Moja ocena wyników ankiety

Tak wybieraliśmy w ubiegłych latach...

Moderator: mods

Postautor: Kuba Chmiel » lutego 10, 2009, 4:22 pm

Ja wierzę w swoje szkiełko i oko :wink: .
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Krajcar » lutego 10, 2009, 4:28 pm

Jak dla mnie, wyniki ankiety nie wzięły się z księżyca. Wyniki poszczególnych kategorii są adekwatne do tego, co prezentują ich laureaci. O niektórych pozycjach nigdy nie słyszałem, ale to mi otworzyło oczy szerzej :wink:
Tomasz Krajcarski
gg 5506922
www.thanksjimi.cba.pl
Awatar użytkownika
Krajcar
blueslover
blueslover
 
Posty: 785
Rejestracja: stycznia 30, 2008, 1:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Paweł Stomma » lutego 10, 2009, 9:08 pm

No to ja też chciałem parę słów.
Wydaje mi sie, że wyniki ankiety odzwierciedlają gusta tego forum i to chyba dosyć wiernie.
Ja nie głosowałem, bo głupio było mi na siebie :D a tak naprawdę podoba mi się niewiele i byłyby to może trzy - cztery pozycje -harmonijka, gitara, wokalistka i wszystko - szkoda zachodu.
Muzykami, którzy usiłują fałszować wyniki bym się wogóle nie przejmował, kasy z tego nie ma. a myślę, że satysfakcja z tak osiągniętego zwycięstwa nie jest w stanie zaspokoić niczyich ambicji i powoduje jeszcze większą frustrację i poczucie niespełnienia.
Insynuacje i informacje nie wprost, sugestie i niedomówienia uważam za obrzydliwe - albo się ma cywilną odwagę powiedzieć o kogo chodzi i kto fałszuje wyniki, albo należy milczeć, a takie niby mówienie robi tylko złą krew, nikomu nic nie daje i jest, delikatnie mówiąc - niehonorowe.
Przynajmniej dla mnie.
Dziękuję tym pięciu osobom, które na nas głosowały (Breakmaszyna - pisane RAZEM)
Myślę, że ankieta to b. fajny pomysł i wart kontynuowania.
POzdrawiam wszystkich
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Krajcar » lutego 10, 2009, 9:35 pm

Paweł, dokładnie. W ankiecie chodzi o dobrą zabawę, a nie o złote kalesony... A o tych, którzy próbują w jakikolwiek sposób fałszować wyniki, nie będę mówił, bo szkoda słów...
Tomasz Krajcarski
gg 5506922
www.thanksjimi.cba.pl
Awatar użytkownika
Krajcar
blueslover
blueslover
 
Posty: 785
Rejestracja: stycznia 30, 2008, 1:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: MuZzY-k » lutego 10, 2009, 10:57 pm

Basman pisze:Albo przekonanie graniczące z pewnością, że ci niefajni samogłosujący zaglądają czasem na to forum. I może jakiś proces myślowy w ich móżdżkach zajdzie. Że to niefajne zachowanie jest.

I może nie tyle nie potrafi się udowodnić, ile się nie chce, tudzież ma to gdzieś.

Dobranoc.


Nie zaglądajo nie zaglądajo.Raczej wyzej s niz d majo...

Tez nazwiskami nie sypne...
Z reszta nie mieszam sie.Wiem co wiem i wsio
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: BluesKazik » lutego 11, 2009, 1:43 am

Nie podejrzewam żeby ankieta OB, tym bardziej biorąc pod uwagę frekwencję i głosy wynikające z wszelkich sympatyzacji, niewiedzy (do której sama się przyznaję) była celem tak ważnym samym w sobie, żeby organizować zmyślne przekręty, namawiać rodzinę na aktywne uczestniczenie w forum i nabijanie statystyk w zakładce "skojarzenia" ;)
Jeśli jest to zabawa, tak też to traktujmy zamiast wyciągać brudy i obmyślać daleko posunięte restrykcje względem ilości przesłuchanych bluesowych ścieżek, kręgu zawodowych znajomych i częstotliwości pojawiania się na festiwalach.

Może ze mnie świeżak forumowy i mnie to bawi, a Was już nie. Ale podoba mi się i niech tak zostanie :mrgreen:

Dla Jimmiego szacun. I to czysta prywata, bo lubię radio LUZ :P
Everyday have the blues
Awatar użytkownika
BluesKazik
bluesman
bluesman
 
Posty: 332
Rejestracja: stycznia 4, 2009, 11:46 am
Lokalizacja: Lüneburg

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Ankieta Forum Okolice Bluesa (archiwum)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości