Jam session festiwalu HARMONICA BRIDGE w HRPP

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Jam session festiwalu HARMONICA BRIDGE w HRPP

Postautor: Hard Rock Pub Pamela » sierpnia 19, 2015, 2:28 pm

Kolejne jam session festiwalu HARMONICA BRIDGE w Hard Rock Pubie Pamela
Jak co roku w dwa sierpniowe wieczory w Hard Rock Pubie Pamela zagości jam session festiwalu Harmonica Bridge. Jest to wydarzenie, na które czekamy przez cały rok z dwóch powodów. Po pierwsze, gwiazdy festiwalowe od wielu lat przyzwyczaiły nas do tego, że mimo spontanicznego charakteru jam session, to co dzieje się na scenie Hard Rock Pubu Pamela w jego trakcie wprawia w osłupienie nawet największych koneserów muzyki. Nie ma barier stylistycznych, muzycznych, personalnych. Każdy może zagrać wszystko ze wszystkimi.... i wypada to genialnie. I to jest drugi z powodów, dla którego jam session festiwalu Harmonijka Bridge jest tak istotne. Uczestnicy programu Campus HRP Pamela, czyli zajęć muzycznych odbywających się w Hard Rock Pubie Pamela, mają okazję do kolejnego twórczego i inspirującego spotkania z ciekawymi osobowościami muzycznymi. Oczywiście jam session jest otwarte dla wszystkich, zarówno muzyków chcących wziąć w nim czynny udział jak i fanów muzyki spragnionych bliższego kontaktu z gwiazdami Harmonica Bridge 2015. O poziom artystyczny jam session dbają prowadzący je muzycy zespołu OPEN BLUES. Wydarzenie odbędzie się w piątek (21.08.2015) oraz sobotę (22.08.2015). Każdego wieczoru rozpocznie się o godzinie 22. Wstęp wolny.

Grzegorz Minicz ( OPEN BLUES / NOCNA ZMIANA BLUESA) o jednym z poprzednich jam session festiwalu Harmonica Bridge w Hard Rock Pubie Pamela:

"Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że był to Jam Session mojego życia, a doprawdy brałem udział w wielu. Jest to zresztą nie tylko moja opinia, muzyczny szał ogarnął każdego, kto zjawił się w Pameli."
Awatar użytkownika
Hard Rock Pub Pamela
bluesman
bluesman
 
Posty: 293
Rejestracja: lipca 6, 2009, 12:47 pm
Lokalizacja: Toruń

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości

cron