Wyniki Muzycznej Ankiety 2006 "Okolic Bluesa"

Tak wybieraliśmy w ubiegłych latach...

Moderator: mods

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » lutego 4, 2007, 9:57 am

Witam.
Nie chc?c by? w ?adnym wypadku po kt?rejkolwiek ze stron tej polemiki, pozwalam sobie tylko stwierdzi?, ?e ankieta czytelnik?w Twojego Bluesa, Blues Top nie ma kategorii "Perkusja", a Grzegorz Minicz w ub. roku zdoby? laur w kategorii "Instrumenty r??ne", obejmuj?cej wszystkich instrumentalist?w, wy??czywszy gitar?, harmonijk? i klawisze.

Przypominaj?c przy okazji, ?e termin nadsy?ania ankiet do Blues Top'2006 mija 25 lutego.
Kto jeszcze ma dylemat z podsumowaniem roku 2006 niech s?ucha:
"Okolic bluesa" Andrzeja Jerzyka w kaliskim Radiu Centrum - 12.02 (23'00 - 1'00),
"Godziny nie tylko bluesem pisanej" w Radiu eM 107,6 Katowice - 16.02 (20'00 - 21'00);
"Radiowej kafejki" Antoniego Krupy w Radiu Krak?w - 17.02 (9'00 - 12'00);
oraz specjalnej audycji "Bluesowy rok 2006" w Radiu eM 107,6 Katowice 17.02 (16'00 - 17'30).

We wszystkich tych audycjach b?dziemy przypomina? najwa?niejsze wydarzenia i p?yty minionego roku.

Do us?yszenia!

Pozdrawiam,

Andrzej Matysik
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Irek Graff » lutego 4, 2007, 1:49 pm

zbig pisze:ja tu wypisuje jakie? g?upoty a MAX tera? gdzie? balanguje i ma mnie g??boko w ..............


Robi pr?by z Magd? Piskorczyk albo gra z ni? koncerty w Warszawie (od pi?tku do wtorku prawie codziennie).
5 i 6 lutego mo?na ich pos?ucha? w warszawskim Tygmoncie, 15.02 w Gdyni w Blues Clubie - oczywi?cie z Arkiem Osenkowskim, Ol? Siemieniuk i Romkiem Ziobro.
A kto ma za daleko do Wwy lub Gdyni, mo?e ju? teraz podkre?li? w kalendarzu dat? 26 kwietnia, Magda pojawi si? z zespo?em w Radiu Dla Ciebie.

Max gra nie od wczoraj, wyrasta? w bardzo muzycznym domu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Ziobro
Jest zdolnym, skromnym i sympatycznym perkusist?, co (jak wida?) nie koniecznie jest norm?.

Nie g?osowa?em, bo za po?no si? zarejestrowa?em, ale za rok si? poprawi?. Gratuluj? wszystkim laureatom.
-----------------------------------------------------

FOTOGRAFFIA - www.fotograffia.com
FOTOKURSOWNIA - www.fotokursownia.com

-----------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Irek Graff
blueslover
blueslover
 
Posty: 788
Rejestracja: października 25, 2006, 10:28 am
Lokalizacja: Szmulki

Postautor: Robert007Lenert » lutego 4, 2007, 3:57 pm

Glosowali ci ktorzy sluchaja muzyki. Grajacy/ czyli ja tez/ graja dla sluchajacych....hmmm i troszke dla siebie :). Muzyk gra, Sluchacz slucha i wartosciuje wedle wlasnego odczucia i tak ma byc!! Kwestionowanie wyboru sluchaczy nie ma sensu!! To dla sluchacza powstaje muzyka. Bez jego udzialu muzyka sama w sobie jest martwa. Amen.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: martyna 21 » lutego 9, 2007, 5:27 pm

hej
ja troszeczk? z innej beczki i w sumie bardzo sp??niona dzi?kuje wszystkim , kt?rzy oddali g?osy na "Piwnic? na do?qu".Mi?o nam ,?e w Muzycznej ankiecie nie zapomnieli?cie o nas.
Jeszcze raz dzi?kujemy i pozdrawiamy
Piwnica na do?qu :D
martyna 21
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: grudnia 13, 2006, 3:07 pm
Lokalizacja: ostr?w wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Ankieta Forum Okolice Bluesa (archiwum)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron