Rock & Roll Train: A Millennium Tribute to AC/DC

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Rock & Roll Train: A Millennium Tribute to AC/DC

Postautor: Tomii » maja 11, 2009, 12:13 pm

Milo mi doniesc i mam nadzieje ze zainteresuje to kilka avatarow na tym forum, ze nasz exportowy zespol dzielnie grajacy covery AC/DC mianowicie 4 Szmery, zostal przyjety do projektu "Rock & Roll Train: A Millennium Tribute to AC/DC".
Jest to niewatpliwy sukces nie tylko dla samego zespołu jak i jego fanów, ale i dla całej polskiej muzyki.
Co prawda Darek "Puka" dosc asekuracyjnie wypowiada sie na ten temat mowiac:
"Póki co analizujemy zaproponowany nam kontrakt, na radości przyjdzie czas później"
ale ja osobiscie jestem juz podekscytowany ta mozliwoscia, bo przypomniec nalezy, ze jezeli wszystko wypali znajda sie na jedenej plycie wydanej jesienia tego roku pod szyldem wytworni Versailles obok takich slaw jak Gunses Roses czy Alice Cooper.

3mam kciuki. :!: :!: :!:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości