Nocna Zmiana Bluesa na International Blues Challenge 2013!!!

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Nocna Zmiana Bluesa na International Blues Challenge 2013!!!

Postautor: T.B.King » listopada 25, 2012, 9:18 pm

Nikt nie zauważył? Nikt się nie chwali? A tu na liście uczestników International Blues Challenge 2013 w Memphis Nocna Zmiana Bluesa! Zespół zgłoszony przez Polskie Strowarzyszenie Bluesowe. Tak więc na IBC 2013 mamy 2-ch reprezentantów: NZB w kategorii "zespół" i Witek Bielski w kategorii "The Best Self Produced CD". Mało brakowało, a pojechał by Bartek Miarka z zespołem, ale zabrakło trochę szczęścia... :cry:
Narazie trzymajmy kciaki za tych co na morzu!
Blues on!
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nocna Zmiana Bluesa na International Blues Challenge 201

Postautor: rocken » listopada 26, 2012, 12:10 pm

T.B.King pisze:Nikt się nie chwali? A tu na liście uczestników International Blues Challenge 2013 w Memphis Nocna Zmiana Bluesa!

Myślisz, że będzie się czym chwalić ? 8)
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Myślę więc jestem (-;

Postautor: T.B.King » listopada 26, 2012, 6:08 pm

Zanim napiszę co myślę chciałem poznać zdanie tubylców :? Niestety, jak narazie nikt nie zapytał, dlaczego nie J.J. Band? Dlaczego nie Hoodoo Band? Dalczego nie...i tu czekam na propozycje :shock: Choć po tym, jak PSB odmówiło firmowania wyjazdu Marka Wojtowicza (2010 r) pytania tego rodzaju wydają się co najmniej nie na miejscu :oops: Warto też zapytać, dlaczego to zgłoszenie wysłano w ostatniej chwili przed zamknięciem listy, jak również dlaczego nic o tym i nikogo nie poinformowano? :shock: Myślę, że znam odpowiedzi, ale narazie zatrzymam je dla siebie.
Dla dociekliwych zagadka: co to jest W.S.B. :?:
Zapraszam do słuchania i oglądania bluesowej Radiowizji www.rediowizja.net oraz nadsyłania własnych nagrań i fotografii do programu.
Blues on!
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Myślę więc jestem (-;

Postautor: rocken » listopada 26, 2012, 6:13 pm

T.B.King pisze:Dla dociekliwych zagadka: co to jest W.S.B. :?:

Wyższa Szkoła Bankowa ? :?

ps. Wierzcholski po angielsku będzie tam śpiewał "Hau Hau" i "Jestem chory na bluesa" ?
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Prawidłowa odpowiedź brzmi...

Postautor: T.B.King » listopada 26, 2012, 6:21 pm

Wierzcholskie Stowarzyszenie Bluesowe. Buuuuu :cry:
Blues on!
T.B.
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Piotr Łukasiewicz » listopada 26, 2012, 6:49 pm

Pozwole sobie zabrac glos w tej sprawie aby rozwiac wszelkie watpliwosci.

Tomek. Kto jak kto ale ty ktory siedzisz w temacie nie powinienes zadawac takich pytan, chyba ze masz w tym konkretny cel.
Realia sa takie ze wiekszosc stowarzyszen spoza USA i Kanady nie ma srodkow na robienie konkursow i finansowanie wyjazdow na IBC.
Stowarzyszenia z reguly wysylaja wykonawcow, ktorzy sami zdobyli srodki na wyjazd i potrzebuja zgloszenia. Dlatego tez The Blues Foundation nie wymaga od Stowarzyszen spoza USA i Kanady robienia konkursow.

Tak bylo w przypadku Boogie Boys i tak jest teraz w przypadku NZB. W Polsce jest conajmniej kilka kapel, ktore z powodzeniem moglyby wystapic na IBC.
Realia niestety sa jakie sa. Dlatego tez zapewne TB Blues po raz kolejny wysyla Witka Bielskiego i nikt nie ma o to pretensji

Dodam jeszcze, ze Bartek Miarka wycofal sie, pomimo gotowosci Jimiway do zgloszenia, bo nie udalo mu sie zdobyc srodkow sponsorskich

Nie ma potrzeby budowania publicznie afery, spiskowej teorii dziejow itp.
Nie wiem jaki masz w tym cel ale smutne to...

Niech muzyka łączy!
Ostatnio zmieniony listopada 26, 2012, 6:57 pm przez Piotr Łukasiewicz, łącznie zmieniany 1 raz
POLSKIE STOWARZYSZENIE BLUESOWE www.blues.org.pl
WARSAW BLUES NIGHT www.blues.waw.pl
Piotr Łukasiewicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: stycznia 20, 2005, 9:51 am

Postautor: Mississippi Boy » listopada 26, 2012, 6:54 pm

Podpisuję się pod słowami p. Piotra Lukasiewicza. Zdam też pytanie p. Bielskiemu: Proszę napisać coś więcej o działalności Robert Jochnson Society, które regularnie firmuje wyjazdy Witolda Bielskiego do Memphis?

Blues On!
Mississippi Boy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 72
Rejestracja: listopada 12, 2010, 9:22 am

BARTEK MIARKA BAND

Postautor: Benedykt Kunicki » listopada 26, 2012, 7:51 pm

Pragnę poinformować że zaproponowałem w imieniu Stowarzyszenia - TABiR'70 pomoc kilku zespołom udział w IBC, min. BARTEK MIARKA BAND, jednak to wymaga dużych nakładów finansowych. Również poparłem udział w IBC SŁAWKA WIERZCHOLSKIEGO i NZB ! W przyszłości moje stowarzyszenie będzie otwarte na wszelkie propozycje The Blues Foundation, które dotyczą min. naszej sceny bluesowej.
ps.
Tomku,daj spokój, blues nie potrzebuje polityki.
Pozdrawiam
BK
Benedykt Kunicki
blueslover
blueslover
 
Posty: 437
Rejestracja: kwietnia 17, 2004, 2:30 pm

Odpowiadam z przyjemnością

Postautor: T.B.King » listopada 26, 2012, 8:41 pm

Panie Piotrze,
Znam i szanuję Pańską chrześcijańską postawę i ujmujący charakter. Marzę o dniu, kiedy to Pan zostanie Prezesem PSB.

Drogi Chłopcze znad Matki Rzek,
Robert Johnson (przez samo "h") Society wysłało w roku 2005 Magdę Piskorczyk (z Michałem Kielakiem) i w roku 2006 Magdę Piskorczyk (z Olą Siemieniuk) i LeBlue. Po czym zawiesiło działalność.
Natomiast T.B.King Blues Club delegował:
w roku 2009 "Chicago Blues Revue" ( w tym rzeczywiście Witek Bielski)
w roku 2010 "Kajetan Drozd Acoustic Trio" - jako laureatów Polish Blues Challenge
w roku 2011 duet Kajetan Drozd i Piotr Rożankowski.
W IBC 2013 Witek Bielski bierze udział wyłącznie jako autor i wykonawca swojej płyty w konkursie na Best Self Produced CD. Osobiście do Memphis nie jedzie.
Z ostatniej chwili: zauważyłem, że PSB do tegoż konkursu zgłosiło płytę "Harmonijkowy Atak".
Kilka razy udało mi się znaleźć sponsorów wyjazdów do Memphis, pierwszy (Magda Piskorczyk) i ostatni (Kajetan&Piotr) z wymienionych wyżej wyjazdów finansowali sami wykonawcy.
Blues On!
Tomasz Bielski
Ostatnio zmieniony listopada 26, 2012, 8:48 pm przez T.B.King, łącznie zmieniany 2 razy
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: T.B.King » listopada 26, 2012, 8:45 pm

Benku!
Bartek Miarka zgłosił sie też i do mnie. Ciekawe którego z nas by wybrał, gdyby znalazł sponsora?
A Ty piszesz, że blues nie potrzebuje polityki :lol:
Poza tym Bartek robi kawał naprawdę dobrej muzyki, i szkoda że mu się nie udało... :cry:
Blues on!
TB
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Benedykt Kunicki » listopada 26, 2012, 10:39 pm

T.B.King pisze:Benku!
Bartek Miarka zgłosił sie też i do mnie. Ciekawe którego z nas by wybrał, gdyby znalazł sponsora?
A Ty piszesz, że blues nie potrzebuje polityki :lol:
Poza tym Bartek robi kawał naprawdę dobrej muzyki, i szkoda że mu się nie udało... :cry:
Blues on!
TB


Tomku, trochę niezręczna sytuacja....ale Bartek, mówił mi o rozmowach z Tobą. Ty jesteś doświadczony w "delegowaniu" naszych bluesmanów i co niewielu wie jesteś też zasłużony dla bluesa... Stodoła itd...
ale Bartek wybrał by mnie, ponieważ bardziej mnie lubi :) :)
a poważnie to blues ma nas łączyć a nie dzielić !
Pozdrówka
Ben
Benedykt Kunicki
blueslover
blueslover
 
Posty: 437
Rejestracja: kwietnia 17, 2004, 2:30 pm

Postautor: Robert007Lenert » listopada 26, 2012, 11:24 pm

Mnie juz chyba nic nie zdziwi w sensie zawisci w tzw srodowisku bluesowym.
Ostatnio zmieniony listopada 27, 2012, 11:51 am przez Robert007Lenert, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Robert007Lenert » listopada 27, 2012, 12:41 am

Niby wszyscy razem jedziemy na tej samej kobyle, ale ze ona skapcaniala i slabowita jest, to zamiast ja napoic i nakarmic zrzucamy sie niby przypadkiem z wozu, ktory ona ciagnie, ale tak by nikt nie zauwazyl kto kogo popchnal.
Ostatnio zmieniony listopada 27, 2012, 11:52 am przez Robert007Lenert, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Benedykt Kunicki » listopada 27, 2012, 5:40 am

Robert, przeczytaj to co napisałeś i proszę mnie nie mieszać w swoje sprawy.
Jak piszesz o takich draźliwych sprawach to prosto, bez niedomówień.
Nie wypowiadaj się też za tzw. środowisko itd.
Benedykt Kunicki
blueslover
blueslover
 
Posty: 437
Rejestracja: kwietnia 17, 2004, 2:30 pm

Re: Myślę więc jestem (-;

Postautor: j-23 » listopada 27, 2012, 12:06 pm

rocken pisze:
T.B.King pisze:
ps. Wierzcholski po angielsku będzie tam śpiewał "Hau Hau" i "Jestem chory na bluesa" ?


NZB i Wierzcholski grali w kilkunastu krajach. Sam S.W. przez rok mieszkał w USA i w Chicago uczył się gry na harmonijce... Z tego co wiadomo doskonale włada angielskim, a repertuar NZB istnieje też w wersji angielskojęzycznej.

http://www.blues.ofek.pl/index.php?opti ... 10&lang=pl
http://www.blues.ofek.pl/index.php?opti ... =4&lang=pl
j-23
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 58
Rejestracja: listopada 23, 2008, 1:50 pm

Mówiąc wprost

Postautor: T.B.King » listopada 27, 2012, 12:20 pm

Przyjaciele kochani! ( to oczywiście do Benedykta i Roberta). Obydwaj kłócicie się nie z tymi, z którymi (ewentualnie) powinniście się kłócić! Dobrze, że choć w jednym się zgadzacie: jeśli już mówimy, powinniśmy mówić wprost i bez owijania w bawełnę (jakkolwiek roślina ta ma dla bluesa wielkie znaczenie!). Mówię więc, że do "Harmonijkowego Assa" mam pretensje natury dwojakiej:
Po pierwsze - ogólnej, odnoszącej się do polskiej kultury jako całości: dotyczą jego paskudnego postępku w roli delegata na Walne Zgromadzenie ZAiKS-u w dniu 4 i 5 grudnia 2009 r., kiedy to zrywając (do spółki z Aleksandrem Nowackim, pseudonum "Biały Murzyn") quorum uniemożliwił zreformowanie tego bagienka, zasiedlonego gęsto przez byłych funkcjonariuszy różnych służb.
Po drugie - szczególnej, czyli odnoszącej się do szkód dla sprawy bluesa w Polsce powodowanych przez S.W., a ucieleśnionych jakością "dzieł" udostępnianych nieprzygotowanej na to i Bogu ducha winnej publiczności (szczególnie tych w polskich wersjach językowych, każdy może tu wstawić znane mu tytuły), która może w wyniku tego nabawić się nieuleczalnej awersji do bluesa i wszystkiego co z bluesem związane.
Jeśli kogoś interesują szczegóły - chętnie przekażę.
Jeśli natomiast, jak informuje Piotr Łukasiewicz - wyjazd NZB odbywa się na ich prywatny koszt, no to oczywiście nie ma się czego czepiać i - pomimo wszelkich zastrzeżeń - życzyć udanego wyjazdu i wspaniałych wrażeń o których ci, którzy tam już byli mogą długo opowiadać.
A z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim aby już w przyszłym roku każdego było stać na sfinansowanie własnego wyjazdu na International Blues Challenge w Memphis, ku chwale bluesa i Ojczyzny :oops:
No i jak tu można uciec od polityki, kiedy - jak wiemy - blues to sprawa polska :?: :shock:
Blues on!
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kora » listopada 27, 2012, 12:29 pm

T.B.King pisze:uniemożliwił zreformowanie tego bagienka, zasiedlonego gęsto przez byłych funkcjonariuszy różnych służb


Robi się coraz ciekawiej w tym temacie .
A kim są owi byli funkcjonariusze różnych służb ?
Proszę o nazwiska ( jak powiedziało się "a", to "b" też wypada )
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

KORA, lustracja i blues

Postautor: T.B.King » listopada 27, 2012, 12:41 pm

Droga Koro,
Nie rozwijając tematu nadmiernie posłużę się przykładem dobrze udokumentowanym:
p. Józef Kąkolewski, obecnie kierownik Wydziału Kontroli ZAiKS-u, przedtem 2 lata w MSW i 30 lat w MO i Policji. Karierę w służbach zakończył jako komendant posterunku policji w metrze w Warszawie. Od tego czasu ma władzę umożliwiającą decydowanie o "być albo nie być" firm fonograficznych w Polsce.
A tak na marginesie: nie słyszałaś, że "wypalonych" funkcjonariuszy w tamtych czasach zsyłano "do NOT-u" albo "do klutury" :?: No i mamy to co mamy :roll:
No chyba że chodzi Ci o nazwiska Benedykta i Roberta z mojego postu? Tych nie zdradzę za żadne skarby :evil:
Blues on!
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kora » listopada 27, 2012, 12:46 pm

Wbijając w Google - Józef Kąkolewski , wyskoczyło mi to :

http://ipln.org/kurdelpolski/sprawy/karne.html
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Benedykt Kunicki » listopada 27, 2012, 1:10 pm

Jesiennej frustracji mówimy zdecydowanie NIE :)propozycja:
-magnez z vit.B6
-rezygnacja z oglądania telewizji :)
Pozdrawiam
B
Benedykt Kunicki
blueslover
blueslover
 
Posty: 437
Rejestracja: kwietnia 17, 2004, 2:30 pm

Brawo KORA!

Postautor: T.B.King » listopada 27, 2012, 1:29 pm

Brawo za dociekliwość, Koro! To tylko część historii, toczącej się od 12-tu lat. Tak się składa, że wspominanego tu S.W. informowałem o tych i innych okolicznościach osobiście, jeszcze przed wspomnianym Walnym Zgromadzeniem ZAiKS-u. Narazie nic więcej nie chcę dodawać, bo nie wypada uprzedzać wyroków sądów, w których dochodzę od ZAiKS-u i innych pozwanych kwot, które na dzień dzisiejszy, wraz z odsetkami, przekroczyły 1.000.000.000 zł. (Tak, dobrze czytasz: jeden miliard PLN). Czy możesz sobie wyobrazić, ile dobrego dla bluesa będzie można zrobić, jak w końcu wygram? :D :D :D
Trochę aktualnych informacji znadziesz tu:

http://procesy-przegrane-przez-zaiks.bl ... rywatnego/

http://procesy-z-zaiksem.blog.pl/

http://czy-koniec-zaiksu.blog.pl/2012/08/26/4/

Pozdrawiam,
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

W kwestii jesiennej frustracji

Postautor: T.B.King » listopada 28, 2012, 9:07 am

Do listy propozycji przeciwko jesiennej frustracji zgłaszam słuchanie i oglądanie bluesowej RADIOWIZJI www.radiowizja.net
Pełny ekran - klawisz F11
Odświeżenie strony - F5
Blues on!
Tomasz Bielski[/quote]
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 13, 2013, 11:35 pm

Pragnę coś wyjaśnić. Ja nigdy nie chciałem jechać do Memphis z PSB, nie miałem nigdy takiej woli. Tomasz Bielski próbował bez mojej uprzedniej zgody wysłać mnie z PSB zgłaszając mnie(pewnie miał dobre intencje), ponieważ w tym samym czasie zamierzał wysłać do Memphis swojego syna Witka z harmonijkarzem (nie pamiętam nazwiska) ze swojego stowarzyszenia, dla mnie nie było już wtedy miejsca, później musiałem to prostować z Piotrem Łukasiewiczem wysyłając maila,że nie chciałem wspóracy z PSB na okoliczność wyjazdu do USA. PSB dało Tomaszowi Bielskiemu odpowiedź: jeśli Wojtowicz wycofa wszystko, co powiedział wcześniej o PSB, to pojedzie do Memphis, to był taki szantaż emocjonalny. Nigdy nie wycofywałem moich wypowiedzi, mam swoje zdanie na temat tak zwanego środowiska bluesowego, PSB itp. Obecnie prowadzę Son House Gospel Blues Society i mogę się sam rekomendować na IBC jeśli zechcę.

Pozdrawiam Wszystkich
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: T.B.King » lutego 14, 2013, 10:26 am

Tak było jak pisze Marek Wojtowicz. Nie wyobrażałem sobie, że PSB może mieć cokolwiek przeciwko patronowaniu wyjazdowi M.W. do Memphis! W swojej naiwności przypuszczałem, że będą zachwyceni, a przynajmniej zadowoleni. Pierwszy kontakt z Piotrem Łukasiewiczem sugerował, że mam rację. Powiedział, że osobiście jest "za" ale musi sprawę przedstawić zarządowi czy też prezydium PSB. No i wyszło jak wyszło.
Blues on!
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Oficjalne wyniki International Blues Challenge 2013

Postautor: T.B.King » lutego 14, 2013, 10:37 am

Poniżej oficjalne wyniki IBC2013:


The Blues Foundation's 29th International Blues Challenge concluded Saturday, February 2 with an afternoon twin bill at the Orpheum Theatre. It seemed to me, and many others, that musically, this was the best, from the opening notes of the FedEx International Showcase on Tuesday to the final performance of the band finals on Saturday.

SOLO/DUO

The solo/duo winner was Little G Weevil, sponsored by Atlanta Blues Society. Little G is originally from Hungary.

Second place honors went to The Suitcase Brothers, a duo from the Barcelona Blues Society in Spain.

ZESPÓŁ:

The top prize in the Band competition was awarded to the
Selwyn Birchwood Band of the Suncoast Blues Society.

Second place honors were earned byMichael van Merwyk and Bluesoul, German Blues Network,

Third spot went to Dan Treanor's Afrosippi Band w/ Erica Brown, hailing from the Colorado Blues Society.

A beautiful custom Gibson ES-335 guitar featuring The Blues Foundation's logo and a Category 5 amp was awarded to Selwyn Birchwood as the band finals top guitarist.

Little G Weevil won the St. Blues Cigar Box guitar for best guitarist in the solo/Duo competition.

Jim Liban of the Alex Wilson Band took top harmonica honors for the Lee Oskar Harmonica prize package.


In the Best Self-Produced CD contest, the judges determined the best to be:

Solo Recordings
by
Steve Hill, Montreal Blues Society

Przed nami wyzwanie w postaci 30-go IBC2014!

Blues on!
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości

cron