KASA CHORYCH W M JAK MI?O??!!!!!!!!

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

KASA CHORYCH W M JAK MI?O??!!!!!!!!

Postautor: Maniol HIGHWAY » marca 19, 2007, 9:02 pm

w?a?nie obejrza?em prognostyk kolejnego odcinka serialu "M jak Mi?o??"
w kt?rym wyst?pi KASA CHORYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ciekawa sprawa, cho? w tym serialu od zawsze w klubie s?ycha? w tle bluesa.
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: dzemek » marca 19, 2007, 9:07 pm

To Paranoja chyba swego czasu podawa?a link(przynajmniej i do mnei dotar?)jak w?a?nie kr?cono ten odcinek.Nie no fajnie, ch?opaki medialne si? staj? :) Maniolu, a kiedy ma lecie? ten odcinek?Mo?e nie m?wi?, ?e mnie M jak Mi?o?? wci?gnie, ale pos?ucha? bym Kasy jak tam w oddali brzd?kaj? :D
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Rzeszot » marca 19, 2007, 9:10 pm

Hehe, w?a?nie o tym samym przed chwil? napisa?em w jakim? odgrzanym temacie ;)

?wietna sprawa je?li chodzi o muzyk? w tym serialu, naprawd?. Rzadko si? spotyka bluesa w telewizji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rzeszot
bluesman
bluesman
 
Posty: 205
Rejestracja: kwietnia 21, 2005, 5:06 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Michał Kielak » marca 19, 2007, 9:11 pm

dzemek pisze: Maniolu, a kiedy ma lecie? ten odcinek?


http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?p=152526#152526
Awatar użytkownika
Michał Kielak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1016
Rejestracja: maja 20, 2004, 10:23 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: paranoja » marca 19, 2007, 9:26 pm

Micha? Kielak pisze:
dzemek pisze: Maniolu, a kiedy ma lecie? ten odcinek?


http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?p=152526#152526


Czyli w 2-gim tygodniu maja :wink:

Pozdrawiam Serdecznie :D
paranoja
 

Postautor: dzikiflaming7 » marca 20, 2007, 7:24 am

Hehe ja tak samo jak Reszot..siedze odrabiam lekcje i s?ysz?...BLUESA..hymm...mysle co to jest..patrz? a to kulisy serialu...no :D tego potrzeba bluesie...ludzie ogl?daj?c serial nie us?usz? w tym pubie czy innej knajpie w tym filmie techno czy disco a wlasnie-bluesa...git 8) :D :D :D
Moje ?ycie dedykuj? sztuce...gdy tworzysz jeste? bli?ej w?asnego nieba/
Awatar użytkownika
dzikiflaming7
blueslover
blueslover
 
Posty: 471
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 12:08 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: Tomek Pasierbek » marca 20, 2007, 11:09 am

C?? - blues trafi? pod strzechy :wink:

A tak powa?nie, ciekawe, kto w ekipie tego serialu tak zdecydowanie popiera bluesa? Nale?? mu si? s?owa uznania!

Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Tomek Pasierbek
blueslover
blueslover
 
Posty: 477
Rejestracja: lipca 26, 2005, 8:58 pm
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: Maniol HIGHWAY » marca 20, 2007, 11:56 am

Dok?adnie - wyrazy uznania!!!

mo?e inni p?jd? tym tropem :wink:
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: kora » marca 20, 2007, 1:33 pm

Ja nie uwa?am aby go?cinny udzia? w tego typu serialu by? nobilituj?cy dla samej istoty bluesa. Tego typu produkcje telewizyjne maj? swoj? specyficzn? publik? i w?tpi? aby rozmi?owane Panie,tudzie? Panowie zauwa?yli tego typu akcent muzyczny :roll: Dla nich wa?niejsze b?dzie - kto z kim i dlaczego 8) ,a nie jaka temu muzyka towarzyszy.

OOOO...Pan Mann zamiast rozmawia? z dzieciakami powinien zrobi?, to co najlepiej potrafi - m?wi? opowiada?,propagowa? bluesa - TO BY?OBY CO?!!! :wink:

Gdyby Kasa Chorych nagra?a ?cie?k? dzwi?kow? do jakiej? produkcji kinowej, wtedy mo?na by?oby m?wi? o sukcesie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Beata ;-) » marca 20, 2007, 1:56 pm

Kora, masz 100% racji.

My?l?, ?e wi?kszo?? ludzi, kt?ra ?ledzi losy swoich pupilk?w na szkalnym ekranie, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ?e s?ucha bluesa.

No mo?e gdyby to by?o disco polo, wtedy przy ?ledzeniu kolejnego w?tku w kolejnej telenoweli sz?o by za tym podrygiwanie n??k?, a tak ??

Bo to ta w?a?nie muzyka - disco polo bardziej pasuje do widowni, kt?ra upaja si? tre?ci? takich produkcji - gdzie ko?ca nie wida?...:)

A mo?e si? myl? ?
Bo mo?e ka?da forma reklamy jest dobra ?

Bo z jednej strony, dobrze ?e propaguje si? t? w?asnie muzyk?, a zdrugiej strony RAZI, ?e dzieje si? w takich miejscach - nie uwa?acie , ?e troch? to si? 'gryzie'?
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: paranoja » marca 20, 2007, 2:09 pm

Moja mama np. zna?a Kasiarzy tylko zna?a z moich opowie?ci... z tych 'zgnilych pozeczek', blues?w Skibowo - Riedlowych, zamknietych przed nami drzwi :wink: W?a?nie Ona - jak to mama - przekombinowa?a tak ja tutaj -> oryginalne tytu?y 8) Ale teraz kiedy w pracy us?ysza?a od babeczek o Kasiarzach w M jak Mi?o?? wiedzia?a ju? kim s?, opowiedzia?a laskom o Nich .. i w ten oto spos?b z pokolenia na pokolenie si? bluesa propaguje :wink:

Tak?e teraz ju? przesta?a ?y? tym, kto z kim w M jak... a wyczekuje Kasy Chorych w TVP :twisted: :P 8) :D
paranoja
 

Postautor: kora » marca 20, 2007, 2:09 pm

Beata ;-) pisze:Bo to ta w?a?nie muzyka - disco polo bardziej pasuje do widowni, kt?ra upaja si? tre?ci? takich produkcji - gdzie ko?ca nie wida?...:)





Lepiej bym tego nie uj??a. :D
Beti podpisuj? si? w 100% pod Twoj? wypowiedzi?!
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: KRIST » marca 20, 2007, 3:40 pm

powiem tak. dobrze ze wogole Blues jest jescze ( rzadko) gdziekolwiek pokazywany.a serial no coz jak serial. mysle ze Kasa CHorych zadnej ujmy z tego tytulu nie bedzie miala. a promocja zawsze jakas jest wieksza lub mniejsza ,ale zawsze cos.
KRIST
Awatar użytkownika
KRIST
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1021
Rejestracja: października 18, 2006, 9:35 am
Lokalizacja: Delta Brynicy

Postautor: RomanR » marca 20, 2007, 4:39 pm

D?EMdobry!
Hej dziewczyny tam wy?ej.
Trudno przyzna? Wam racje bo moim zdaniem ka?da pr?ba umieszczenia cho?by kilku bluesowych takt?w w zmoheryzowanej telewizji to krok w rozpowszechnienie tej naszej niszowej muzyki.
Pewnie sta?o sie tak ?e d?wi?kowiec serialu lubi bluesa i pozwoli? sobie wklei? go do pubu serialowego bez specjalnych pozwole?.

Nie zgodz? sie r?wnie? z tym ?e ludziom trzeba t?umaczy? co to jest blues bo sp?jrzcie cho?by na festiwale gdzie publiczno?? wielopokoleniowa bawi sie w r?wnym stopniu czy to m?ody czy stary.

Sam nie ogl?dam tego serialu-okazyjnie czasem obejrze jaki? odcinek i st?d wiem ?e blues jest w/w pubie i niech b?dzie go jak najwi?cej ,a odcinek z Kas? ?-jak nie przegapie to ch?tnie zobacze
DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: Marciniasty » marca 20, 2007, 7:04 pm

Prawda! Blues jest w pubie - kiedy przez kochan? matul? nie mia?em wyboru tv do kolacji, sam nie raz zas?ysza?em tez NZB w tym serialu. Dobrze, niech si? mi?o nasz blues kojarzy. Z du?? ogl?dalno?cia, mi?ym miejscem etc.
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Postautor: karambol » marca 23, 2007, 5:55 am

Tutaj http://www.m-jak-milosc.pl/index.php?p=download&id=824 mo?na male?k? relacj? z planu serialu zobaczy? oczywi?cie z udzia?em zespo?u.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: bigZbig » marca 23, 2007, 9:07 am

Mam tylko nadziej?,?e to b?dzie jaka? d?u?sza sekwencja.A tak w og?le,to "chapeaux bas" przed go?ciem,kt?ry zdecydowa? o takim a nie innym scenariuszu odcinka...
I nie chodzi tu o ?adn? nobilitacj?.Chodzi o sam fakt!Mog?o pa?? na zupe?nie co? innego,cho?by przys?owiow? ju? Mandaryn? czy Dod?...Ale nasi te? tam s?.
czas spoważnieć by - już ten wiek...
bigZbig
blueslover
blueslover
 
Posty: 666
Rejestracja: marca 4, 2005, 5:58 pm
Lokalizacja: SouthPyrland

Postautor: veroni.ka » kwietnia 26, 2007, 9:38 pm

"fani" m jak mi?o?? nie zauwa?? Kasy Chorych nie dlatego, ?e wa?niejsza jest dla nich fabu?a, ale dlatego, ?e wi?kszo?? naszej populacji nie zwraca uwagi na muzyk? w filmach czy serialach. mo?e to jaki? efekt braku podzielno?ci uwagi.
Awatar użytkownika
veroni.ka
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 9
Rejestracja: października 22, 2004, 10:49 pm

Postautor: paranoja » kwietnia 27, 2007, 7:33 am

veroni.ka pisze:"fani" m jak mi?o?? nie zauwa?? Kasy Chorych nie dlatego, ?e wa?niejsza jest dla nich fabu?a, ale dlatego, ?e wi?kszo?? naszej populacji nie zwraca uwagi na muzyk? w filmach czy serialach. mo?e to jaki? efekt braku podzielno?ci uwagi.



My?l?, ?e zauwa?a "co?" innego, "co?" nie pasuj?cego do stndardowego, plastikowego, prawie idealnego serialowego ?ycia.. Fabu?a fabu??, ale KASA to nie tylko podk?ad, nie tylko muzyka..
Tiosek w kulisach stwierdzi?, ?e s? tylko dodatkiem.. ale dodatki s? czym? co wzbogaca przecie? co? ma?oznacz?cego. Kasa - Ci ludzie przyci?j? swoj? indywidualno?ci?, czarem - nawet w?wczas, kiedy tylko graj?, a osoba kt?ra jest tego ?wiadkiem nie jest fanem i nie wie kim s?..
Ale to tylko moje 'takie tam' osobiste refleksje w odniesieniu do posta wy?ej :wink:
paranoja
 

Postautor: Marciniasty » maja 7, 2007, 4:59 pm

Kurde, jeszcze niech w serialowym radiu puszczaj? co nalezy, a m jak music bydzie, hle hle
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości