W sklepach Carrefour- płyty i to jakie .... bezcen

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

W sklepach Carrefour- płyty i to jakie .... bezcen

Postautor: bodzio77 » listopada 25, 2013, 1:44 pm

Polecam sieć sklepów Carrefour tam znalazłem za bagatela sumę 2,99zł/1 szt. płyty: J. L. Hookera, Sarah Vaugham i Billie Holiday. Czyli za cztery płyty płaci się tyle co za paczke papierosów :). Pozdrawiam.
bodzio77
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: lipca 26, 2013, 11:09 am

Re: W sklepach Carrefour- płyty i to jakie .... bezcen

Postautor: Electric Muddy » listopada 25, 2013, 7:32 pm

No tak tylko w jakich opakowaniach są te płyty... za coś takiego to te 10 zł było by dużo więc nic dziwnego, że są w takiej cenie. Po drugie jak leżą w tych koszykach i są co dzień przebierane przez masę klientów, to jest ryzyko, że taka płyta, która jest zapakowana jedynie w kartonowe pudełko może być uszkodzona i źle odbierać. Po trzecie to tylko składanki.
W Carrefourze to jedyną okazję płytową na jaką udało mi się trafić to dwupłytowa składanka zespołu T.Love pt. "Love, Love, Love - The Very BesT.Love" za 10 zł, jak kojarzę okoliczności musiało to być w 2009 roku, czyli rok po wydaniu tej płyty w sklepach internetowych kosztowała około 40 zł, więc tym większe było moje zaskoczenie, chyba nawet do dzisiaj tej płyty nie da się kupić poniżej 30 zł. Na inne okazję nie trafiłem w tym markecie.
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

Re: W sklepach Carrefour- płyty i to jakie .... bezcen

Postautor: bodzio77 » listopada 26, 2013, 7:28 pm

Ja kupiłem cztery płyty i nie trafiłem na uszkodzone. Oczywiście są w kartonowym pudełku.... ale jakie to ryzyko.... płyta po 2,99 zł. Pozdrawiam.
bodzio77
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: lipca 26, 2013, 11:09 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości