Filmowa biografia Gregga Allmana

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Filmowa biografia Gregga Allmana

Postautor: Rock-A-Billy » lutego 11, 2014, 8:02 pm

Wkrótce ruszają zdjęcia do filmowej biografii Gregga Allmana.
http://muzyka.onet.pl/rock/powieksza-si ... ider/z561k
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Filmowa biografia Gregga Allmana

Postautor: RafałS » lutego 11, 2014, 11:55 pm

Zastanawiam się, czy William Hurt nie jest trochę zbyt sztywny, żeby grać współczesnego Gregga. Tu trzeba sporo łobuzerskiego wdzięku i krwistości, a on ostatnimi laty raczej bywał obsadzany jako chłodny dżentelmen w drogim garniturze. Gdyby dało się odmłodzić Jona Voighta o jakieś 10-15 lat to moim zdaniem byłby idealny do tej roli. Ale niestety się nie da. :(
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Re: Filmowa biografia Gregga Allmana

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 12, 2014, 7:44 pm

Cieszę się że kręcą taki obraz! Mam tez nadzieję że będzie bardzo prawdziwy!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Filmowa biografia Gregga Allmana

Postautor: BootlegCollector » lutego 20, 2014, 6:21 pm

W pierwszej chwili przeczytałem "Filmografia Gregga Allmana" i już miałem pomysł na swój pierwszy post... No ale nic, napiszę, bo temat jest dość pokrewny.

Widzieliście film "Rush" (polski tytuł "W matni") z 1991 roku, produkcji amerykańskiej? Jedną z ról grał właśnie Gregg Allman. I jak dla mnie perfekcyjnie zagrał czarny charakter, Willa Gainesa, bossa lokalnej narkotykowej mafii. Poza tym taki bluesowy klimat tego filmu, muzyka napisana przez Erica Claptona. I jeden utwór z soundtracku - idealnie dopasowany do sceny zażywania narkotyku - jest naprawdę genialny - "Don't Know Which Way To Go", wykonywany przez Buddy'ego Guya i właśnie Claptona.

Polecam zarówno film, jak i muzykę, jak i również grę aktorską Allmana.
BootlegCollector
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: lutego 19, 2014, 8:24 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości

cron