Blues Top - 2009'

Ankieta Kwartalnika Twój Blues "BLUES TOP"

Moderator: mods

Postautor: Greeny » lutego 14, 2010, 8:27 pm

kora_ pisze:Ronnie Earl , w mojej ankiecie miał miejsce nr.1 :D


Pani Kasiu, nie znamy się, ale już Panią bardzo lubię :D

Proszę rozpowszechniać radosną nowinę o pięknej muzyce EARLA wśród bliższych i dalszych znajomych, a za rok lub dwa będziemy na szczycie Blues Top :-)

Pozdrawiam
Krzysztof
Awatar użytkownika
Greeny
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 162
Rejestracja: października 12, 2005, 8:04 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postautor: B&B » lutego 14, 2010, 8:31 pm

andrzej.staszok pisze:
agrypa pisze:Tu sie nie ma kto i o co obrazac. Glosowali PRENUMERATORZY TB. ...

... pewnie , że nie ma o co , tak juz bywa w ankietach Towarzystwa Wzajemnej Adoracji , a czy głosuja prenumeratorzy czy nie, nie ma to najmniejszego znaczenia

No wypraszam sobie takie... Insynuujesz, że głosowałem w ramach ww. Towarzystwa? Czy może sądzisz że redakcja TB robi jakis przekręt, więc i tak nie ma znaczenia jak kto głosuje? :evil:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 14, 2010, 8:33 pm

RockOnCellBlock pisze:
Stwierdzam jednak, że lepiej siedzieć cicho, choćby po to, żeby nie być naskakiwanym.

Przepraszam tych, których uraził subiektywizm moich wypowiedzi

........................
Nino na Boga bądż sobą. Przepraszasz??? a za co ?? za własne zdanie????
To jest chore. Głoś swa opinie wszędzie . Głaskać Cie co niektórzy nie będą ; normalka.Psia ich mać . Cicho siedzą zające pod pniem gdy wilk przemyka i tchórze. Albo co którzy wogóle nie maja własnego zdania. Tych mi żal.

....................
Kurna..przepraszasz za własne zdanie. :evil: :evil:
..............

Nie daj sobą zakrecać. Nigdy.

Andrzeju Serafinie drogi...mi juz nie idzie o to czy LA stała sie krzywda. Idzie mi o poziom muzycznej percepcji ankieterów.

Cóż..widać Afrykański Śnieg to nie płyta dla mas! I dobrze ; i bardzo dobrze.
.....................

Ricochet jest genialny , fakt. I wcale nie trzeba sobie urabiać gruntu przed słuchaniem jakimś umpa umpa. Więc z takimi pierdołami nie do mnie.

Skopiuję sobie wyniki Ankiety i skupie sie na tym co mi weszło ..no bardziej niz mniej.
Bo zachwycony nie jestem ani jedna pozycją ; poza osobowością. A. Jerzyk rzeczywiście robi dla muzyki która kochacie ogrom roboty. Ale i jest jeszcze Beno Kunicki...z najwazniejszym Waszym Festiwalem w tym kraju.
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: B&B » lutego 14, 2010, 8:36 pm

RockOnCellBlock pisze:PS: 10/33 to mało? A ile jest województw w tym kraju? Śląsk ma 10/33, a 23/30 to pozostałe 15 województw. Jak można więc mówić, że 10 to mało?

Jedno województwo możesz wykreślić - na kogóż to ja mogłem z mojego warmińsko-mazurskiego zagłosować, he? Nie wiesz? To ci powiem - na 1/4 głosu mogłem (i zagłosowałem), bo na tyle można "wycenić" Bartka Przytułę, który jest jedną nogą w Olsztynie a drugą w Trójmieście. I to tyle jeśli chodzi o mój patriotyzm. Może inni moi sąsiedzi głosowali na "Czerwony Tulipan", ale na liście ich nie widać...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: kora » lutego 14, 2010, 8:43 pm

Greeny pisze:Pani Kasiu, nie znamy się, ale już Panią bardzo lubię :D
Proszę rozpowszechniać radosną nowinę o pięknej muzyce EARLA wśród bliższych i dalszych znajomych, a za rok lub dwa będziemy na szczycie Blues Top :-)


Krzysztofie ,proszę bez" Pani" :lol:
Jak ktoś raz usłyszy Earla, to tak szybko się od niego nie uwolni,sam jednak musi dążyć do jego poznania, nic na siłę .

To bardzo znany muzyk, sądzisz ,ze niewiele osób Go zna?

Myślę,ze jest inaczej,ponieważ nie sposób Go tak po prostu pominąć.
Wierzę,ze wielu zna Go chociażby Z Roomful Of Blues, gdzie zastąpił Robillarda ( później nagrał z Nim album )
Jako,ze porusza się po obszarze bluesa,jazzu i soulu ,z całą pewnością znany jest i doceniany w wielu kręgach...
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 14, 2010, 8:44 pm

Ogólnopolska SUBIEKTYWNA ankieta Freebirda wybrana bezlitośnie ale szczerze i dla zabawy z ogłoszonej Ankiety j/w

KOLEJNOŚĆ DOWOLNA- pozdrawiam

W skrócie - Polska

OSOBOWOŚĆ
Andrzej Jerzyk
Benedykt Kunicki


ZESPÓŁ



WOKALISTKA
Magda Piskorczyk
Joanna Pilarska



WOKALISTA
Sebastian Riedel



GITARA
Leszek Cichoński
Witold Jąkalski



HARMONIJKA USTNA



INSTRUMENTY KLAWISZOWE
Wojciech Karolak



INSTRUMENTY RÓŻNE
Jan Gałach
Krzysztof Ścierański
Andrzej Serafin



ODKRYCIE



WYDARZENIE
Jimiway Blues Festival
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 14, 2010, 8:50 pm

kora_ pisze:
Greeny pisze:Pani Kasiu, nie znamy się, ale już Panią bardzo lubię :D
Proszę rozpowszechniać radosną nowinę o pięknej muzyce EARLA wśród bliższych i dalszych znajomych, a za rok lub dwa będziemy na szczycie Blues Top :-)


Krzysztofie ,proszę bez" Pani" :lol:
Jak ktoś raz usłyszy Earla, to tak szybko się od niego nie uwolni,sam jednak musi dążyć do jego poznania, nic na siłę .

To bardzo znany muzyk, sądzisz ,ze niewiele osób Go zna?

Myślę,ze jest inaczej,ponieważ nie sposób Go tak po prostu pominąć.
Wierzę,ze wielu zna Go chociażby Z Roomful Of Blues, gdzie zastąpił Robillarda ( później nagrał z Nim album )
Jako,ze porusza się po obszarze bluesa,jazzu i soulu ,z całą pewnością znany jest i doceniany w wielu kręgach...


..............
AAaaa...Koro ; tego jegomościa to i ja nieraz poslucham z przyjemnością...
pozdrawiam machając piórskami..hehe :wink: :wink: :wink:
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: kora » lutego 14, 2010, 8:55 pm

Pawle ,Twoje typy, to pierwsza 10, więc ... :mrgreen: o co chodzi ?
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 14, 2010, 9:03 pm

kora_ pisze:Pawle ,Twoje typy, to pierwsza 10, więc ... :mrgreen: o co chodzi ?


...............
no o moje typy mnie idzie...
słucham muzyki a nie ludzi..
Więc odsyłanie mnie do beznadziejnego Transatlantica czy fenomenalnych Tangerine Dream to kula w płot.

B and B ..nie błyśniesz w innym temacie więc please nie zaczynaj.

Aby o koniach dyskutować trochę trza pojezdzić..hehe

Pozdr
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: andrzej.staszok » lutego 14, 2010, 9:29 pm

B&B pisze:
andrzej.staszok pisze:
agrypa pisze:Tu sie nie ma kto i o co obrazac. Glosowali PRENUMERATORZY TB. ...

... pewnie , że nie ma o co , tak juz bywa w ankietach Towarzystwa Wzajemnej Adoracji , a czy głosuja prenumeratorzy czy nie, nie ma to najmniejszego znaczenia

No wypraszam sobie takie... Insynuujesz, że głosowałem w ramach ww. Towarzystwa? Czy może sądzisz że redakcja TB robi jakis przekręt, więc i tak nie ma znaczenia jak kto głosuje? :evil:

nie insynuuje, takie jest moje zdanie :), odpowiedz moze na druga czesc mojej wypowiedzi , ktorej tutaj nie zacytowales, bo zachodze w głowe jak mozna glosowac na cos czego sie nie widzialo, nie uczestniczylo, aczkolwiek moge sie mylic, taki moj kij w mrowisko :)
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: lauderdale » lutego 14, 2010, 9:45 pm

U mnie z muzyka jak z zarciem.
Jak pojadalem w roznych restauracjach to jeszcze nie znaczy ze jestem znawca suszi zwlaszcza , ze za surowa ryba nie przepadam - znafcy.

Mozna jesc np schabowego z czkolada, a do rolady wolowej napchac miskow od Haribo, ale to jeszcze nie znaczy, ze kazdemu musi smakowac - afrykanski snieg.

Sa kucharze ktorzy gotuja i "smakosze" tacy jak ja siadajacy do ryby z nozem i nie potrafiacy nawet nazwac tych wykwintnych dan z francuskiej kuchni , ale to jeszcze nie znaczy , ze nie mam prawa powiedziec , ze mi smakuje - i nikt nie bedzie mnie gryzl w dupe.

Swiat roi sie od rozhisteryzowanych schzofrenikow i ich "sensownych" ocen; jeden sympatyczny gosciu gotuje z pasja stawiajaca go ponad wszystkich ... twierdza .... ale sam to z przyjemnoscia wsuwa kupe z talerza, ktora prawdziwy smakosz raczej gardzi - lubia ci oni Jerzyka ,ale ta jego muzyka to gardza - w koncu to "umpa umpa"...

Poza tym przy jedzeniu sie nie pierdzi, a jak juz sie komus przytrafi to powinien umiec przeprosic - Nina to potrafi nawet jesli w glebi serca uwaza , ze nic sie nie stalo a TEN zapach dobrze sie komponuje z innym smrodem.

Nie na temat? Moze, ale mam prawo miec wlasne zdanie.
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 14, 2010, 10:07 pm

lauderdale pisze:U mnie z muzyka jak z zarciem.
talerza, ktora prawdziwy smakosz raczej gardzi - lubia ci oni Jerzyka ,ale ta jego muzyka to gardza - w koncu to "umpa umpa"...

Poza tym przy jedzeniu sie nie pierdzi, a jak juz sie komus przytrafi to powinien umiec przeprosic - Nina to potrafi nawet jesli w glebi serca uwaza , ze nic sie nie stalo a TEN zapach dobrze sie komponuje z innym smrodem.



.........................

U mnie rownież Laudie..jak z żarciem;im więcej jem tym więcej o owym jedzeniu wiem.

Nie czuję aby ktoś tu puścił bąka;

Jeśli pijesz do mnie z A. Jerzykiem i umpa umpa toś żle trafił.

Nie rozdzielam MUZY ...

Jest dobra i owa umpa umpa jest również

W każdej materii.
Dobre i złe.

W mojej opinii. No chyba że jakiś snafca / a roi sie naszym swiatku od onych / znajdzie wytrych , np brazła muzyka.

Może byc brazły chleb , brazły samochód , brazly jogurt czy "brazły pszyaciel" o czym przekonałem sie osobiście w ciągu ostatnich paru miesięcy.

..........................

Przed paru laty nazwy typu Screamin' Cheetah Wheelies , Phish czy Osibisa wielu snafcom kojarzyły sie z nazwami plemion aborygeńskich.

Tak na marginesie i nie na temat..choć ..a aaa tam..daję na luz.
pozdrawiam
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: B&B » lutego 14, 2010, 10:20 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Więc odsyłanie mnie do beznadziejnego Transatlantica czy fenomenalnych Tangerine Dream to kula w płot.
B and B ..nie błyśniesz w innym temacie więc please nie zaczynaj.
Aby o koniach dyskutować trochę trza pojezdzić..hehe

Skąd wiesz, że nie jeżdżę, he?
Transatlantic to był żart, ale w tej zakładce to chyba tylko Kora ma poczucie humoru...
A co do błyskania, to raczej Ty Pawle uporczywie chcesz zabłysnąć w bluesowych tematach i zazwyczaj kończy się to "ożywiona dyskusją" :twisted: Po jaką cholerę? Masz jakiś bluesowy kompleks czy co?
Jesteś około-rockowym fachowcem, więc uprawiaj pole na którym się znasz - dla dobra i zdrowia nas wszystkich :D
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: lauderdale » lutego 14, 2010, 10:33 pm

Pawel, tez Cie pozdrawiam ...
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 15, 2010, 12:09 am

B&B pisze:A co do błyskania, to raczej Ty Pawle uporczywie chcesz zabłysnąć w bluesowych tematach i zazwyczaj kończy się to "ożywiona dyskusją" Po jaką cholerę? Masz jakiś bluesowy kompleks czy co?
Jesteś około-rockowym fachowcem, więc uprawiaj pole na którym się znasz - dla dobra i zdrowia nas wszystkich :D

...................

błyszczenie to ja mam w głębokim poważaniu hehe....a na pochwały łasy nie jestem .Obłuda - oto matka wszystkich wasni na każdym forum.

Zrzuć więc z oczu zasłonę i staraj / postaraj / sie zauważyć że chyba jako jedyny spośrod tego grona bez obcyngalania, nazywam rzeczy po imieniu. Bez podchodów , cmokania, rozmyslań co powiedzą inni...

Tyle lat ..jak kula w płot.

Około - rockowy fachowiec....ja pierniczę :D :D :D :shock: :shock: :shock:

a Wiesz że nalogowo rowniez słucham musicali , poezji , elektroniki , ethno , ambient czy Twórców w rodzaju K. Jarreta , Corei ., Lenetra , LSD , Winstona , Dead Can Dance czy Taumani Diabate Symmetric Orchestra / to nie są wyznawcy szatana/ jak to Diabate może ingnorantom sugerować.; słucham piesni wojennych , chórów , zespołów ludowych..etc etc...

Nie da sie mnie BeBe wcisnąć w żadną szufladę a głuchy w przeciwieństwie do wielu nie jestem więc mówie o tym co slyszę.
To tacy jak Ty i paru innych ssspolegliwych dziennikarzyn przypięliście mi kiedys łate wroga bluesa. Namieszało sie Wam w glowach i nie bardzo wiecie co poczynic z niewygodnym fantem Freebirdem Michaliszynem.
...................

Słucham MUZYKI ..i gó...mnie obchodzi jak to nazwiesz.
Ty i paru innych.
Nie dajcie się zwariować.
Bo blisko jesteście niemiłosiernie.
I nie obrażajcie sie na mnie.
Sa inni wrogowie ludzkości..
Skupcie sie na nich. Ja ze swej strony zawsze będe sie wtracał gdzie powieje zasciankiem i bigoterią.
..............................
Pozdrawiam tak czy inaczej szczerze jak tylko potrafie najbardziej.
A z żartami daj sobie BeBe spokój. Brak Ci wyczucia i tego specyfistycznego poczucia humoru , ktore pozwala normalnym smiać sie z samych siebie.


:D :D :D :D :D :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 15, 2010, 12:12 am

lauderdale pisze:Pawel, tez Cie pozdrawiam ...

............
Hi Laudie..
ja tu tylko na moment. Jak obecalem Ani; pomachać czyms tam ; Ania prosiła o skrzydlo.
Pozdrawiam
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: B&B » lutego 15, 2010, 8:56 am

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Zrzuć więc z oczu zasłonę i staraj / postaraj / sie zauważyć że chyba jako jedyny spośrod tego grona bez obcyngalania, nazywam rzeczy po imieniu.
....
Nie da sie mnie BeBe wcisnąć w żadną szufladę a głuchy w przeciwieństwie do wielu nie jestem więc mówie o tym co slyszę.
To tacy jak Ty i paru innych ssspolegliwych dziennikarzyn przypięliście mi kiedys łate wroga bluesa.

Megaloman z ciebie wychodzi - a tymczasem nie masz patentu ani na szczerość ani na wiedzę. Wierzę, że słuchasz różnych rzeczy (chyba nie sądzisz, że ja tylko bluesa słucham?), ale to jeszcze nie dowodzi, że znasz się na wszystkim, że rozumiesz każdą muzykę.
Na podstawie twoich wypowiedzi na przestrzeni tych kilku lat uważam, że na bluesie się nie znasz i go nie rozumiesz - wystarczająco jasno i szczerze się wyrażam? Ale z tego powodu nikt tu nie uważa cię za wroga bluesa, bo, zgodnie z teorią Ptaszyna, to nie twoja wina, że "Pan Bóg dał ci takie a nie inne geny".
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: kora » lutego 15, 2010, 10:07 am

Przestańcie już pisać nie na temat :evil:


Pawle,zapraszam Cię na moją leżankę terapeutyczną :wink:
Wyleczę Cię moją magiczną herbatką :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 15, 2010, 11:48 am

kora_ pisze:Przestańcie już pisać nie na temat :evil:


Pawle,zapraszam Cię na moją leżankę terapeutyczną :wink:
Wyleczę Cię moją magiczną herbatką :mrgreen:

..................

Jesli bez alkoholu to reflektuję Koro. A powaznie , muszę sie wybrać do Was.
.......................
I jeszcze pytanie hehe..

to na bluesie trzeba sie znać??????????? :D :D :D :D

Słuchałem bluesa kiedy wielu forumowiczów nie było jeszcze na świecie...
pozdrawiam
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: agrypa » lutego 15, 2010, 12:05 pm

A kilku forumowiczow sluchalo bluesa, kiedy pana Pawla nie bylo jeszcze na swiecie. I co to zmienia? Wydaje mi sie ze pytanie To na rocku trzeba sie znac????? brzmi rownie dowcipnie :)
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 15, 2010, 12:32 pm

agrypa pisze:A kilku forumowiczow sluchalo bluesa, kiedy pana Pawla nie bylo jeszcze na swiecie. I co to zmienia? Wydaje mi sie ze pytanie To na rocku trzeba sie znac????? brzmi rownie dowcipnie :)

..............
znać to mozna sie na koniach..
Muzykę , taka czy inna albo sie czuje albo i nie.
Nigdzie nie napisalem że znam sie na rocku..brzmi okropnie
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » lutego 15, 2010, 12:36 pm

Bardzo proszę moderatorów o usunięcie (lub raczej przeniesienie do osobnej zakładki) z tego wątku postów dotyczących licytowania się na temat "kto od kiedy i ile słucha bluesa" oraz "zawartości bluesa w bluesia". Jestem pewna, że takie nowopowstałe wątki będą się cieszyły olbrzymim powodzeniem.

Jednocześnie jeszcze raz dziękujemy za konstruktywną dyskusję na temat wyników ankiety oraz liczny i aktywny udział w sobotniej audycji. Serdecznie zapraszamy 24 kwietnia do Chorzowa, nie tylko na Galę, ale i 10. urodziny Kwartalnika Twój Blues.

Pozdrawiam,

Zosia Matysik
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: agrypa » lutego 15, 2010, 12:54 pm

Przepraszam. :oops:
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 15, 2010, 12:54 pm

Dobra!
Znikam z tej zakładki.
Gdziekolwiek sie pojawie i cos skrytykuję odzywaja sie te same glosy pełne histerycznego oburzenia.

Andrzej ma racje.
Pozdrawiam
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: JaRas » lutego 15, 2010, 1:09 pm

Zosia ma rację :lol:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Robert007Lenert » lutego 15, 2010, 1:29 pm

Wy sobie tutaj bagatelizujecie wszystko a ja doznalem uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Czuje sie tak jak widac: Obrazek
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: agrypa » lutego 15, 2010, 2:06 pm

Robercie. LSD pomoze. Do 20-tego niedaleko :)
Koro gratuluje. Alez chcialbym byc na Gali. Za daleko........
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: StS » lutego 15, 2010, 7:23 pm

ANDRZEJ MATYSIK pisze:...Na TB OnLine są już szczegółowe wyniki w arkuszach kalkulacyjnych...
Jeszcze nie ma.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: karambol » lutego 15, 2010, 8:01 pm

StS pisze:
ANDRZEJ MATYSIK pisze:...Na TB OnLine są już szczegółowe wyniki w arkuszach kalkulacyjnych...
Jeszcze nie ma.

Są są i to od dawna. Tutaj u góry strony
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Robert007Lenert » lutego 15, 2010, 8:20 pm

karambol pisze:
StS pisze:
ANDRZEJ MATYSIK pisze:...Na TB OnLine są już szczegółowe wyniki w arkuszach kalkulacyjnych...
Jeszcze nie ma.

Są są i to od dawna. Tutaj u góry strony
Cos nie dziala. Po kliknieciu znika wszystko.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues Top - Ankieta Kwartalnika Twój Blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości