ABB-40lat ,poszukuję kompl. płyt z koncertów Marzec 2009

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

ABB-40lat ,poszukuję kompl. płyt z koncertów Marzec 2009

Postautor: bluesromyrofeel » września 22, 2009, 10:39 pm

Poszukuję kompletu płyt z koncertów jubileuszowych ABB nagranych w marcu 2009.

pozdrawiam
roman
bluesromyrofeel
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » września 22, 2009, 11:10 pm

Wychodzi piekny BOX ; cd's , dvd's , winyle i shirty...
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: bluesromyrofeel » września 23, 2009, 6:57 pm

wiem że kompletują całkowitą dyskografię. Ale mi chodzi o koncerty z marca 2009 też w box-ie . Na ich www piszą że dorabiają emisję ale o ile dobrze zrozumiałem chyba tylko dla tych którzy zamówili ,zapłacili i zabrakło. Czy masz orientację gdyby zapłacić u nich przez stronę kartą czy to dojdzie do Polski?
Np. z dTb co do wysyłek mam doświadczenie dobre.
pozdrawiam
roman
bluesromyrofeel
 

Postautor: holonmic » września 23, 2009, 9:36 pm

Chodzi Ci o ten kubełek z 47 płytkami ? Niezły z Ciebie gość. Zbierasz materiał do słuchania na emeryturze ?

Ale poważnie - będą to wysyłać XI/2009 a koszty są niebagatelne. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę że od tego zapłacisz podatki. Taka wartość przekracza już limit zwolniony od opłat i trzeba to dodać. A czy jest to bezpieczne do Polski ? Tak kosztownych przesyłek nie brałem, ale z tymi mniejszymi było bez problemu. Przypuszczam, że ten kubełek wyślą Ci kurierem a nie pocztą.

MH.
Awatar użytkownika
holonmic
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: września 9, 2008, 10:08 am
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postautor: bluesromyrofeel » września 23, 2009, 10:15 pm

No właśnie kubełek a raczej kuferek. Z emeryturą też prawie trafiłeś choć tzw. wiek emerytalny za dwie dychy dopiero ale myślę kupić to żeby w tym czasie nie nudzić się. Chociaż boję się że 47 płyt to może być wkółko to samo. No ale korci mnie to że tylu zacnych gości na różnych koncertach. Najlepiej byłoby to zobaczyć samemu ale obiecując sobie tak wiele albo oni albo ja tego nie dożyjemy.Tak więc pomyślałem sobie że kuferek to bombowa sprawa. A obiecałem sobie że skompletuję całą dyskografię. Odnośnie opłat-tych podatków jak piszesz. To chodzi o cło prawdopodobnie i Vat. Czyli rzeczywiście to wyjdzie drożej. Ale czy może znasz szczegóły, ile tych opłat może być?
bluesromyrofeel
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » września 23, 2009, 10:43 pm

bluesromyrofeel pisze:No właśnie kubełek a raczej kuferek. Z emeryturą też prawie trafiłeś choć tzw. wiek emerytalny za dwie dychy dopiero ale myślę kupić to żeby w tym czasie nie nudzić się. Chociaż boję się że 47 płyt to może być wkółko to samo. No ale korci mnie to że tylu zacnych gości na różnych koncertach. Najlepiej byłoby to zobaczyć samemu ale obiecując sobie tak wiele albo oni albo ja tego nie dożyjemy.Tak więc pomyślałem sobie że kuferek to bombowa sprawa. A obiecałem sobie że skompletuję całą dyskografię. Odnośnie opłat-tych podatków jak piszesz. To chodzi o cło prawdopodobnie i Vat. Czyli rzeczywiście to wyjdzie drożej. Ale czy może znasz szczegóły, ile tych opłat może być?

..................
koszt wysyłki , ubezpieczenie wysyłki , cena towaru i od tego wszystkiego 5% i jeszcze raz od wszystkiego 22% Vat
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: bluesromyrofeel » września 23, 2009, 10:51 pm

Tak myślałem że będzie ze 30% drożej ale chyba się skuszę to cyba piękna i wartościowa pozycja, tym bardziej że doczytałem że będzie nowa edycja i teraz można przedpłacić 100$ a wysyłka w pazdzierniku.
Jeszcze pytanie do Pawła. Na czym polega wysoka cena płyt wydań japońskich. Czy chodzi o unikat kolekcjonerski "wysadzany diamentami"? Czy chodzi o wyjątkową jakość słyszalnego (i niesłyszalnego) dźwięku? Od dawna słyszałem że wydania japońskie to coś wspaniałego. Na czym to polega.
bluesromyrofeel
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » września 23, 2009, 10:55 pm

bluesromyrofeel pisze:Tak myślałem że będzie ze 30% drożej ale chyba się skuszę to cyba piękna i wartościowa pozycja, tym bardziej że doczytałem że będzie nowa edycja i teraz można przedpłacić 100$ a wysyłka w pazdzierniku.
Jeszcze pytanie do Pawła. Na czym polega wysoka cena płyt wydań japońskich. Czy chodzi o unikat kolekcjonerski "wysadzany diamentami"? Czy chodzi o wyjątkową jakość słyszalnego (i niesłyszalnego) dźwięku? Od dawna słyszałem że wydania japońskie to coś wspaniałego. Na czym to polega.

................
jutro odpiszę OK? teraz mam audycję..
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości

cron