NICK CATANESE

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

NICK CATANESE

Postautor: KROPLA72 » grudnia 3, 2013, 5:17 pm

...niestety opuścił brodacza i rozpoczyna działalność na swoje konto, szkoda-że skład BLS sypie się...ze starej dobrej gwardii został nam tylko Zakk. Bez ,,prawej ręki'' :D Zakka to...juz będzie nie to samo.
KROPLA72
blueslover
blueslover
 
Posty: 417
Rejestracja: czerwca 28, 2012, 2:19 pm
Lokalizacja: mazowsze

Re: NICK CATANESE

Postautor: Rock-A-Billy » grudnia 3, 2013, 6:41 pm

Ja czekam, aż Zakk powróci do projektu Pride & Glory. BLS też można posłuchać, ale momentami to zbyt metalowa młocka jak dla mnie...Pride & Glory zawierało wszystko to, czego poszukuję w muzyce i to we właściwych proporcjach.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: NICK CATANESE

Postautor: KROPLA72 » grudnia 3, 2013, 8:18 pm

Pride and Glory to była wisienka na torcie... cudo
jeszcze mam - oryginalną kasetę magnetofonową z tamtych czasów :D cd dopiero raczkowało u nas
...kto wie może kiedyś Brodacz powróci do korzeni ogoli się i namówi JLo aby zagrał na basie jak za dawnych lat . To było trio ..a jaka moc !!!
KROPLA72
blueslover
blueslover
 
Posty: 417
Rejestracja: czerwca 28, 2012, 2:19 pm
Lokalizacja: mazowsze


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości