Jason Ricci w potrzebie

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Jason Ricci w potrzebie

Postautor: Bart Łęczycki » sierpnia 27, 2010, 7:25 pm

Witam, podczas wyjazdu do USA doszły mnie niepokojące informacje o złej sytuacji Jasona Ricci. Mam na myśli nie tylko poważne zapalenie płuc, ale utratę całego majątku podczas tegorocznej powodzi. Jego zespół rozpadł się...
Ogólnie całe życie runęło mu w gruzach (mniejsza o szczegóły) i naprawdę potrzebuje pomocy, również finansowej.

Faktycznie te smutne informacje się potwierdziły.
Więcej informacji można znaleźć na http://www.youtube.com/user/jasonricci? ... ZAReJWp6gs

Jeśli ktoś ma możliwości finansowe i poczuje potrzebę wsparcia Mistrza harmonijki w ciężkich chwilach, może to uczynić wysyłając dowolną kwotę na jego paypal na adres:
jason@jasonricci.com

Nie wiem jak TY ale ja zaraz zrobię przelew, w ten sposób dziękując mu za wspaniałą muzykę i wiele, wiele ciekawych lekcji na YT.
Awatar użytkownika
Bart Łęczycki
bluesman
bluesman
 
Posty: 238
Rejestracja: czerwca 1, 2004, 12:43 am

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości