WARSZTATY GITAROWE W HARD ROCK PUBIE PAMELA

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

WARSZTATY GITAROWE W HARD ROCK PUBIE PAMELA

Postautor: Hard Rock Pub Pamela » lutego 19, 2016, 3:34 pm

Zajęcia gitarowe w toruńskim HARD ROCK PUBIE PAMELA odbywające się od kilku lat w ramach projektu CAMPUS HRP PAMELA nabrały w 2016 roku wyjątkowego przyspieszenia. Oto, jak komentuje je Krzysztof "pARTyzant" Toczko, który prowadzi WARSZTATY GITAROWE:

Kiedy niemal 30 lat temu zaczynałem swoją przygodę z gitarą nie było jeszcze internetu i dostęp do wiedzy praktycznej był bardzo ograniczony. Zaczynałem w erze „radosnego socjalizmu” gdy żyliśmy w pewnej izolacji. Zaczepiałem wszystkich znajomych , którzy cokolwiek potrafili zagrać by pokazali mi jakąś zagrywkę , riff czy ćwiczenie. Dopytywałem o instrumenty , wzmacniacze , efekty gitarowe. Potrafiłem pokonać kilkaset km by uczestniczyć w warsztatach gitarowych w Chodzieży.
Dziś wraz z Hard Rock Pubem Pamela wychodzimy do wszystkich miłośników gitary z inicjatywą cyklicznych warsztatów , które z założenia mają skutecznie poszerzać wiedzę , jak i umiejętności muzyczne uczestników. Gośćmi zajęć są światowej rangi gitarzyści , dla których muzyka stała się sposobem na życie. Jest to szansa , którą warto wykorzystać .

CAMPUS HRP PAMELA - LUTY 2016 - WARSZTATY GITAROWE (SPIS NAJBLIŻSZYCH ZAJĘĆ):

- poniedziałek 15 luty 2016 start godzina 17. wstęp wolny prowadzący: Krzysztof "pARTyzant" Toczko oraz Carvin Jones
- poniedziałek 22 luty 2016 start godzina 17. wstęp wolny prowadzący :Krzysztof "pARTyzant" Toczko
- poniedziałek 29 luty 2016 start godzina 17. wstęp wolny prowadzący: Krzysztof "pARTyzant" Toczko oraz LeBurn Maddox

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/210754439276407/
Awatar użytkownika
Hard Rock Pub Pamela
bluesman
bluesman
 
Posty: 293
Rejestracja: lipca 6, 2009, 12:47 pm
Lokalizacja: Toruń

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości