Marrilion wraca do Polski !

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Marrilion wraca do Polski !

Postautor: flower » marca 12, 2012, 5:27 pm

Mysle, ze wazna informacja dla coniektorych :)
Jesienia Marillion znowu wystapi w Polsce.

http://www.cgm.pl/aktualnosci,21739,mar ... ,news.html

Ja juz zacieram rece na Wroclaw :lol:
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Marek-Browarek6 » marca 12, 2012, 6:35 pm

A ja na Kraków i Warszawę :D
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marek-Browarek6 » marca 20, 2012, 12:10 am

Szkoda mi też odpuścić Wrocławia...

PS. Bilet do Wrocka już dotarł. Ten jeden raz chcę obejrzeć Ich koncert z innej perspektywy więc będzie na siedząco.
Kraków i Wawa marsz pod scenę!!!
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: flower » listopada 1, 2012, 2:43 pm

To juz niedlugo 8)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Marek-Browarek6 » listopada 28, 2012, 12:43 am

Koncert wroclawski trwał pełne 2 godziny. Zagrali 4 utwory z nowej płyty i tego mogłem się spodziewać ale nie wierzyłem , że zagrają 4 utwory z czasów Marillion z Fishem i to była już pewna niespodzianka. Zresztą 2 z nich nie były zaplanowane (Kayleigh i Lavender). W ostatniej chwili zmienili również zakończenie tego świetnego koncertu gdyż krótki 3 Minute Boy został zastąpiony najlepszym moim zdaniem utworem zespołu w calej karierze czyli OCEAN CLOUD w pełnej 18-minutowej wersji.
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marek-Browarek6 » listopada 28, 2012, 11:42 pm

Koncert krakowski trochę za krótki , ok.1h45m. Z ery Fisha zagrali tylko Sugar Mice. Mój ulubiony OCEAN CLOUD pojawił sięi jako nr 2 zaraz po otwierajacym koncerty nowym utworze GAZA. Po za tym były chyba tylko 2 utwory których nie wykonali wczoraj ale zabrakło 5-ciu z wczorajszego zestawu.
Klub jest znakomity na przyjęcie takiej kapeli , dużo lepszy niż zimna hala Orbita we Wrocku ale w Krakowie moim zdaniem trochę zawiodła publiczność. Jednak we Wroclawiu prawie po każdym utworze slychać było skandowaną nazwę zespołu a w klubie Studio uslyszałem to dopiero pod koniec koncertu.
Ale podsumowując było co prawda krócej ale zespół zaprezentował zwyżkę formy w porównaniu z Wroclawiem. Ciekawe jak wypadną jutro w Wawie :?:
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marek-Browarek6 » listopada 30, 2012, 10:13 am

Warszawski koncert najdłuższy i najlepszy. Nawet nie marzyłem , ze jednego dnia usłyszę wszystkie 3 "długasy" z Marbles (OCEAN CLOUD , NEVERLAND i INVISIBLE MAN). Do tego (już chyba można tak powiedzieć) nowy klasyk czyli otwierający koncerty też kilkunastominutowy GAZA i jeszcze jeden ponad 10 minutowy The Sky Above The Rain (również z ostatniej płyty). Oczywiście tak jak na poprzednich koncertach nie zabrakło takich perełek jak KING czy MAN OF THE 1000 FACES a na dodatkowy 3. bis zaserwowali nam GARDEN PARTY gdzie swoją partię do odśpiewania miała b. zadowolona publiczność.
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 431 gości