylko adminem ale i propagatorem polskiego bluesa i społecznikiem ma mieszane uczucia, to chyba coś jest na rzeczy.

A przy okazji - Jimmy, dlaczego nie udzielasz się częściej na forum? Jako były admin jesteś dla mnie (i chyba nie tylko dla mnie) autorytetem w kwestiach organizacyjnych forum i naprawdę fajnie byłby gdybyś się odzywał częściej. Już samym tym wpisem dałeś mi do myślenia. :D
Ostatnio zmieniony grudnia 18, 2011, 11:12 pm przez RafałS, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: RafałS » grudnia 18, 2011, 11:10 pm

Roj pisze:O widzisz, a nam każesz się wczuwać w rolę nowego potencjalnego forumowicza :)


Szach i mat. Załatwiłeś mnie. :)
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 8:28 am

RafałS pisze:... Natomiast kiedy Karambol, który jest nie tylko adminem ale i propagatorem polskiego bluesa i społecznikiem ma mieszane uczucia, to chyba coś jest na rzeczy.

Kiedy zgodziłem się zostać adminiem wiedziałem, że przy okazji stracę swój "głos" jako zwykły user. Wszystko co teraz piszę traktowane jest jako głos tzw. "Administracji". A ja mimo wszystko chciałbym też mieć zwykły głos zwykłego usera pozbawiony majestatu administracji.
Moje wątpliwości co do sensu organizowania ankiety zrodziły się podczas liczenia głosów z ubiegłorocznej ankiety. Wtedy od środka mogłem poznać kulisy głosowania. W wielu kategoriach wystarczyły głosy 5-6 userów aby załapać się do pierwszej trójki. Trochę to mało a znam przypadki że ktoś w swoim muzycznym CV chwaił się zajęciem piątego miejsca w ankiecie forum.

Cieszy mnie wasz odzew w temacie forumowej ankiety. Widzę też, że pomału wyłania się forma jaką według nas powinna mieć tegoroczna ankieta. Myślę też że warto już stawiać jakieś konkretne wnioski końcowe - jest z czego. Z dotychczasowego przebiegu dyskusji wyłaniają się następujące kategorie :

Płyta roku
Lista jest raczej zamknięta i pewnie przyjdzie czas na jej wspólne ustalenie.
Bluesowy utwór roku
Boję się dużego "rozrzutu" głosów dlatego uważam, że dobrym pomysłem byłoby zgłaszanie nominacji. Nawet jeżeli ktoś nie ma płyty z której dany utwór pochodzi może w sieci znaleźć i odsłuchać ten nominowany i w pełni świadomie zagłosować. Oczywiście liczone będą również głosy oddane na te "nienominowane" utwory.
Muzyk roku
Tu mam największe wątpliwości czy dodatkowo rozbić na inne kategorie (wokalista, gitarzysta, harmonijkarz, pozostałe instrumenty)
Osobowość roku
Wydarzenie roku
Najciekawszy tekst na forum (recenzja płyty, relacja z koncertu)
Coś czuję, że będzie to "one man show" a kategoria przybierze nazwę "Który z tekstów Rafała jest najlepszy?" (to moje osobiste zdanie zwykłego usera)
:D
Najciekawsze zdjęcie na forum
Też może być duży rozrzut głosów zwłaszcza, że nie mamy na forum jednego miejsca gdzie można wszystkie zdjęcia obejrzeć i trzeba je "wyłuskiwać" z innych wątków. Mozolna i trudna robota dlatego może uogólnić tę kategorie do np. "Autor najlepszych zdjęć na forum"?
Najciekawszy wątek na forum
Blues knajpa
Najciekawsza audycja

Dobrym pomysłem jest też nagradzanie uczestników ankiety drobnymi upominkami (płyty, książki, koszulki itp) oczywiście wyłonionymi drogą losowania. Sam mam kilka zdublowanych płyt i chętnie je przeznaczę na nagrody. Innych też zachęcam do przekazania "fantów" na nagrody (płyta z autografem wykonawcy będzie niezłym prezentem a przy okazji zachęta do udziału). Specjalne nagrody można byłoby przyznawać tym userom, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 9:44 am

Moja mocno robocza lista płyt "okołobluesowych" wydanych w 2011 roku wygląda tak (układ alfabetyczny) :
Antologia Polskiego Bluesa cz. 3
Around The Blues
Boogie Chilli – „Koncert”
Cichoński Leszek – „Sobą gram”
Fire Band – „Rhythm’n’blues & live”
Gienek Loska Band – „Hazardzista”
Greg Zlap – „Air”
Harmonijkowy Atak – „Harpcore”
Johnny Coyote – „Blues Bastard”
Krecia Robota – „Hej nie bój się” (całej płyty nie znam ale u Jana Chojnackiego w Bielszym Odcieniu Bluesa słyszałem dwa całkiem udane numery)
Krzak – „4 basy”
Kubiak Jędrzej – „Shortsighted”
Limboski – „Tribute to George Buck”
Los Agentos - "Poza horyzont"
Makaron Marek – „Bez owijania w bawełnę”
Piskorczyk Magda – „Afro groove”
Piskorczyk Magda – „Mahalia”
Przytuła & Kruk
Rzepa Mirosław – „Rymszary”
Siemieniuk Aleksandra – „World looks bad”
Ścigani – „Spiritus movens”
Śmietana Jarosław, Karolak Wojtek – „I love the blues”
Teksasy - "Zielony dymek"
Two Timer - "Here it comes"
United Blues Experience – „Heart blood ballads”
Werbińska & Pawlina – „Harmony”

Szczerze przyznaję, że nie mam wszystkich ww płyt , niektórych nawet nie słyszałem :oops: Ściśle rzecz ujmując mam 12 z ww wymienionej listy a sześć kolejnych słyszałem w całości w różnych okolicznościach.
Ostatnio zmieniony grudnia 19, 2011, 7:17 pm przez karambol, łącznie zmieniany 7 razy
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: rocken » grudnia 19, 2011, 9:48 am

Obrazek

TWO TIMER
Utwory na CD:
1. Got to drink
2. Here it comes
3. Moon
4. Robbery man
5. Tools blues

Choć to tylko ep-ka moim zadniem też powinna być w zestawieniu.
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 9:53 am

rocken pisze:...

Choć to tylko ep-ka moim zadniem też powinna być w zestawieniu.

Jak najbardziej - dodałem do listy.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Paweł Stomma » grudnia 19, 2011, 10:31 am

Przeczytałem tę proponowaną listę. Dla mnie mało. Tzn ta kategoria muzyk roku to zbyt ogólna. Nie lepiej to jednak rozbić? Naprawdę w tak ogólnej kategorii nie wiedziałbym co począć.. No i trochę zahacza o "Osobowość".
Podobnie z "najciekawszym tekstem". Wolałbym, zeby była osobno recenzja, a osobno relacja. Tak z punktu widzenia, jakbym miał głosować. Cóż w tym złego, że będzie dużo kategorii? Dla mnie tak byłoby łatwiej i ciekawiaj. No chyba, ze za dużo pracy z liczeniem głosów?

A tak przy okazji - nie rozumiem na co to jest argument, że ktoś chwali sie piątym miejscem w ankiecie? No przecież ankieta jest, a co kto potem z nią zrobi to jego wyłączna sprawa i jego odpowiedzialność? Ani forum, ani tym bardziej głosujący nie maja z tym przeciez nic wspólnego.
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: SiPolina » grudnia 19, 2011, 10:36 am

A odnośnie najciekawszego wątku na Forum: pod uwagę będą brane tylko wątki z tego roku (założone w tym roku)? :)
Awatar użytkownika
SiPolina
bluesman
bluesman
 
Posty: 291
Rejestracja: kwietnia 11, 2009, 10:26 pm

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 10:57 am

SiPolina pisze:A odnośnie najciekawszego wątku na Forum: pod uwagę będą brane tylko wątki z tego roku (założone w tym roku)? :)

Moim zdaniem wszystkie.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 11:05 am

Paweł Stomma pisze:Przeczytałem tę proponowaną listę. Dla mnie mało. Tzn ta kategoria muzyk roku to zbyt ogólna. Nie lepiej to jednak rozbić? Naprawdę w tak ogólnej kategorii nie wiedziałbym co począć.. No i trochę zahacza o "Osobowość".
Podobnie z "najciekawszym tekstem". Wolałbym, zeby była osobno recenzja, a osobno relacja. Tak z punktu widzenia, jakbym miał głosować. Cóż w tym złego, że będzie dużo kategorii? Dla mnie tak byłoby łatwiej i ciekawiaj. No chyba, ze za dużo pracy z liczeniem głosów?

Pal sześć liczenie - damy radę. Znowu powołam się na moje doświadczenia z roku ubiegłego - przychodziło sporo ankiet z niewypełnionymi kategoriami. Byli tacy, którzy aż tak dobrze nie rozeznawali się w szczegółach żeby wskazać klawiszowca, basistę czy perkusistę. Ja sam jestem za rozszerzeniem kategorii "instrumentalnych".
Paweł Stomma pisze:A tak przy okazji - nie rozumiem na co to jest argument, że ktoś chwali sie piątym miejscem w ankiecie? No przecież ankieta jest, a co kto potem z nią zrobi to jego wyłączna sprawa i jego odpowiedzialność? Ani forum, ani tym bardziej głosujący nie maja z tym przeciez nic wspólnego.

Argument żaden po prostu wychodzi ze mnie dusza praktyka? pragmatyka? realisty? bo na to piąte miejsce złożyły się głosy garstki ludzi znajomych? Inaczej wygląda to przysłowiowe piąte miejsce przy 1000 złożonych ankietach.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: B&B » grudnia 19, 2011, 11:19 am

karambol pisze:..... Inaczej wygląda to przysłowiowe piąte miejsce przy 1000 złożonych ankietach.

To może zatrudnimy OBOP :lol:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: kora » grudnia 19, 2011, 11:26 am

Jak dla mnie , to za dużo jest kategorii forumowych , za mało muzycznych .


Najciekawszy tekst na forum (recenzja płyty, relacja z koncertu)
Najciekawsze zdjęcie na forum,Najciekawszy wątek na forum


Staram się jakoś do tego przekonać, ale chyba nic z tego nie wyjdzie ...

Kilku forowiczy "zmówi się" i będzie głosować na wcześniej przez siebie umówione osoby lub co gorsze na siebie na wzajem ...
Wystarczy grupa 2-4 osobowa i mamy całkowicie wypatrzone wyniki .

Nie byłabym w stanie wybrać np. "najciekawszego zdjęcia "
- nie znam się na fotografii :lol: Wiem,co mi się podoba, ale nie wiem,czy to zdjęcie akurat ma jakąś wartość artystyczną :lol:
kierowałabym się zasadą - chybił trafił lub sympatią ( a to nie jest w porządku )

PS. w tamtym roku było wielkie halo o kategorię " najsympatyczniejszy forowicz " , a teraz prawie wszystko chcecie sprowadzić do tego abyśmy wzajemnie siebie oceniali ....
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Makaron » grudnia 19, 2011, 11:47 am

Bluesmaster pisze:Nie traktujmy wszystkiego tak poważnie. Przecież w ankiecie kwartalnika "TB"
zajęcie 1 miejsca w danej kategorii to uzyskanie ponad 200 pkt. co przekłada
się na ok. 50-60 głosów... Traktujmy to jak zabawę, a jeśli już wykonawca jest
z tego powodu zadowolony, to tym lepiej. Każdy rodzaj uznania jest miły i na
pewno dający dobrą energię dla dalszej działalności, co wynikało z wpisów na
forum dokonywanych przez naszych bluesmanów.
Tak więc, 100 osób biorących udział w ankiecie to całkiem dobry wynik.
Trochę więcej luzu i zabawy! Życie i tak jest dość trudne...


Dokładnie , bawić się trzeba , i zrobił bym też bardziej szczegółowe kategorie - gitarzysta , basista, wokalista, itp pozdrawiam

I płytki wydane pod koniec roku na przykład od 1 lipca do 31 grudnia mogą brać udział w ankietach na drugi rok także po prostu bardziej płynną datę zrobić, na luzie bardziej sprawiedliwe będzie, i więcej płytek na które będzie można oddać głos;-)


Osobiście uważam że ankieta przy udziale 100 osób jest dobrą zabawą przed Świętami ;-) pozdrawiam
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Roj » grudnia 19, 2011, 12:10 pm

kora_ pisze:[..] teraz prawie wszystko chcecie sprowadzić do tego abyśmy wzajemnie siebie oceniali ....
Jak ocenić recenzję lub wątek, nie oceniając jednocześnie osoby piszącej ?
Ano jest na to prosty sposób.
Administracja powinna pousuwać avatary i nicki wszystkich użytkowników forum, a posty oznaczać kolejnymi numerami porządkowymi. Oczywiście przy każdym poście powinien znajdować się numer IP forumowicza, żeby wyeliminować próby łamania regulaminu i uniknąć całkowitej anonimowości . W ten sposób pozostanie na forum tylko MUZYKA :).
Pozdrawiam, numer IP 91.150.165.27
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Paweł Stomma » grudnia 19, 2011, 12:46 pm

Oj tam, oj tam. Niektóre fora (chyba nawet większość) tak są skonstruowane, że posty oceniane są na bieżąco i cały czas! :)
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: rocken » grudnia 19, 2011, 1:04 pm

Jeszcze można dodać do listy Teksasy "Zielony dymek"
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 1:10 pm

rocken pisze:Jeszcze można dodać do listy Teksasy "Zielony dymek"

Dodałem.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Irek Graff » grudnia 19, 2011, 3:01 pm

Irek Graff pisze:tyle mi przyszło do głowy ot tak na szybko...

może zapomniałem o czymś, o jakiejś kategorii...
jeśli robić coś, to może bez przesadnego zadęcia, za to wykorzystać bardziej forum i możliwości internetu


no tak, zapomniałem o kategorii:

Zespół Roku
-----------------------------------------------------

FOTOGRAFFIA - www.fotograffia.com
FOTOKURSOWNIA - www.fotokursownia.com

-----------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Irek Graff
blueslover
blueslover
 
Posty: 788
Rejestracja: października 25, 2006, 10:28 am
Lokalizacja: Szmulki

Postautor: Nika » grudnia 19, 2011, 5:31 pm

karambol pisze:Moja mocno robocza lista płyt "okołobluesowych" wydanych w 2011 roku wygląda tak (układ alfabetyczny) :
Antologia Polskiego Bluesa cz. 3
Around The Blues
Boogie Chilli – „Koncert”
Cichoński Leszek – „Sobą gram”
Fire Band – „Rhythm’n’blues & live”
Gienek Loska Band – „Hazardzista”
Greg Zlap – „Air”
Harmonijkowy Atak – „Harpcore”
Johnny Coyote – „Blues Bastard”
Kajetan Drozd Trio – „Bourbon and the blues” (ledwie się łapie bo premiera dopiero pod koniec roku)
Krecia Robota – „Hej nie bój się” (całej płyty nie znam ale u Jana Chojnackiego w Bielszym Odcieniu Bluesa słyszałem dwa całkiem udane numery)
Krzak – „4 basy”
Kubiak Jędrzej – „Shortsighted”
Limboski – „Tribute to George Buck”
Los Agentos - "Poza horyzont"
Makaron Marek – „Bez owijania w bawełnę”
Piskorczyk Magda – „Afro groove”
Piskorczyk Magda – „Mahalia”
Przytuła & Kruk
Rzepa Mirosław – „Rymszary”
Siemieniuk Aleksandra – „World looks bad”
Ścigani – „Spiritus movens”
Śmietana Jarosław, Karolak Wojtek – „I love the blues”
Teksasy - "Zielony dymek"
Two Timer - "Here it comes"
United Blues Experience – „Heart blood ballads”
Werbińska & Pawlina – „Harmony”

Szczerze przyznaję, że nie mam wszystkich ww płyt , niektórych nawet nie słyszałem :oops: Ściśle rzecz ujmując mam 12 z ww wymienionej listy a sześć kolejnych słyszałem w całości w różnych okolicznościach.



Płyta formacji Kajetan Drozd Acoustic Trio, "Bourbon And The Blues", swoją handlową premierę będzie miała 14 stycznia 2012 roku. 27 grudnia br. odbędzie się koncertowa premiera krążka. Biorąc zatem pod uwagę, że szerszy odbiorca będzie mógł ją zakupić dopiero w przyszłym roku, sugeruję by zaliczyć płytę do Ankiety w roku 2012. Forumowicze nie będą mieli okazji się z nią zapoznać w tym roku.

Pozdrawiam! :)
Nika
bluesman
bluesman
 
Posty: 349
Rejestracja: sierpnia 27, 2007, 7:35 pm
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Przemo Czaja » grudnia 19, 2011, 7:13 pm

kora_ pisze:
Nie byłabym w stanie wybrać np. "najciekawszego zdjęcia "
- nie znam się na fotografii :lol: Wiem,co mi się podoba, ale nie wiem,czy to zdjęcie akurat ma jakąś wartość artystyczną :lol:
kierowałabym się zasadą - chybił trafił lub sympatią ( a to nie jest w porządku )


Myślę, że to, czy się znasz na fotografii nie ma tu nic do rzeczy. Pójdę dalej, nie musisz przecież ukończyć szkoły muzycznej, aby stwierdzić, czy podoba się Tobie jakiś utwór. Dlaczego na siłę wszyscy mają być fachowcami, mędrcami i znającymi się? Ja zagłosuję w ankiecie, a nie znam się prawie na niczym - wiem za to znacznie lepiej niż inni, co MNIE się podoba.

Pozdrówki :D
Jimiway Blues Festival- Best of The Best
Awatar użytkownika
Przemo Czaja
bluesman
bluesman
 
Posty: 218
Rejestracja: października 27, 2010, 2:54 pm
Lokalizacja: z dużego pokoju

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 7:18 pm

Nika pisze:Płyta formacji Kajetan Drozd Acoustic Trio, "Bourbon And The Blues", swoją handlową premierę będzie miała 14 stycznia 2012 roku. 27 grudnia br. odbędzie się koncertowa premiera krążka. Biorąc zatem pod uwagę, że szerszy odbiorca będzie mógł ją zakupić dopiero w przyszłym roku, sugeruję by zaliczyć płytę do Ankiety w roku 2012. Forumowicze nie będą mieli okazji się z nią zapoznać w tym roku.
Pozdrawiam! :)


Dzięki za informację - troszkę się pośpieszyłem.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: karambol » grudnia 19, 2011, 7:29 pm

Niedawno zauczestniczyłem w trzech ankietach związanych z rockiem progresywnym na różnych stronach/forach. W jednej trzeba było wytypować 15 płyt, w drugiej 10 a w trzeciej po 5 płyt w trzech kategoriach i to bez znaczenia czy polscy wykonawcy czy zagraniczni. Żadnych innych kategorii tylko płyty. Proste i szybkie głosowanie, które zajmuje dosłownie kilka minut (listę swoich typów dawno miałem w głowie). Obawiam się, że jak napchamy naszą ankietę wieloma kategoriami może to zniechęcić do głosowania - im prościej i jaśniej tym lepiej . Forum to nie ośrodek naukowy zajmujący się wszechstronnymi badaniami socjologiczno-muzycznymi.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Roj » grudnia 20, 2011, 12:30 pm

karambol pisze:[..] Obawiam się, że jak napchamy naszą ankietę wieloma kategoriami może to zniechęcić do głosowania [..]
Mamy tego świadomość, dlatego nie wyskakujemy z kolejnymi genialnymi propozycjami. Liczymy na zdrowy rozsądek.. że to wszystko z głową będzie zrobione i ze smakiem :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: piast » grudnia 20, 2011, 2:06 pm

Jak w filmach Barei -robimy ankietę czy zrobić ankietę ,podoba mi się :lol:
Awatar użytkownika
piast
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1600
Rejestracja: listopada 16, 2006, 9:55 am
Lokalizacja: Wratislavia

Postautor: Paweł Stomma » grudnia 20, 2011, 10:08 pm

piast pisze:Jak w filmach Barei -robimy ankietę czy zrobić ankietę ,podoba mi się :lol:

Piwowskiego :D
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Roj » grudnia 21, 2011, 6:41 am

Paweł Stomma pisze:
piast pisze:Jak w filmach Barei -robimy ankietę czy zrobić ankietę ,podoba mi się :lol:

Piwowskiego :D
Tyz prowda.
Ale można zaripostować Bareją, cytując przemówienie Prezesa klubu Tęcza.
Zamiast słowa "miś" wstawiamy "ankieta" i już mamy gotową ripostę:
"To jest ankieta na miarę naszych możliwości. My tą ankietą otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasza ankieta, przez nas zrobiona, i to nie jest nasze ostatnie słowo!" :D
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: kora » grudnia 27, 2011, 10:48 pm

No i co z tą ankietą ?
Będzie ?
Nie będzie ?
A jak będzie ,to kiedy ?
Wszak najwyższy już czas ją rozpocząć 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: B&B » grudnia 30, 2011, 8:39 am

Idąc konsekwentnie wcześniejszym tropem przedstawiam moje propozycje do "Listy przebojów Okolic '2011" 8)

Gienek Loska Band - "Kosił Jaś koniczynę"
Jędrzej Kubiak - "Diver in the Bottle"
Johnny Coyote - "I’m gonna shoot you"
Los Agentos - "I’m Gonna Leave You"
Przytuła & Kruk - "Don't go wastin' my time"
Ścigani - "Ełyła"
Werbińska & Pawlina - "Harmony"
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: kora » grudnia 31, 2011, 12:11 am

kora_ pisze:No i co z tą ankietą ?
Będzie ?
Nie będzie ?
A jak będzie ,to kiedy ?
Wszak najwyższy już czas ją rozpocząć 8)


To już czwarty dzień... a odpowiedzi od administracji, która sama założyła ten temat - nie widać ...


My zwykli forowicze ,czasami zasługujemy na odpowiedź od władz, a może jakieś specjalne podanie trzeba napisać ?
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

cron