Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Obrazek "Viator" - audycja Józefa Skrzeka.
Cotygodniowe spotkania ze znanym muzykiem, kompozytorem i założycielem grupy SBB
Na antenie w każdą sobotę o 22:30 w Radiu eM Katowice http://www.radioem.pl/

Moderator: mods

Postautor: Stanley-1 » października 12, 2013, 8:04 pm

Witam doś wczesnym czasem przed audycją cosik tu cichutko niestety tej audycji nie bendę słuchał bo sikoreczka powracająca z saksów z Opola i muszę ją w tym czasie odebrać z Opola pozdrawiam serdecznie i trochę niepocieszonym bo nawet zapuszkować audycji się nie da pozdrawiamy Stan i Gabriel
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Józef Skrzek » października 14, 2013, 7:10 am

Witaj Stanley.
Założyłem Nowy Zespół!
Steve Kindler - Steve Schroyder - Mirek Muzykant i JO.
Trzymaj!!!
Serdeczności
jo :D
Awatar użytkownika
Józef Skrzek
bluesman
bluesman
 
Posty: 364
Rejestracja: kwietnia 11, 2007, 9:18 pm
Lokalizacja: Śląsk

Postautor: JaRas » października 14, 2013, 7:29 am

Józek dlaczego nie gra przez internet ? :cry:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Stanley-1 » października 17, 2013, 10:05 am

Józef Skrzek pisze:Witaj Stanley.
Założyłem Nowy Zespół!
Steve Kindler - Steve Schroyder - Mirek Muzykant i JO.
Trzymaj!!!
Serdeczności
jo :D



Witaj Józefie,wciąż masz niespożyte siły Twojej twórczej weny.
Za oknem piękna złota jesień ,sikoreczka wpadła do domu na dwa tygodnie i prawie do świąt znika znowu.
Szkoda że w sobotę nie uda nam się zapuszkować audycji drugiej po kolei,bo pierwsza nie przesłuchana trafiła z terminem w nocny odbiór sikoreczki z Opola,w tą sobotę ruszamy się jedyny raz w roku do Ostrowa Wielkopolskiego na Jimiwaya.
Mam nadzieję że trafię na muzę nowego Twojego zespołu w następnej audycji,choćby fragmencik.
Pozdrawiamy Cię serdecznie i całą Twą familię skompletowana akurat trójka z Domu pod Aniołem.
Stan + Danusia + Gabryś
PS.Jarasku,wszystkie z reguły audycje udaje nam się słuchać przez internet.
Sprawdź to na stronie radia eM Katowice i muszą tam być 4 linki z których na pewno jeden działa.
Józefie tak mi akurat dało to pomysł,by może na stronie Twojej były linki odnoszące się do Twojej audycji,nawet tych archiwalnych.
Każdy mógłby sobie luknąć w dowolnym czasie.
Pozdrowionka
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » października 26, 2013, 8:55 pm

Witam lukam przed audycją dzisiaj słuchamy :D
We wtorek byliśmy na koncercie prof. Juliana Gembalskiego dał ciekawy program na fortepianie w ramach festiwalu bethonowskiego w naszym miasteczku.
Pozdrawiam serdecznie no i słuchamy.
Stan i Gabriel
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » listopada 2, 2013, 10:18 pm

Witam no i czekam na audycję czas wszystkich świętych i wspomnienia tych co odeszli ciekawe co Józefie zagrasz dzisiejszego wieczoru pozdrawiamy
Stan i Gabriel
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » listopada 16, 2013, 10:14 pm

Witam
Lukam no i czekam na audycję pozdrawiamy serdecznie za oknem szaro zimno i mgłą
Stan i Gabriel
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » listopada 17, 2013, 1:01 pm

Witaj Józefie
Fajna ta wieczorna audycja którą udaje mi się skomentować z biegu jak mało kiedy tak było tam trochę białych kruków no i znajomych których już nie ma z przyjemnością słuchałem po bardzo wielu latach spotkałem znajomą Annę z pod góry św. Anny którą zaszczepiłem twoją twórczością grasz przecież na górze św.Anny w Bazylice a to z przed chwili tekst jaki mi napisała


W dzisiejszym programie 1 w audycji "miedzy ziemia a niebem"tematem byl Swiety Krzyz"wsrod gosci Jozef Skrzek i w Jego wykonaniu fragment Kazan Swietokrzyskich.Jakos wyjatkowo czesto w ostatnimokresie czasu trafiam na audycje z Jego udzialem.Moze w wyniku tego,ze to Twoj przyjaciel i jakos bardziej przywiazuje wage do Jego osoby.Jak sie cos o kims wie,to chce sie wiedziec wiecej i bardziej poznac.


Myślę że piękne cudowne i od serca napisane uświadomi że są ludzie których inspirujesz
Pozdrawiamy Ciebie i całą rodzinkę jak i przyjaciół
Stan i Gabriel
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » listopada 23, 2013, 7:27 pm

Witam Serdecznie Józefie dzisiaj kolejna audycja wieczorem i wskazuje że bendę.
Natknąłem się na ciekawy materiał dotyczący Piekar śląskich i pielgrzymek do świętej Mari Panny Piekarskiej

Odbywające się początkowo tylko w diecezji katowickiej piekarskie pielgrzymki mężczyzn i młodzieńców oraz osobna kobiet i panien urosły w ciągu powojennych lat do rozmiarów ponaddiecezjalnych, a w latach osiemdziesiątych stały się – zwłaszcza pielgrzymki męskie – ogólnopolskimi pielgrzymkami świata pracy. Uczestniczyły w nich setki tysięcy wiernych, w roku 1981 Kościół oceniał, że tylko mężczyzn przyszło pół miliona. Do Piekar pielgrzymowali również katolicy z zagranicy, bywali tu często kardynałowie Wojtyła i Wyszyński. W ostatnich latach PRL pielgrzymki do Piekar stały się istotnym miejscem dla opozycji.
Partia i bezpieka widziały w pielgrzymach zagrożenie dla swojego panowania. Zwalczały je politycznie, administracyjnie i metodami operacyjnymi. O tym opowiada ta książka. Jest ona pracą doktorską Kornelii Banaś. Dzięki szerokiej kwerendzie, od znajdujących się w archiwach IPN


Źródło:

http://wpolityce.pl/depesze/67770-ipn-p ... tyce.pl%29

Niesamowita jest Historia którą warto poznawać bo jesteś jej Józefie małą jej cząnstkom niesamowicie towarzyszysz tym wydarzenią od lat.
Pozdrawiam serdecznie i ku pamięci sygnalizuję
Ostatnio zmieniony listopada 24, 2013, 11:08 am przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » listopada 24, 2013, 11:08 am

Witaj Józefie
przed samą audycją zegarmiszcz światła ciekawie ubarwił wejście w audycję Penderecki klimatem powiał.


http://wpolityce.pl/depesze/67870-msza- ... tyce.pl%29

Znalazłem Link z Wiadomością o jego 80 urodzinach.
Pozdrawiam serdecznie
Stan i Gabriel
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: JaRas » listopada 24, 2013, 5:14 pm

Proszę zmieńcie termin audycji na sobotę 22:30
no i jakoś nie mogę wysłać priva do Karambola ?
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » grudnia 21, 2013, 10:39 pm

Witam Serdecznie
To czwarta prawie niedziela adwentowa jesteśmy na nasłuchu jedynie trzecią audycję nie miałem okazji posłuchać bo sikorka wróciła na czas świąt i byliśmy w drodze po nią myślę że te chłodne dni już niedługo ociepli wigilijna noc Józefie fajnie jak rodzinnie siedniecie do stoła w tych twoich Michałkowicach narazie słuchamy no to wtopiom się w audycję prawda akurat mówisz o chaosie przed świątecznym u nas walka o ciepło myślę że w wigilię wszystko będzie już na glaicha narazie tela
Stan i Gabriel a Sikoreczka śpi Pozdrawiamy wszystkich fanów tego miejsca Viatorowego :D :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » grudnia 21, 2013, 11:50 pm

O panie Boże nasz piknie nastrojowo Józefie to śpiewasz.
Fajnie Nastroiłeś mnie tą Audycją Fajnie mówisz o rodzinie, o obawach i nadziejach gdy wrażliwość zmysłów wzmocniona potęgą świąt Bożego Narodzenia sprawia że ludzie zaczynają mówić ludzkim głosem.
To czas Zadumy nad drogą jaką idziemy i każdy z nas wie jakie trudności musi pokonać by trwać tak więc chcieliśmy złożyć życzenia Tobie i Całej Famili oraz wszystkich zaglądającym tu do tego ciepłego kącika wiecznego podróżnika Viatora Tak więc Zdrowych wesołych świąt i miłych spotkań przy wigilijnym świątecznym stole a wcześniej pasterka i Wigilijna kolacja mały Jezusek się narodzi w ubogiej stajence i wartało by pomyśleć siadając do bogato zastawionych stołów o wielu takich którym brakuje takiego luksusu Na pewno przy rodzinnych stołach będzie wiele pustych miejsc dla tych którzy za chlebem pojechali zarobić parę groszy na egzystencje mały paciorek odmówimy udało się dzisiaj napisać zaraz po audycji i teraz idziemy spać pozdrawiając serdecznie i życząc miłego snu
Stan + Gabriel + Danusia
P.S: Z ostatniej chwili akurat dostałym od przyjaznej bratniej duszy Basi życzenia którym chciałbym się z wami podzielić


Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,
że może z niej uczynić Betlejem
Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,
że może przyjąć nowo narodzoną miłość...
do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja
a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!


Basia jest niezmiernie pogodną osobą którą los potraktował trudniej niż mnie a jednak jest pogodna i gdy z nią rozmawiam zawsze daje mi pogody ducha czego i wam życzymy
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » grudnia 29, 2013, 4:44 pm

Witam Serdecznie wczorajsza Audycja pod znakiem urodzin Eli.
To najmłodsza w rodzince latorość szybko rośnie cicha noc fajnie wybrzmiewała.
Najlepsze życzenia urodzinowe to ostatnia audycja w tym roku szkoda że nie ma białej kołderki z puchu śnieżnego fajna chwila wspomnień.
Oprócz radości jest i smutna wiadomość dzisiaj zmarł Wojciech Killar w wieku 81 lat.
Bliski tobie Józefie...

http://wpolityce.pl/wydarzenia/70513-ni ... tyce.pl%29

http://wpolityce.pl/artykuly/70526-wojc ... tyce.pl%29

http://wpolityce.pl/wydarzenia/70519-kr ... tyce.pl%29

http://wpolityce.pl/artykuly/70530-sp-w ... tyce.pl%29

No cóż kończy się stary rok AD 2013 dla naszej cielotki trudny pełen nowych wyzwań.
Nadchodzi AD 2014 i pełen nowej nadziei składam serdeczne życzenia pomyślności i wszystkiego tego co do normalnego życia potrzeba niech będzie w nim codziennością serdeczne pozdrowienia z domu pod aniołem
Stan + Danusia + Gabryś
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Józef Skrzek » lutego 9, 2014, 10:45 am

Cześć Stanley.

Zagram na Górze Św.Anny 12 Kwietnia na organach przed koncertem 13.04 we Wrocławiu z SBB.
Serdeczności
józef
PS: Jeszcze przez jakiś czas będą audycje viatorskie w Radiu eM w soboty o 22.30.
Awatar użytkownika
Józef Skrzek
bluesman
bluesman
 
Posty: 364
Rejestracja: kwietnia 11, 2007, 9:18 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » lutego 22, 2014, 10:28 pm

Witaj Józefie
Dzisiaj przed audycją piszę że nie opuszczam Cię w żadnej audycji i każdą puszkujemy z Gabrielem :D
późna godzina audycji jakiej życie sprawiają że nie nadążam z wpisami to pięknie że zagrasz na górze Św.Anny i tym razem zrobię wszystko by zasiąść z Gabrielem obok przy klawiaturze organ by czuć ich brzmienie i twoją energię to takie magiczne miejsce do którego tyle razy się przymierzałem i ciąg;le stawało mi coś po drodze i nie udawało się.
Diamenty i przyjaźnie rodzą się w wysokiej temperaturze i ciśnieniu i dlatego są takie drogie i nie powtarzalne często o tobie myślę i przeżywam granie choć nie zawsze mogę opisać za chwilę audycja i mam nadzieję że 12 kwietnia dotknę twojej energii i Św.Anny.
Pozdrawiam Ciebie i całą rodzinkę i fanów twojej muzyki.
Stan i Gabriel
Ps. Myślę że sikoreczka moja wróci na ten czas z saksów i doprowadzi mnie do tego miejsca gdzie zagrasz.
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Re: Viator - Audycja Józefa Skrzeka - (2013)

Postautor: Stanley-1 » kwietnia 12, 2014, 7:55 pm

Witaj Józefie
Nie udało mi się dzisiaj dojechać na górę Św.Anny.Jakiś pech mnie trapi, okazało się że wszyscy znajomi z samochodami byli już na promilu :D nas chwyciło podłączenie do nowej kanalizacji sanitarnej.Grzebaliśmy i kopaliśmy ale nie skończyliśmy u franciszkanów na Św.Annie na pewno mija ci czas wiem że rano pojedziesz do Wrocka.Ostatnia dzisiaj audycja w radiu eM Katowice i Gabriel mi ją nagra nie tracę nadziei że uda się kiedyś zasiąść obok Ciebie przy organach jak grasz dla Św.Anny.To malownicze miejsce które pamiętam i schody po których muszę się wspinać do bazyliki nie daleko stoi Jan Paweł II wyciągając ręce na tą Śląską Krainę pamiętam jak był z pielgrzymką i witał Go 1,3 miliona ludzi i cudowna pogoda i kolory pól.Jest wiosna cudownie śpiewają ptaki jest fantastyczna pogoda słoneczko grzało nas dzisiaj długo.
Pozdrawiamy Serdecznie.Pogodnego ranka Niedzielnego w czas palmowej Niedzieli
Stan + Danusia i Gabriel
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Viator - Audycja Józefa Skrzeka w Radiu eM Katowice

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron