Burnin Hearts Nowa płyta!!!!

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Burnin Hearts Nowa płyta!!!!

Postautor: Paweł Jodko » lutego 7, 2014, 8:22 pm

Z dumą prezentujemy singiel "Johnny Outlaw" , który promuje naszą debiutancką płytę. Oto przedsmak tego, co znajdzie się na "Rockabilly Life" - wybuchowa mieszanka wszystkiego, co najlepsze w boogie, country i bluesie. Historię o awanturniczym Johnnym i kobietach, które zawsze są złe, wraz z nami opowiadają wyjątkowi goście: Bartek Szopiński z zespołu Boogie Boys, wybrany przez kwartalnik "Twój Blues" Pianistą Roku 2013; sekcja dęta stołecznej ska-jazzowej formacji The Bartenders - Mikołaj Tabako (trąbka) i Piotr Jaros (saksofon) oraz jedyny w swoim rodzaju Jego Wysokość Skadyktator (trąbka); w chórkach swoimi głosami wsparli nas Kuba Panov (The Soulburners) oraz Gniewko Nowik (Warsaw Dolls). Nie warto wciąż zastanawiać się, czy Elvis nadal żyje. Jego współczesna wersja to Burnin' Hearts ! :-)

Pozdrawiamy !!!

https://www.youtube.com/watch?v=YENJRX2Ptgw

https://www.facebook.com/burnin.hearts
Paweł Jodko
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: sierpnia 16, 2008, 12:43 pm

Re: Burnin Hearts Nowa płyta!!!!

Postautor: Idee Fixe » lutego 7, 2014, 9:29 pm

Chłopaki, gratuluję.
Strasznie fajne granie!
Gitarka brzmi bosko :)
pozdro
Awatar użytkownika
Idee Fixe
blueslover
blueslover
 
Posty: 462
Rejestracja: marca 4, 2012, 6:39 am
Lokalizacja: kraków

Re: Burnin Hearts Nowa płyta!!!!

Postautor: Roj » lutego 7, 2014, 9:48 pm

Czy ja wiem ? Po tylu wykrzyknikach spodziewałem się czeguś więcej.. Może chory będę, bom jakiś markotny, nie porwało mnie, a chyba powinno :(
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości

cron