Gieldy winyli

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Gieldy winyli

Postautor: Robert007Lenert » marca 31, 2009, 1:28 pm

Poszukuje adresow gield plyt winylowych w Lublinie i Warszawie. Ktos zna, ktos bywa?
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: F.H.Johnson » kwietnia 1, 2009, 12:18 pm

Jedynie Wrocław...
Awatar użytkownika
F.H.Johnson
blueslover
blueslover
 
Posty: 513
Rejestracja: września 18, 2004, 11:50 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Jimmy » kwietnia 2, 2009, 8:44 am

F.H.Johnson pisze:Jedynie Wrocław...


Jest we Wrocławiu? Nie wiedziałem :roll:
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: bluesman1 » kwietnia 2, 2009, 3:32 pm

W Lublinie juz dawno nie ma sladu po gieldach plytowych. Ostatnie odbyly sie na samym poczatku lat 90tych a potem to juz tylko jakies okazjonalne byly, przy okazji roznych koncertow. Ponoc cos sie ma ruszyc ale sczerze powiem, ze raczej nie zamierzam sie wybrac, bo latwiej mi jest sciagnac to ze swoich zrodel, a sluchac dyletanctwa kolekcjonerow tym bardziej mi sie nie chce. Chyba trzeba po prostu dac umrzec tej epoce zamiast czuc zal...
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm

Postautor: Robert007Lenert » kwietnia 2, 2009, 4:06 pm

bluesman1 pisze:W Lublinie juz dawno nie ma sladu po gieldach plytowych. Ostatnie odbyly sie na samym poczatku lat 90tych a potem to juz tylko jakies okazjonalne byly, przy okazji roznych koncertow. Ponoc cos sie ma ruszyc ale sczerze powiem, ze raczej nie zamierzam sie wybrac, bo latwiej mi jest sciagnac to ze swoich zrodel, a sluchac dyletanctwa kolekcjonerow tym bardziej mi sie nie chce. Chyba trzeba po prostu dac umrzec tej epoce zamiast czuc zal...
Z tego wniosek, ze mam bledne informacje. Zapytalem, bo ktos mowil, ze jest takowa w Lublinie. A jak z Warszawa???
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: F.H.Johnson » kwietnia 2, 2009, 6:51 pm

Jimmy pisze:
F.H.Johnson pisze:Jedynie Wrocław...


Jest we Wrocławiu? Nie wiedziałem :roll:


W niedzielę na giełdzie elektronicznej,przy ulicy Robotniczej na przeciwko dworca Świebodzkiego możesz kupić lub wymienić winyle.przychodzi parę osób.
Awatar użytkownika
F.H.Johnson
blueslover
blueslover
 
Posty: 513
Rejestracja: września 18, 2004, 11:50 pm
Lokalizacja: Wroc?aw


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości