Gdańsk Blues

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Gdańsk Blues

Postautor: micwie » marca 8, 2014, 8:49 pm

Witam,

Jestem z Gdańska od niedawna, 2 miesiące i nie za bardzo orientuje się gdzie może odbywać się jam session bądź jakieś występy bluesowe w Gdańsku, wiem, że blues club jest w Gdyni, ale może ktoś z was, kto także jest stąd wie o jakiś okolicznych występach, aby po prostu pójść i posłuchać, bądź, jeżeli jest ktoś tutaj kto miałby czas i chęci na pogranie razem to byłbym zainteresowany, coś na zasadzie wymiany doświadczenia, jeżeli ktoś chciałby opłatę to proszę o wiadomość. :).

P.S nie wiedziałem czy w dobrym miejscu zakładam temat, wybaczcie.

Dziękuje i pozdrawiam.
micwie
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: marca 2, 2014, 2:02 pm

Re: Gdańsk Blues

Postautor: RafałS » marca 9, 2014, 12:35 am

Ja jestem z Trójmiasta od zawsze, ale też nic nie wiem o żadnym bluesowym klubie w samym Gdańsku. No ale ja na niczym nie gram i bardzo okazjonalnie chodzę na koncerty więc się tym nie interesowałem. Jest trochę klubów, gdzie się grywa jazz - może w którymś z nich tolerują również bluesmanów. W każdym razie Blues Club w Gdyni to lokal wart polecenia z wielu względów. Koncerty bluesowe trafiają się też czasem w Pokładzie, też w Gdyni (przynajmniej kiedyś bywały). Szkoda, że nie przyjechałeś tu wcześniej, kiedy był jeszcze Daily Blues w Sopocie - miałbyś tam bliżej niż do Gdyni. :) W tej chwili gdyński Blues Club to podstawa. :)
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Re: Gdańsk Blues

Postautor: micwie » marca 9, 2014, 1:43 pm

no nic to w takim razie trzeba wybrać się do Gdyni :)
micwie
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: marca 2, 2014, 2:02 pm

Re: Gdańsk Blues

Postautor: kliniak » marca 11, 2014, 7:17 pm

Zdecydowanie polecam "wizytę" w Blues Clubie w Gdyni; jest tam sporo naprawdę fajnych bluesowych wydarzeń...:)
kliniak
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: lutego 21, 2014, 9:29 pm

Re: Gdańsk Blues

Postautor: micwie » marca 12, 2014, 8:55 pm

na pewno w pierwszy możliwy wolny wtorek się tam zjawie :) dzięki za info :)
micwie
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: marca 2, 2014, 2:02 pm

Re: Gdańsk Blues

Postautor: Tomiszon » marca 14, 2014, 10:19 am

ja w prawdzie od 5 lat do Trójmiasta dojeżdżam, ale kojarzę coś że w klubie Wydział Remontowy w Gdańsku m. im. Cotton Wing prowadzi jamy od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
Tomiszon
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 970
Rejestracja: lutego 6, 2005, 5:25 pm
Lokalizacja: Gdynia/Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości

cron