Nowa ogólnopolska radiowa audycja bluesowa

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Nowa ogólnopolska radiowa audycja bluesowa

Postautor: Sławek Wierzcholski » stycznia 4, 2015, 11:30 pm

Zapraszam do pierwszej w roku 2015 audycji "Korzenie i owoce". 6 stycznia, wtorek,godz. 23:00 w Programie 2 Polskiego Radia. Można słuchać również przez Internet: http://player.polskieradio.pl/-2 Dokładnie jeszcze nie wiem, co Państwu zaprezentuję - dostałem sporo nowych CD z bluesem na Święta i trudno mi wybrać :D Ale na pewno będą to nagraniu niekoniecznie znanych wykonawców ale na pewno - bardzo interesujących! :!: W trakcie audycji można się ze mną kontaktować za pośrednictwem Facebooka: https://www.facebook.com/pages/Korzenie ... 404?ref=hl
Sławek Wierzcholski
Awatar użytkownika
Sławek Wierzcholski
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 108
Rejestracja: lutego 24, 2010, 4:36 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowa ogólnopolska radiowa audycja bluesowa

Postautor: Dziadek Władek » stycznia 5, 2015, 4:38 pm

Dobra nowina! :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowa ogólnopolska radiowa audycja bluesowa

Postautor: Dziadek Władek » stycznia 6, 2015, 11:41 pm

Korzenie i owoce (23:05-23:35) świetnie się uzupełnia z następną audycją: Nokturn (23:35-01:00) Wojciecha Ossowskiego. W obu nie brakuje bluesa w najlepszym wydaniu :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości