Mózgi gitarzystów są inne?

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Mózgi gitarzystów są inne?

Postautor: posener » maja 2, 2014, 5:39 pm

Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Mózgi gitarzystów są inne?

Postautor: Rock-A-Billy » maja 2, 2014, 6:55 pm

W dalszej kolejności proponuję zająć się różnicami w budowie mózgów basistów, perkusistów, klawiszowców i wszelkich innych instrumentalistów. Unia Europejska powinna sypnąć jakimś grantem na sfinansowanie tych wiekopomnych odkryć...Bezmiar absurdów współczesnego świata, w tym nauki jest porażający... :evil:
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Mózgi gitarzystów są inne?

Postautor: posener » maja 2, 2014, 7:37 pm

Rock-A-Billy pisze:W dalszej kolejności proponuję zająć się różnicami w budowie mózgów perkusistów,


Nie chcę byc złośliwy, ale w tej kwestii muzycy grający na innych instrumentach lubią sobie pożartować :wink:
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Mózgi gitarzystów są inne?

Postautor: Yaniu » maja 19, 2014, 11:39 am

posener pisze:
Rock-A-Billy pisze:W dalszej kolejności proponuję zająć się różnicami w budowie mózgów perkusistów,


Nie chcę byc złośliwy, ..................... lubią sobie pożartować :wink:



A ja nie żartuje i śmiem twierdzić, że mózgi perkusistów muszą mieć coś w sobie :-) zasługującego na szczególną uwagę ?. Patrząc na ilość barier do pokonania w grze na tym zacnym instrumencie i wagę jaką się przywiązuje do ich pracy (no drumm no band). Nie można oprzeć się wrażeniu,że być może coś w nich jest innego. Oczywiście bez urazy dla innych instrumentalistów. Każdy ma swoje za uszami.
Ratując świat "...próbowaliśmy już wszystkiego, oprócz miłości..."
Awatar użytkownika
Yaniu
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 847
Rejestracja: lipca 25, 2012, 12:22 pm
Lokalizacja: Łomża


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości