IV Ankieta * Typowanie * Komentarze

Tak wybieraliśmy w ubiegłych latach...

Moderator: mods

Postautor: Spaniel » stycznia 16, 2011, 11:54 pm

Wzruszył mnie autentycznie ogromnie list Wielce Czcigodnego i Zacnego red. Andrzeja. Dziękuję, za te piękne z serduszka płynące słowa.
Bardzo chciałbym porozmawiać kiedyś z Ojcem Dyrektorem w realu .... może taka rozmowa ubogaciłaby obie strony :?
Z nadzieją na takie spotkanie pozostaję ... :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 17, 2011, 12:39 am

Spaniel pisze:Bardzo chciałbym porozmawiać kiedyś z Ojcem Dyrektorem w realu .... może taka rozmowa ubogaciłaby obie strony :?
Z nadzieją na takie spotkanie pozostaję ... :D

Będzie to dla mnie wielka przyjemnośc, choć z pewnością nie jestem partnerem do rozmów z Tobą. Ty masz sprecyzowane i poukładane poglądy oraz swoje racje. Natomiast ja działam bardzo spontanicznie i czasami po prostu odwrotnie, chaotycznie, bez chwili zastanowienia. To jest tak, że słucham np. Lightnina Hopkinsa i mam gęsią skórkę i mrowienie wzdłuż kregosłupa. Za moment jednak przełączam się np. na "Arc Angels" i dzieje się ze mna to samo.
Nie umiem sie zdeklarować. Nie chcę też szufladkować muzyki. Napisałem ten list jako facet który tu na forum był pierwszy i niezmiennie zależy mi na tym, aby ono żyło. Chciałbym bardzo aby zrobił się zryw Forumowiczów, że kiedy będzie ogłoszenie wyników u red.Zdzisia Pająka, każdy z nas będzie mógł powiedzieć, "dorzuciłem i ja swoją cegiełkę".
Zatem jest to tak, że Ty ze wszystkich swoich sił starasz się promować Zespół z którym Jesteś związany. A więc piszesz o koncertach, płytach i robisz to bardzo dobrze! Zależy ci na tym, aby na koncertach "Blues Manu" była duża frekwencja, aby Muzycy czuli się komfortowo, aby nagłośnienie było odpowiednie, aby sprzedawały sie płyty itd. I ja podziwiam Cię za te działania, tym bardziej że chyba robisz to nie za pieniądze a ze względu na przyjażń z Tadziem Boguckim (zresztą fantastycznym Człowiekiem).
A więc ja Włodku, staram się zrobic wszystko żeby to forum żyło. Tak jak Ty, zabiegam o to, żeby coś się działo. Ty zapraszasz na koncert, ja natomiast do udziału w ankiecie, niezmiennie mając nadzieję, że Ty także zagłosujesz! I nie ukrywam, że wielce jestem ciekaw jak będzie wyglądała Twoja ankieta! Jeżeli sie pojawi oczywiście z Twojej strony, a na to bardzo liczę :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Betsztyn » stycznia 17, 2011, 5:41 am

Widze, ze niektorymi z Was targaja wyrzuty sumienia z powodu nie bycia na biezaco w temacie. Ja rowniez nie jestem, a zaglosowalem na tych, ktorych znam i cenie. Na dodatek mam tu pelna swiadomosc wlasnego subiektywizmu. Dobrze mi z tym. Polecam :)
Awatar użytkownika
Betsztyn
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5454
Rejestracja: listopada 15, 2007, 3:38 pm

Postautor: lauderdale » stycznia 17, 2011, 7:01 am

e m d ż i pisze:
lauderdale pisze:Pozdrowki z chlodnego jak lodowa Egyptu i dzieki za cierpliwosc.


Laufi, a Ty zaglosowales w ankiecie (zwlaszcza na najsympatyczniejszego Forumowicza) ? :lol:


No jak zwykle sie nie pomylilas ... :) zwlaszcza z tym "zwlaszcza" ...
Pozdrawiam WAS serdecznie.
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: lauderdale » stycznia 17, 2011, 7:07 am

Betsztyn pisze:Widze, ze niektorymi z Was targaja wyrzuty sumienia z powodu nie bycia na biezaco w temacie. Ja rowniez nie jestem, a zaglosowalem na tych, ktorych znam i cenie. Na dodatek mam tu pelna swiadomosc wlasnego subiektywizmu. Dobrze mi z tym. Polecam :)


A ja poszedlem dokladnie tym tokiem rozumowania i spie spokojnie ... :)
Zadnych "wyrzutow na sumieniu" ...
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: kora » stycznia 17, 2011, 8:58 am

Betsztyn pisze: Ja rowniez nie jestem, a zaglosowalem na tych, ktorych znam i cenie.


Sławku,Ty pomimo,iż mieszkasz na innym kontynencie / podobnie jak Laudi,który niczym Marko Polo, przemieszcza się z kontynentu na kontynent :D /
jesteś zintegrowany z naszym forum. Jesteśmy całością . I to jest piękne, i o to na tym forum chodzi :D
Przykre jest natomiast to ,że co poniektórzy traktują to forum jako darmową tablicę ogłoszeń i instrument do promocji samego siebie,czy też swojego zespołu, w zamian niczego od siebie nie dając ...
Takie życie :oops:

Pozdrawiam .
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: hipek » stycznia 17, 2011, 11:15 am

Cześć,

po długich namysłach i rozmowie z moim Przyjacielem, postanowiłem potraktować ankietę z "przymrużeniem oka". Proszę o wybaczenie wszystkich tych, których mogła rozdrażnić moja upierdliwość i prowokacja. Wiem, że cały czas pozostaję przy tym nieobiektywny. Przepraszam zatem wszystkich artystów, którzy napracowali się w ubiegłym roku: to moja ignorancja nie pozwoliła mi na rzetelną ocenę Waszej pracy.

Poniżej moje wybory:

Zespół:
1. Jaw Raw - za to, że 15 lat są razem
2. Przytuła & Kruk - za umiejętność zmniejszania dystansów
3. Free Blues Band - za koncert latem

Wokalista:
1. Bartek Przytuła - za połączenie teatru z muzyką
2. Marco Meinel
3. Łukasz Łyczkowski

Wokalistka:
1. Magdalena Piskorczyk
2. Małgorzata Werbińska
3. Joanna Mrozek

Gitarzysta:
1. Krzysztof Wojtasik
2. Andrzej Malcherek
3. Błażej Pawlina

Basista:
1. Damian Rumbuć
2. Krzysztof Kremer

Harmonijkarz:
1.

Klawiszowiec:
1. kurcze jeden mi się podobał, ale nie znam nazwiska ;)

Perkusista:
1. Sebastian Wojciechowski
2. Grzegorz Kurpiel

Inne instrumenty:

Blues akustyczny:
1. Przytuła & Kruk
2. Werbińska&Pawlina
3. Hard Times

Płyta:
1. Steve Schuffert Band - Destination Anywhere

Koncert:
1. Free Blues Band - I WetWater
2. Nora Jean Bruso - Rawa
3. Brandon Giles & The Tricky Two - Free Blues Club

Festiwal:
1. Solówka
2. XXX Rawa Blues
3. Wetwater

Wydarzenie:

Odkrycie:
1. Przytuła & Kruk
2. ZFF

Audycja:
1. Okolice Bluesa - A. Jerzyk
1. Magazyn Bluesowy - M. Kaczanowski
1. Blues Wieczorową Porą - S. Antośkiewicz

Osobowość roku:
1. Lechu Bekulard
2. A. Jerzyk
3. M. Kaczanowski, S. Antośkiewicz

Najsympatyczniejszy forumowicz:
1. Wszyscy, oprócz jednego ;)

Blues Knajpa:
1. Free Blues Club - Szczecin
2. Rock'n'Blues - Pruszcz Gd.
3. Teatralna - Nowa Sól

Z upalnej szczecińskiej niziny: pozdrawiam!

:lol: 8) :lol:
"wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, ale przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to zrobi" ...

::: www.hpg.net.pl :::
Awatar użytkownika
hipek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2315
Rejestracja: października 25, 2008, 8:40 pm
Lokalizacja: chojna/szczecin

Postautor: Zbyszek Stępski » stycznia 17, 2011, 11:51 am

... a ja zagłosowałem anonimowo / podobno tak też można było ? /
Przynajmniej nikt się nie będzie sugerował moimi wyborami, a i oszczędziłem sobie kompromitacji ... bo z mojej ankiety wynika, że polski blues jest mi najnormalniej mało znany. Jak każdy kto mnie zna, to wie, że jak się coś mnie uczepi / muzycznie / to cała reszta wygląda bardzo blado - No właśnie :) ...
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Spaniel » stycznia 17, 2011, 11:52 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Będzie to dla mnie wielka przyjemnośc, choć z pewnością nie jestem partnerem do rozmów z Tobą. Ty masz sprecyzowane i poukładane poglądy oraz swoje racje. Natomiast ja działam bardzo spontanicznie i czasami po prostu odwrotnie, chaotycznie, bez chwili zastanowienia. To jest tak, że słucham np. Lightnina Hopkinsa i mam gęsią skórkę i mrowienie wzdłuż kregosłupa. Za moment jednak przełączam się np. na "Arc Angels" i dzieje się ze mna to samo.
Nie umiem sie zdeklarować. Nie chcę też szufladkować muzyki. Napisałem ten list jako facet który tu na forum był pierwszy i niezmiennie zależy mi na tym, aby ono żyło. Chciałbym bardzo aby zrobił się zryw Forumowiczów, że kiedy będzie ogłoszenie wyników u red.Zdzisia Pająka, każdy z nas będzie mógł powiedzieć, "dorzuciłem i ja swoją cegiełkę".
Zatem jest to tak, że Ty ze wszystkich swoich sił starasz się promować Zespół z którym Jesteś związany. A więc piszesz o koncertach, płytach i robisz to bardzo dobrze! Zależy ci na tym, aby na koncertach "Blues Manu" była duża frekwencja, aby Muzycy czuli się komfortowo, aby nagłośnienie było odpowiednie, aby sprzedawały sie płyty itd. I ja podziwiam Cię za te działania, tym bardziej że chyba robisz to nie za pieniądze a ze względu na przyjażń z Tadziem Boguckim (zresztą fantastycznym Człowiekiem).
A więc ja Włodku, staram się zrobic wszystko żeby to forum żyło. Tak jak Ty, zabiegam o to, żeby coś się działo. Ty zapraszasz na koncert, ja natomiast do udziału w ankiecie, niezmiennie mając nadzieję, że Ty także zagłosujesz! I nie ukrywam, że wielce jestem ciekaw jak będzie wyglądała Twoja ankieta! Jeżeli sie pojawi oczywiście z Twojej strony, a na to bardzo liczę :)

Troszkę w tym niekonsekwencji, albo o co nie chciałby Cię ANDRZEJU posądzać uszczypliwości :?. Mam silną nadzieję, że się mylę jednak mój Autorytet pisze: "choć z pewnością nie jestem partnerem do rozmów z Tobą. Ty masz sprecyzowane i poukładane poglądy oraz swoje racje." Może jednak warto rozmawiać :?: Chyba, że posiadłeś dar wchodzenia w moje myśli ...:?::shock: Troszkę te Twoje słowa zabolały Andrzeju. Każdy ma swoich ciarodajców :) . Ja Cream, Canned Heat, Savoy Brown, Blowdyn Pig, Mayalla ...itd. Na naszym rynku Kasę Chorych, Kulisza, Beatę Kossowską itd. ostatnio zachwyciła mnie płyta Agnieszki Łapki ... każdemu z nas coś tam w duszy gra.
Naprawdę jednak przykro i smutno mi się zrobiło , że ograniczyłeś moją obecność na forum do promocji zespołu, z którego liderem łączy mnie ponad 40 letnia przyjaźń ... nie tylko ja promuję tu bliską im kapele inni forumowicze i redaktorzy muzyczni też to robią ! Uważam to za rzecz naturalną.
Chociaż ja również starałem się ożywiać to Forum w inny sposób :
http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=16910
http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=16835
...ale to dla Ciebie chyba Małe Miki , nie warte, aby o tym pamiętać :) Czyżby nie po linii programowej Właściciela , Administracji i Moderatora :?
Nawiasem mówiąc moje promowanie o kant d.... roztrzaskać , skoro tak wybitny koneser, postać bluesa AD 2009 wg. TB nie zna poprawnej nazwy zespołu , który tak usilnie jakoby promuję :) :?:
To może po raz ostatni "promuję" : BLUES MENU :wink:
Tak więc z całym szacunkiem do Ciebie .... biorę sobie dłuższy urlop od Forum OB "mojej cegiełki w zabawie" nie będzie . Są sytuacje w życiu kiedy: "trzeba wiedzieć, że w szatni płaszcz został przedostatni i wyjść". Na tym kończę mój "słowotok" jak pieszczotliwie określa moje posty jedna z nastoletnich koleżanek :). Życzę zdrowia i szczęścia Tobie i wszystkim miłym osobom, które tu poznałem. Dziękuję i przepraszam za wszelkie moje niezręczności. Zostańcie z bluesem. Pozdrawiam serdecznie :)
Włodek
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: hipek » stycznia 17, 2011, 12:43 pm

Spaniel pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Będzie to dla mnie wielka przyjemnośc, choć z pewnością nie jestem partnerem do rozmów z Tobą. Ty masz sprecyzowane i poukładane poglądy oraz swoje racje. Natomiast ja działam bardzo spontanicznie i czasami po prostu odwrotnie, chaotycznie, bez chwili zastanowienia. To jest tak, że słucham np. Lightnina Hopkinsa i mam gęsią skórkę i mrowienie wzdłuż kregosłupa. Za moment jednak przełączam się np. na "Arc Angels" i dzieje się ze mna to samo.
Nie umiem sie zdeklarować. Nie chcę też szufladkować muzyki. Napisałem ten list jako facet który tu na forum był pierwszy i niezmiennie zależy mi na tym, aby ono żyło. Chciałbym bardzo aby zrobił się zryw Forumowiczów, że kiedy będzie ogłoszenie wyników u red.Zdzisia Pająka, każdy z nas będzie mógł powiedzieć, "dorzuciłem i ja swoją cegiełkę".
Zatem jest to tak, że Ty ze wszystkich swoich sił starasz się promować Zespół z którym Jesteś związany. A więc piszesz o koncertach, płytach i robisz to bardzo dobrze! Zależy ci na tym, aby na koncertach "Blues Manu" była duża frekwencja, aby Muzycy czuli się komfortowo, aby nagłośnienie było odpowiednie, aby sprzedawały sie płyty itd. I ja podziwiam Cię za te działania, tym bardziej że chyba robisz to nie za pieniądze a ze względu na przyjażń z Tadziem Boguckim (zresztą fantastycznym Człowiekiem).
A więc ja Włodku, staram się zrobic wszystko żeby to forum żyło. Tak jak Ty, zabiegam o to, żeby coś się działo. Ty zapraszasz na koncert, ja natomiast do udziału w ankiecie, niezmiennie mając nadzieję, że Ty także zagłosujesz! I nie ukrywam, że wielce jestem ciekaw jak będzie wyglądała Twoja ankieta! Jeżeli sie pojawi oczywiście z Twojej strony, a na to bardzo liczę :)

Troszkę w tym niekonsekwencji, albo o co nie chciałby Cię ANDRZEJU posądzać uszczypliwości :?. Mam silną nadzieję, że się mylę jednak mój Autorytet pisze: "choć z pewnością nie jestem partnerem do rozmów z Tobą. Ty masz sprecyzowane i poukładane poglądy oraz swoje racje." Może jednak warto rozmawiać :?: Chyba, że posiadłeś dar wchodzenia w moje myśli ...:?::shock: Troszkę te Twoje słowa zabolały Andrzeju. Każdy ma swoich ciarodajców :) . Ja Cream, Canned Heat, Savoy Brown, Blowdyn Pig, Mayalla ...itd. Na naszym rynku Kasę Chorych, Kulisza, Beatę Kossowską itd. ostatnio zachwyciła mnie płyta Agnieszki Łapki ... każdemu z nas coś tam w duszy gra.
Naprawdę jednak przykro i smutno mi się zrobiło , że ograniczyłeś moją obecność na forum do promocji zespołu, z którego liderem łączy mnie ponad 40 letnia przyjaźń ... nie tylko ja promuję tu bliską im kapele inni forumowicze i redaktorzy muzyczni też to robią ! Uważam to za rzecz naturalną.
Chociaż ja również starałem się ożywiać to Forum w inny sposób :
http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=16910
http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=16835
...ale to dla Ciebie chyba Małe Miki , nie warte, aby o tym pamiętać :) Czyżby nie po linii programowej Właściciela , Administracji i Moderatora :?
Nawiasem mówiąc moje promowanie o kant d.... roztrzaskać , skoro tak wybitny koneser, postać bluesa AD 2009 wg. TB nie zna poprawnej nazwy zespołu , który tak usilnie jakoby promuję :) :?:
To może po raz ostatni "promuję" : BLUES MENU :wink:
Tak więc z całym szacunkiem do Ciebie .... biorę sobie dłuższy urlop od Forum OB "mojej cegiełki w zabawie" nie będzie . Są sytuacje w życiu kiedy: "trzeba wiedzieć, że w szatni płaszcz został przedostatni i wyjść". Na tym kończę mój "słowotok" jak pieszczotliwie określa moje posty jedna z nastoletnich koleżanek :). Życzę zdrowia i szczęścia Tobie i wszystkim miłym osobom, które tu poznałem. Dziękuję i przepraszam za wszelkie moje niezręczności. Zostańcie z bluesem. Pozdrawiam serdecznie :)
Włodek


Włodku Drogi,

wierzę, jestem wręcz przekonany, że nie takie intencje rządziły słowami red. Andrzeja. Nie chcę tutaj postawić siebie w roli adwokata. Nie posiadam takowych uprawnień.
Dzisiaj usłyszałem świetne słowa od jednego z moich Przyjaciół: "Tutaj na forum wszyscy są bardzo wrażliwi, zarówno na punkcie muzyki, jak i na punkcie całej otoczki wokół niej [...]."
Wziąłem sobie te słowa do serca, ponieważ wierzę, że całemu ogółowi zależy na szeroko rozumianej promocji bluesa, poprzez poszczególnych artystów. I zrozumiałem, że nie chodzi o obiektywizm w tych wszystkich ankietach i rozmowach. Chodzi o przekazanie swoich własnych preferencji, które w ogólności składają się na kształtowanie bluesa w naszym kraju. Nie rozumiem tylko jednego: dlaczego w całym tym galimatiasie nie mówimy otwarcie, że "moje jest najlepsze". To przecież jest zaletą człowieka, że potrafi docenić także to, co ma, a nie tylko to, co mają inni. Stąd też powstał mój opór związany z ankietą, który już wewnętrznie rozwiązałem. Pozbyłem się zasłony (no może tylko firanki) buntu wobec własnego nieobiektywizmu.
Włodku, każdy z nas jest "cegiełką" w tym wielkim "szołbiznecie". Promujmy nadal to, co jest według nas najlepsze. Promujmy osoby, które kochamy, nie wstydząc się im tego powiedzieć także wprost - w cztery oczy. Nie pozbawiaj się takich okazji, bo one czynią nasze życie pięknym i wartościowym.

Z poważaniem,
hipek
"wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, ale przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to zrobi" ...

::: www.hpg.net.pl :::
Awatar użytkownika
hipek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2315
Rejestracja: października 25, 2008, 8:40 pm
Lokalizacja: chojna/szczecin

Postautor: lauderdale » stycznia 17, 2011, 2:54 pm

Spaniel pisze:Troszkę w tym niekonsekwencji, albo o co nie chciałby Cię ANDRZEJU posądzać uszczypliwości ..


Ciekawe, trzeci raz czytam co Jerzyk napisal i usiluje zrozumiec gdzies Ty Wlodku wyczytal te wszystkie swoje zale?

Napisal o roznicy temperamentow, ale ze z przyjemnoscia by pogadal choc przedstawil skromnie (moze nieco sie krygujac) swoje w tej kwestii mozliwosci.

Czepiasz sie literowki w nazwie zespolu? Nie takie nazwy ludzie pisza z bykami , a Jerzyk zawsze sie uczciwie przyznawal , ze angielski jego najmocniejsza strona nie jest ....

Potwierdza Jerzyk Twoje zaangazowanie w promowanie zespolu wspominajac jednoczesnie o czym sam pisales, ze robisz to raczej z przyjazni niz dla pieniedzy... to tez obraza? A ze nie wymienil wszystkich Twoich zaslug? To co robisz to wszystko dla pochwal?

A prawie na koniec piszesz: OK promuje , ale inni tez tak robia...
Po pierwsze co innego pisales w kontekscie ankiety wczesniej ... raczej wysmiewales takie postawy jak np Ewy Hoffmann
a po drugie co to ma byc za usprawiedliwienie inni tez tak robia?

Przyznaje ,ze nie kapuje. Ale tez nie musze.
A co do hipkowego "Przyjaciela" to nie do konca ma racje moim zdaniem oceniajac wrazliwosc forumowiczow. Wiekszosc z nas jest bardzo wrazliwa nie na puncie muzyki tylko na SWOIM wlasnym.



Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu jesli tylko uznasz za stosowne.
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: RockOnCellBlock » stycznia 17, 2011, 4:14 pm

lauderdale pisze:
Spaniel pisze:Troszkę w tym niekonsekwencji, albo o co nie chciałby Cię ANDRZEJU posądzać uszczypliwości ..


Ciekawe, trzeci raz czytam co Jerzyk napisal i usiluje zrozumiec gdzies Ty Wlodku wyczytal te wszystkie swoje zale?


Nauczmy się czytania ze zrozumieniem - ja także muszę popracować, bo i ja niczego takiego w danej wypowiedzi nie dostrzegłam :lol:

Spanielu, nie wyobrażam sobie, żeby Andrzej miał opublikować dla wszystkich taką wiadomość pełna uszczypliwości...
Skąd ta panika?...

Zachęcam pozostałych do udziału w ankiecie - choć nie moja rola. Myślę, że ten list był niezłym pomysłem - jak widać jest odzew!
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: B&B » stycznia 17, 2011, 4:22 pm

To nie pierwszy raz, Spaniel już tak ma - wszystko czyta przez czarne okulary 8)
Ale nie panikujmy... jak sobie porozmawiają z Jerzykiem w 4 oczy (i w 4 okulary) to wszystko się unormuje.
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 17, 2011, 4:32 pm

Oj Włodek, jak bardzo łatwo Cię obrazić! Jeżeli tak odebrałeś moja wypowiedż, to Serdecznie Cię Przepraszam! Ale nie to było moją intencją. Chciałem tylko przekazać Ci co mną kierowało, pisząc ten list do Wszystkich. Nie doszukałem się szydzenia z Ciebie czy uszczypliwości!
Podałem Twój przykład, bo to właśnie Ty napisałeś do mnie. Gdyby to była inna Osoba, odniósł bym się z przykładem do niej.
Serdecznie przepraszam za literówkę. Pisałem póżno. Akurat mam płyty "Blues Menu" i grałem także na antenie, a Tadzia znam osobiście i bardzo cenię sobie tę znajomość.
Oczywiście w podświadomości cały czas liczyłem na to, że może dzięki tej mojej korespondencji, wypełnisz ankietę! To tylko tyle Włodku!
Oczywiście że masz zasługi, choćby to co wydarzyło się w temacie "Niebiesko Czarnych" i poszło dalej dobrą drogą. I tak trzymaj dalej!!!
Ale tym razem, tematem była ankieta i tylko o niej pisałem.
Masz bardzo wrażliwą duszę, dlatego jeszcze raz Przepraszam jeżeli poczułeś się urażony i mam nadzieję że nie pożegnasz się z forum.
Liczyłem raczej, że się uśmiechniesz i zrobisz nam niespodziewankę wypełniając kategorie ankiety!
Włodku! Ja też kocham Cream Canned Heat, Savoy Brown, Blowdyn Pig, Johna Mayalla itd. Przecież to nasza muzyka starszaków!!! :) Na szczęście jest nas jeszcze mnóstwo zdeklarowanych fanów, dziś już klasyki!!!
Swoją drogą może mam taki głupi styl pisania i nie można mnie zrozumieć.Nigdy nie czytam co napisałem, po prostu wysyłam. Ale na Boga Włodek! Nie chciałem Cię urazić!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Paweł Budzyński » stycznia 17, 2011, 4:47 pm

Apeluję do moderatorów o szybsze reagowanie na offtopy i przerzucanie ich do odpowiedniego działu (Pyskówka lub Kosz :P ) Na pewno wyjdzie to korzystnie dla atmosfery panującej na forum.



Obrazek[/b]
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: Łukasz Pietrzak » stycznia 17, 2011, 6:25 pm

Witam wszystkich serdecznie, postanowiłem, że i ja podzielę się swoimi typami :)

Zespół:

JJ Band
Blue Machine
KK Bluesband
-------------------
Wokalista:

Gienek Loska
Bartek Przytuła
Tomasz Nitribitt
-------------------
Wokalistka:

Magda Piskorczyk
Joanna Pilarska
-------------------
Gitarzysta:

Jacek Jaguś
Piotr Grząślewicz
-------------------
Basista:

Krzysztof Ścierański
Aleksander Sroka
-------------------
Harmonijkarz:

Bartosz Łęczycki
Łukasz Wiśniewski
Jakub Konieczko
Władysław Pękała (poza podium, ale głupio mi było nie uwzględnić :))
-------------------
Perkusista:

Bartosz Niebielecki
-------------------
Inne instrumenty:

Bartosz Szopiński- instrumenty klawiszowe
Tomek Kruk- banjo
-------------------
Blues akustyczny:

Przytuła & Kruk
Romek Puchowski
Hard Times
Gosia Webińska i Błażej Pawlina
-------------------
Płyta:

JJ Band i Przyjaciele- "Blues"
Blue Machine- "Rockin' the Blues"
-------------------
Koncert:

Rick Estrin
Howard Levy
Keith Dunn
-------------------
Festiwal:

Częstochowa Blue Blues Festiwal
Rawa Blues Festiwal
-------------------
Wydarzenie:

Bartek Łęczycki gościem SPAH
Przytuła & Kruk lecą do Memphis
Nagroda "Keeping the Blues Alive" dla "Twojego Bluesa"
-------------------
Odkrycie:

Natalia Kwiatkowska
Robert Kapkowski
-------------------
Audycja Forum Okolice Bluesa:

Okolice Bluesa- A. Jerzyk
Magazyn Bluesowy- M. Kaczanowski
-------------------
Osobowość roku:

Bartek Stawiarz
Marek Kaczanowski
Andrzej Jerzyk
-------------------
Blues Knajpa:

Klub ASK w Częstochowie
Awatar użytkownika
Łukasz Pietrzak
bluesman
bluesman
 
Posty: 399
Rejestracja: października 1, 2009, 8:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: barprzytula » stycznia 17, 2011, 7:25 pm

Zespół:
1. Hoodoo Band
2. Siódma w Nocy
3. Puste Biuro

Wokalista:
1. Tomasz Nitribit
2. Adam Kulisz
3. Paweł Szymański

Wokalistka:
1. Karolina Cygonek
2. Magda Piskoczyk
3. Asia Pilarska

Gitarzysta:
1. Paweł Szymański
2. Patryk „Filippo” Filipowicz
3. Bartek Miarka

Basista:
1. Piotr Różankowski
2. Paweł „Mazzy” Mikosz
3. Piotr Górka

Harmonijkarz:
1. Bartosz Łęczycki
2. Łukasz Wiśniewski
3. Dawid Wydra

Klawiszowiec:
1. Józef Skrzek
2. Jacek „Jacko” Zając
3. Andrzej Serafin

Perkusista:
1. Michał Giercuszkiewicz
2. Bartosz Niebielecki
3. Adam Partyka

Inne instrumenty:
1. Andrzej Serafin – wibrafon
2. Jan Gałach – wiolinely(czyt. skrzypcunie)
3. Tomek Kruk – miotła, wokal

Blues akustyczny;
1. Paweł Szymański
2. Arek Zawiliński & Na Drodze
3. Marek Makaron Trio

Płyta:
1. Paweł Szymański – Uroda Zdarzeń
2. Andrzej Serafin – L.S.D.
3. Arek Zawiliński & Na Drodze – Blues dziewięciu – nie słuchałem :? (lizus:D)

Koncert:
1. California Honeydrops – Jesień Z Bluesem
2. Dwayne Dopsie & Zydeco Hellraisers – Suwałki Blues Festival
3. Rick Estrin – XXX Rawa Blues

Festiwal:
1. Las, Woda i Blues
2. Suwałki Blues Festiwal
3. Rawa Blues

Wydarzenie:
1. Sesja nagraniowa debiutanckiej płyty Przytuła & Kruk – było fajnie
2. Wszystko…
3. Marek Jakubowski - Szkice z Kultury Bluesa – nie czytałem tej książki... :/ (lizus :D)


Odkrycie roku:
1. Jacek Zając
2. Eskimosi
3. Krótkie włosy

Osobowość roku:
1. Jan Chojnacki
2. Andrzej Jerzyk
3. Marek Jakubowski

Najsympatyczniejszy forumowicz:
1. Jaras
2. Andrzej Jerzyk’e
3.

Blues Knajpa;
1. Blues Club - Gdynia
2. Klub Brama - Bytom
3. Bar Polski – Suwalki
barprzytula
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 52
Rejestracja: lipca 20, 2009, 2:16 pm
Lokalizacja: z Pupy

Postautor: jj jogi » stycznia 18, 2011, 12:42 pm

Witam. Pozdrawiam wszystkich użytkowników serdecznie. Zajrzalem tu po telefonie od Andrzeja Jeżyka który jako wielki entuzjasta i animator bluesowego zycia namawiał mnie do udziału w ankiecie. Wybaczcie moi drodzy ze nie zagłosuje jednak poniewaz myślę że jest to zabawa głównie dla słuchaczy bluesa, osób które z "drugiej strony" obserwują to co dzieje sie na bluesowej scenie. Oni są najbardziej obiektywni. Po za tym nie mam do konca pełnego oglądu na to co działo się w ubiegłym roku na bluesowej scenie, ciężko byłoby mi wyłonić faworytów w kolejnych kategoriach (a jest ich trochę) Ja ogólnie wspieram i głosuje na wszystkich którzy mimo świadomości jaki to ciężki chleb starają się muzykować. Ze swojej strony patrzę bardzo przychylnie na taką ankietę bo świadczy ona o zaangazowaniu w sprawy związane z muzyką którą słuchamy. Wasz odzew jak widze jest duzy co bardzo cieszy. Liczba kategorii świadczy też o tym że coraz bardziej szczegółowo staracie się oceniac polski bluesowy rynek a więc i bardziej fachowo. I bardzo dobrze. Jak porównuje stan obecny z tym z roku 2001 kiedy zaczynaliśmy z J.J. Band nasza muzyczna przygodę to widzę różnicę - jest więcej świadomości, więcej młodych wykonawców, większa różnorodność. Jest więcej ludzi którzy angażują się w propagowanie "naszej" muzyki. Blues akustyczny (bardzo trudna dziedzina) zyskuje nowych ciekawych wykonawców, nie mówię juz o elektrycznym bluesie. W ubiegłym roku ukazało się dość dużo nowych płyt z których nie wszystkie jeszcze poznałem, ale pokazuje to ze mimo trudności związanych z wydaniem albumu przez młodego wykonawcę młodzi jakoś sobie radzą. Młodym wykonawcom zawsze kibicowałem i tak też jest teraz. Życzę wszystkim dobrej zabawy związanej z ogłoszeniem wyników ankiety, forumowiczom i fanom bluesa wielu dobrych muzycznych wrażeń w tym roku. Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
jj jogi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: października 10, 2005, 8:03 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Gabriels » stycznia 18, 2011, 9:22 pm

jj jogi pisze:Witam. Pozdrawiam wszystkich użytkowników serdecznie. Zajrzalem tu po telefonie od Andrzeja Jeżyka który jako wielki entuzjasta i animator bluesowego zycia namawiał mnie do udziału w ankiecie. Wybaczcie moi drodzy ze nie zagłosuje jednak poniewaz myślę że jest to zabawa głównie dla słuchaczy bluesa, osób które z "drugiej strony" obserwują to co dzieje sie na bluesowej scenie. Oni są najbardziej obiektywni. Po za tym nie mam do konca pełnego oglądu na to co działo się w ubiegłym roku na bluesowej scenie, ciężko byłoby mi wyłonić faworytów w kolejnych kategoriach (a jest ich trochę) Ja ogólnie wspieram i głosuje na wszystkich którzy mimo świadomości jaki to ciężki chleb starają się muzykować. Ze swojej strony patrzę bardzo przychylnie na taką ankietę bo świadczy ona o zaangazowaniu w sprawy związane z muzyką którą słuchamy. Wasz odzew jak widze jest duzy co bardzo cieszy. Liczba kategorii świadczy też o tym że coraz bardziej szczegółowo staracie się oceniac polski bluesowy rynek a więc i bardziej fachowo. I bardzo dobrze. Jak porównuje stan obecny z tym z roku 2001 kiedy zaczynaliśmy z J.J. Band nasza muzyczna przygodę to widzę różnicę - jest więcej świadomości, więcej młodych wykonawców, większa różnorodność. Jest więcej ludzi którzy angażują się w propagowanie "naszej" muzyki. Blues akustyczny (bardzo trudna dziedzina) zyskuje nowych ciekawych wykonawców, nie mówię juz o elektrycznym bluesie. W ubiegłym roku ukazało się dość dużo nowych płyt z których nie wszystkie jeszcze poznałem, ale pokazuje to ze mimo trudności związanych z wydaniem albumu przez młodego wykonawcę młodzi jakoś sobie radzą. Młodym wykonawcom zawsze kibicowałem i tak też jest teraz. Życzę wszystkim dobrej zabawy związanej z ogłoszeniem wyników ankiety, forumowiczom i fanom bluesa wielu dobrych muzycznych wrażeń w tym roku. Pozdrowienia!

Jak wspaniale w sprawie potrafi zabrac glos G O S C,który jest naprawdę wspaniałym muzykiem ,duzego formatu czlowiekiem ,a jednoczesnie ma pewien dystans do tego co robi na codzien,podkreslając za każdym razem swój szacunek do odbiorców muzyki.Jednoczesnie daje swiadectwo swojej wysokiej kulturze.Nie poraz pierwszy zachwyca mnie osobowosc Jacka Jagusia ,która dla wielu powinna stanowic przyklad :!:
Awatar użytkownika
Gabriels
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1637
Rejestracja: lipca 28, 2007, 2:32 pm
Lokalizacja: Świdnica

Postautor: Andrzej Dąbrowski » stycznia 18, 2011, 11:57 pm

Ja to bardziej rockowiec jestem, ale moje typu są takie.
Zespół:
1. Hoo Doo Band
2. Big Fat Mama
3. Juice Band

Wokalista:
1. Tomasz Nitribit - Hoo Doo Band / Outsider
2. Romek Puchowski
3. Bartek Przytuła

Wokalistka:
1. Anna Pawlus - Juice Band
2. Asia Pilarska
3. Anika

Gitarzysta:
1. Krzysztof Siewruk - Smokestack
2. Jacek Jaguś – J J Band
3. Marek Połap – Piff Parre

Basista:
1. Mirek Rzepa
2. Jacek Gazda
3. Matys – Big FAT Mama

Harmonijkarz:
1. Piotr Wiśniewski – Blues Forever
2. Robert Lenert – Los Agentos
3. Michał Kielak – Kasa Chorych

Klawiszowiec:
1. Andrzej Serafin
2. Jacek Zając - Juice Band
3. Radosław Kordowski - Juice (może to nie bluesowy band, ale chłopak gra na Hammondach tak, że buty spadają)

Perkusista:
1. Bartosz Niebielecki – Hoo Doo Band
2. Ireneusz Głyk - Krzak
3. Zbyszek Szczerbiński - Dżem

Inne instrumenty:
1. Andrzej Serafin – wibrafon
Tylko i wyłącznie !

Blues akustyczny;
1. Bluesferajna
2. Przytuła&Kruk
3. Hard Time

Płyta:
1. Różni wykonawcy – „Blues pod choinkę”
2. Andrzej Serafin - "L.S.D"
3. Blues Forever – „Blues Forever”
4. Antek Krupa - "Ostatni blues"

Koncert:
Niestety z braku czasu nie bywam.

Festiwal:
1. Suwałki Blues Festiwal 2010
2. Jimiway Festiwal 1010
3. Festiwal Muzyki i Życia Bluesobranie Krwiodawców

Wydarzenie:
1. Maciej Radziejewski w Kaliszu
2. Przytula&Kruk z biletem do Memphis
3. Andrzej Dąbrowski wydawnictwo „Blues forever”

Odkrycie:
Juicy Band
Zydeco Flow

Audycja Okolice Bluesa:
- na żywo,

Osobowość roku:
1. Grzegorz Olejnik (Olek Blues) – za determinację
2. Lech Bekulard
3. Andrzej Jerzyk

Najsympatyczniejszy forumowicz:
1. Spaniel
2. Karambol
3. Jaras

Blues Knajpa;
1. Beka – Kalisz
2. Fanaberia – Ostrów WLKP
3. Rura – Wrocław (mimo że już nie istnieje to za całokształt)
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: kora » stycznia 19, 2011, 12:06 pm

RockOnCellBlock pisze:Myślę, że ten list był niezłym pomysłem - jak widać jest odzew!


I to jaki :D
Dziękujemy !

To jak będzie wyglądała ankieta,zależy tylko od nas .

Ankieta,niczym kalejdoskop zmienia liderów, aczkolwiek jest kilka kategorii gdzie jest "silny" prowadzący .

Głosujcie kochani na swoich ulubieńców . Potraktujcie to - jako formę podziękowania za ich pracę i radość jaką wnoszą w Wasze życie
:D

Pozdrawiam.

PS. Panowie Redaktorzy ,weźcie wzór z Andrzeja Dąbrowskiego ! :wink:

Pragnę wyrazić podziw dla muzyków biorących udział w ankiecie - jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej skromności / mam na myśli ankiety, które wpływają ostatnio na priv / :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Ettariel » stycznia 24, 2011, 12:10 pm

Zespół : Siódma w Nocy - 1
Osły - 2
Śląska Grupa Bluesowa - 3


Wokalista: Irek Dudek - 1
Maciej Balcar - 2
Kajetan Drozd - 3


Wokalistka: Magda Piskorczyk - 1
Joanna Mrozek - 2
Joasia Pilarska - 3


Gitarzysta: Apostolis Anthimos - 1
Sebastian Riedel -2
Marek Raduli - 3


Basista: Krzysztof Ścierański -1
Wojciech Pilichowski - 2
Mirosław Rzepa - 3


Harmonijkarz : Dawid Wydra - 1
Beata Kossowska -2
Sławek Wierzcholski - 3


Klawiszowiec: Krzysztof Głuch - 1
Lucjan Gryszka - 2


Inne: Jan Gałach - skrzypce - 1


Blues Akustyczny: Marek "Makaron" Motyka -1
Irek Dudek - 2
Przytuła & Kruk - 3


Płyta : Dudek Bluesy -1
JJ Band i Przyjaciele "Nalepa" - 2


Osobowość roku: Andrzej Jerzyk -1


Blues Knajpa: LEśniczówka - Chorzów -1
Old Timers Garage - Piotrowice -2
O.K. Andaluzja - Piekary Śl. - 3
" Bo życie jest jak pudełko czekoladek..."

http://aussie.phorum.pl/
Awatar użytkownika
Ettariel
blueslover
blueslover
 
Posty: 691
Rejestracja: sierpnia 30, 2010, 10:04 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Postautor: ewcia » stycznia 25, 2011, 1:25 am

Ja ostatnio mało na forum bywam (mam nadzieje, że to się zmieni;) ale ankietę wypełnię obowiązkowo! :)
Skoro dzielimy się typami i ja się podzielę. Jak w zeszłym roku największym WOW było dla mnie HooDoo Band tak w tym roku była nim Big Fat Mama i czy jest to blues czy nie, słyszałam ich na 2 festiwalach bluesowych, i są dla mnie tegoroczną REWELACJĄ :D

Tak więc..
Zespół: Big Fat Mama
Wokalista: Bartek Przytuła
Wokalistka: Bożena Mazur (przede wszystkim za kreatywność, której innym wokalistkom raczej brak)
Gitarzysta: Bartek Miarka
Basista: Mateusz Matys
Harmonijkarz: Łukasz Wiśniewski
Klawiszowiec: Bartek Szopiński
Blues akustyczny: Hard Times
Płyta: HooDoo Band
Koncert: Dwayne Dopsie & The Zydeco Hellraisers na Suwałkach
Festiwal: Bluesroads Festival (mam prawo chyba być stronnicza, bo dla mnie to było bluesowe wydarzenie na jakie czekałam 6 lat mieszkania w Krakowie i uważam, że dokonaliśmy czegoś super! :mrgreen: )
Wydarzenie: Bluesroads Festival (j.w.)
Odkrycie: L’Orange Electique
Audycja: Okolice Bluesa
Osobowość Roku: Jacek Łapiński
Najsympatyczniejszy Forumowicz - oj nie mogę :D
Blues Knajpa: Ptasiek Cafe, Kraków

Pozdrówki!
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: ewcia » stycznia 25, 2011, 1:30 am

Btw może za rok dodać jeszcze Najlepszy Bluesowy Fotograf? Jest ich tu sporo na forum, profesjonalnych i amatorów, ale bez nich nie miałabym żadnych pamiątek po festiwalach i koncertach :) Może ich też docenić? Luźna sugestia..
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: piast » stycznia 25, 2011, 5:19 pm

Ledwo zdążyłem :lol: to zaczynam

Zespół- Śląska Grupa Bluesowa,Easy Rider,SBB
Płyta - Outsider -Double Eagle,Dżem
Wokal- Tomasz Nitribitt, Roman Puchowski,Adaś Kulisz
Wokalistka- Agnieszka Łapka, Martyna Jakubowicz, Karolina Cygonek
Osobowość- Andrzej Jerzyk,Boguś Topolski, Jacuś Szpytma
Gitara- Leszek Winder, Bartek Miarka, Jerzy Styczyński
Harmoszka- Łukasz Wiśniewski,Bartek Łęczycki,Beata Kossowska
Instrumenty Klawiszowe-Bartek Szopiński,Michał Cholewiński,Józef Skrzek
Instrumenty skrzypaczkowe-Jan Błędowski, Jasiu Gałach
Festiwale-(i tu ciężko)Suwałki Blues Festiwal, LWiB,Przeworsk Blues Festiwal
Basista-Ścierański,Jacek Gazda, Mirek Rzepa
A wydarzeniem jest to Forum, ciekaw jestem ile przyjażni się tu pojawiło.Moja rodzina jest mała ale przez to Forum jest gigantyczna-wielkie dzieki :wink:
Awatar użytkownika
piast
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1600
Rejestracja: listopada 16, 2006, 9:55 am
Lokalizacja: Wratislavia

Postautor: Paweł Budzyński » stycznia 25, 2011, 8:12 pm

ewcia pisze:Btw może za rok dodać jeszcze Najlepszy Bluesowy Fotograf?


Przypomniał mi się konkurs na najlepsze zdjęcie Suwałki Blues Festival 2009... więc może nie ;)
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: B&B » stycznia 25, 2011, 8:16 pm

A dlaczego nie?
Ewcia - idziesz w dobrym kierunku: najlepszy forumowy fotograf... zagadkowicz... recenzent...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Adam Węgrzynowicz » stycznia 25, 2011, 8:40 pm

każdy z forumowiczów może założyć nowy wątek i zrobić taką ankietę
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: Paweł Budzyński » stycznia 25, 2011, 8:49 pm

B&B pisze:A dlaczego nie?
Ewcia - idziesz w dobrym kierunku: najlepszy forumowy fotograf... zagadkowicz... recenzent...


Hehe, no właśnie chodziło mi o to, że prawdopodobnie byłoby tak, że co głos to na kogo innego bo skąd kryterium czy ktoś jest fotografem amatorem czy profesjonalistą? Co drugi forumowicz wrzuca zdjęcia...
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: Dziadek Władek » stycznia 25, 2011, 8:52 pm

Jeśli vox populi nakaże a społeczeństwo zechce, możemy utworzyć osobną zakładkę Ankiety... :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Ankieta Forum Okolice Bluesa (archiwum)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron