III Muzyczna Ankieta Forum Okolice Bluesa - wyniki z komenta

Tak wybieraliśmy w ubiegłych latach...

Moderator: mods

Postautor: JaRas » lutego 5, 2009, 10:20 pm

jj jogi pisze:Witam. Za głosy dziękowałem juz na antenie podczas audycji ale podziękuję jeszcze raz w imieniu swoim i zespołu J.J.Band tu na forum - DZIĘKUJEMY!:) Wszystkim wykonawcom gratulujemy (bez względu na miejsca w ankiecie), nam wszystkim - muzykom i bluesfanom należy się medal za wytrwałość i romantyczna wiarę w to co robimy:) No ale w coś trzeba wierzyć, oby blues się rozwijał a polscy wykonawcy doganiali poziomem świat. A ankieta to przecież zabawa.
Nie chcę za bardzo wdawać się w polemikę odnośnie powyższych postów, krótko tylko powiem ze Irek którego dobrze zresztą znam od kilku lat chyba w pośpiechu pojęcie darmowych koncertów zinterpretował i opisał jako granie za darmo. Koncerty były darmowe dla publiczności, artyści nie grali za darmo. Pomijając to - czy mogło to mieć wpływ na wyniki tej ankiety, jaki ma w ogóle związek? Jak to mawiaja - tdudno stwieddzić:) Pozdrawiam, Jacek J.


Dzięki Jacku za zajęcie I miejsca i tego się trzymaj.
Kurcze w Lesznie się płaci za bilet na JJ :evil: , ale z tego powodu nie przeprowadzę się do "stolicy".
Darmowy koncert odrobię w Radzyniu............... :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Brian » lutego 5, 2009, 11:13 pm

Jogi. Moje gratulacje.

Pozdrawiam
Marek Wasek
-----------------------------------
Freedom with us
Awatar użytkownika
Brian
bluesman
bluesman
 
Posty: 348
Rejestracja: maja 3, 2006, 3:28 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 6, 2009, 12:47 am

jj jogi pisze:Witam. Za głosy dziękowałem juz na antenie podczas audycji ale podziękuję jeszcze raz w imieniu swoim i zespołu J.J.Band tu na forum - DZIĘKUJEMY!:) Wszystkim wykonawcom gratulujemy (bez względu na miejsca w ankiecie), nam wszystkim - muzykom i bluesfanom należy się medal za wytrwałość i romantyczna wiarę w to co robimy:) No ale w coś trzeba wierzyć, oby blues się rozwijał a polscy wykonawcy doganiali poziomem świat. A ankieta to przecież zabawa.
Nie chcę za bardzo wdawać się w polemikę odnośnie powyższych postów, krótko tylko powiem ze Irek którego dobrze zresztą znam od kilku lat chyba w pośpiechu pojęcie darmowych koncertów zinterpretował i opisał jako granie za darmo. Koncerty były darmowe dla publiczności, artyści nie grali za darmo. Pomijając to - czy mogło to mieć wpływ na wyniki tej ankiety, jaki ma w ogóle związek? Jak to mawiaja - tdudno stwieddzić:) Pozdrawiam, Jacek J.

.....................
Gratulacje Jacku
Pozdr
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Irek Graff » lutego 6, 2009, 5:43 am

nano pisze:
Irek Graff pisze:Lektura tekstów zamieszczanych na Okolicach Rocka...
upps, przepraszam,
"Okolicach Bluesa"

Oj, gdybyż to Magda wygrała byłaby szansa na pozostanie nazwy Okolice Bluesa?


Bardzo proszę czytać dokładnie i kierując w moją stronę uwagi polemizować (ewentualnie) z wypowiedziami, które faktycznie zamieściłem. I nie dopisywać czy też przypisywać mi tekstów, których tu nie zawarłem. Proszę też zwrócić uwagę na coś takiego jak znaki cudzysłowu i niebieski font, którego użyłem, by wyraźnie odróżnić cytaty - wypowiedzi, które mi się nie spodobały. To zabawne, że teraz jestem krytykowany za wypowiedzi, które zamieściłem tu w formie cytatów - przykładów, tylko po to, by wyrazić wobec nich mój sprzeciw. To wszystko, Jacku z Jeleniej G?ry! [Pozdrawiam oczywista] :)

Czasami na forum nie wystarczy przeczytać ostatni post. Trzeba zerknąć na sam początek, a nawet dalej.

Czy napisałem "lektura wyników ankiety..."? Nie, napisałem: "Lektura tekstów zamieszczanych na Okolicach..." Jakich tekstów? Pewnie różnych - liczba mnoga. Dodam: niestety bardzo mnoga... W moim odczuciu (i chyba nie tylko moim, bo podobne uwagi zauważyłem w kilku tematach) w ciągu minionego roku Okolice Bluesa jako forum przesunęły się wyraźnie w kierunku Okolic Rocka. Czyli NIE po lekturze wyników ankiety. Co do owego przesunięcia nie wypowiadam się już tutaj.
Awatar użytkownika
Irek Graff
blueslover
blueslover
 
Posty: 788
Rejestracja: października 25, 2006, 10:28 am
Lokalizacja: Szmulki

Postautor: Irek Graff » lutego 6, 2009, 6:20 am

kora_ pisze:Irku, dlaczego się tak czepiasz bluesonline ? :roll:
to białostocki portal i mają prawo chwalić swoje ,tym bardziej,ze mają
co :wink:


Ano właśnie. Ile zamieściłem postów z owym czepianiem się odnoszącym się portalu bluesonline, a nie do tej JEDNEJ, zresztą anonimowej publikacji na nim?
Ktoś mógłby pomyśleć, że zaczynam każdy tydzień od porcji ataku na bluesonline. A bluesonline to Białystok a jak na Białystok to też na Podlasie itd., skoro pisze o tym Kora. A Kora jest przecież bardzo aktywna na forum... Wszystko czyta i wie. Aaaaaaa... Przepadłem :cry: ; Skazany za młodu :wink: No prawie.
I czy ja gdzieś zabraniam portalowi białostockiemu lub innemu chwalić się sukcesami ze swego obszaru? A może to było do kogoś innego skierowane?

nano pisze:
Irek Graff pisze:Nie ma ciągle wyników ankiety opublikowanych na blues.com.pl, ale są na bluesonline.pl


Wyniki były podawane w audycji radiowej na długo przed ukazaniem się na tym zacnym forum


W niedzielę była audycja, owszem, tymczasem jest piątek prawie 5 godzina nad ranem i nie widzę nigdzie OFICJALNYCH (ani pełnych) wyników ankiety. Szukałem przez kwadrans i nie znalazłem, ale może jestem gapa albo po prostu już zmęczony tym odpisywaniem po nocy. Na pewno nie ma ich w tej zakładce! Dla mnie jest pewna różnica pomiędzy umieszczeniem na prywatnym portalu wyników wysłuchanych i przepisanych przez słuchacza w czasie audycji (które potem wkleiła tu Kora jako Kora a nie organizator czy administrator forum - tak mi się wydaje), a wynikami oficjalnym publikowanymi właśnie przez organizatora konkursu czy ankiety.

JazzyB pisze:Drodzy przyjaciele, a któż mówił, ze wszystko ma być obiektywne :-). Więcej humoru. Przecież to tylko zabawa...


Przypomnę mniej zorientowanym: ta wypowiedź dotyczy KOMENTARZA, jaki się znalazł NIE na forum tymże, tylko na innym portalu.

Problem w tym, JazzyB, że proponowana przez Ciebie zabawa nie dla wszystkich była zabawna. Portal wygląda naprawdę ładnie i chyba ma większe ambicje niż tylko zabawiać czy robić jaja jak na jakimś dziecinnym prywatnym blogu. Widać, że coś się na portalu dzieje, że ktoś poświęca czas na promocję bluesa białostockiego i polskiego. Więc wielka szkoda, że takie niefajne dzieło na nim się znalazło.

Dziwi mnie też trochę, że wiadomości na tymże portalu (nie na forum Okolice Bluesa - powtarzam) są anonimowe. A w dziale kontakt wieje tajemniczą pustką. Taka praktyka i publicystyka może osłabiać
wiarygodność całej Waszej roboty. To tylko taka moja uwaga i rada.

nano pisze:Nie bardzo też rozumiem dlaczego koronnym argumentem w Twojej wypowiedzi stało się to, że ktoś grał za darmo - ktoś ich zmuszał czy jak?


NIE MOJEJ. Czytaj powyżej. Czy Ty w ogóle czytałeś ten oryginalny komentarz z bluesonline? Nie to, co jest tam teraz zamieszczone!

Gdy ktoś w 3 zdaniach wstępu 5 razy powtarza nieporadnie określenia typu "za darmo", "za free", "bezpłatnie" przy okazji nawisk głównych laureatów to czytelnik może chyba jęknąć ze zgrozy i skomentować to satyrą. A satyra to taki gatunek literacki, w którym się pewne elementy przejaskrawia, prawda? Kiedyś w szkole uczyli na przykładzie dzieł biskupa Krasickiego. Nie pamiętam już, czy dlatego że był perfidnie złośliwy... ;)
... czy też dlatego, że chciał zwrócić uwagę na ważne problemy.


Żeby nie było wątpliwości:
Nie naśmiewam się z tych, którzy grają bezpłatnie, w znaczeniu charytatywnie, np. w szkołach lub domach opieki społecznej (a wiem, że są, nie chwalą się i chwała im za to podwójnie)!
Ani też z tych, którzy organizują koncerty z wstępem bezpłatnym!
Nie kpię też NIGDZIE z forumowiczów, którzy głosowali w ankiecie, kpił bym wszak również i z siebie.
I nie naśmiewam się z żadnej stolicy bluesa na świecie tym i na wszelkich innych.
I z królowej brytyjskiej też nie.
I z ... pewnie też nie. Uffffffff...


Nano, wytłumaczyłem się klarownie?
Czy też zetniesz mi głowę lub ręce którymś z błyszczących mieczy z Twego avatara?


Na swoje usprawiedliwienie dodam jeszcze to, że
komentarz, który skrytykowałem w tej zakładce (link w pierwszym poście)

a) chyba nie spodobał się też paru innym osobom, które zdążyły go przeczytać w wersji oryginalnej;

b) został przez moderatora skwitowany uwagą:
"Oficjalnie informuję, że ekipa Okolic Bluesa nie ma nic wspólnego z komentarzem, który pojawił się na stronie bluesonline.pl."

c) w ogromnej części został skasowany lub zmieniony, a to oznacza, że chyba jednak mogłem mieć nieco racji.

A dlaczego TU to napisałem? Bo TU się pojawiło zaproszenie do analizy wyników z owym żałosnym komentarzem. No to zrobiłem analizę. Komentarza.
Awatar użytkownika
Irek Graff
blueslover
blueslover
 
Posty: 788
Rejestracja: października 25, 2006, 10:28 am
Lokalizacja: Szmulki

Postautor: nano » lutego 6, 2009, 1:31 pm

Irek Graff pisze:Lektura tekstów zamieszczanych na Okolicach Rocka...
upps, przepraszam,
"Okolicach Bluesa"


To nie Ty napisałeś???

Irek Graff pisze:Bardzo proszę czytać dokładnie i kierując w moją stronę uwagi polemizować (ewentualnie) z wypowiedziami, które faktycznie zamieściłem. I nie dopisywać czy też przypisywać mi tekstów, których tu nie zawarłem.


Upps no to sory

A tak już zupełnie poważnie, to przy okazji tej ankiety wypowiedziałem się chyba dość jasno w innym wątku, że mi osobiście zależy na tym, ażeby to Blues był ważniejszy niż Okolice - nie mam natomiast zamiaru nikogo zmuszać, jak ma głosować i na kogo
nano
 

Postautor: Sław » lutego 6, 2009, 3:43 pm

A ja chętnie bym się dowiedział, ilu użytkowników spośród blisko czterech i pół tysiąca zarejestrowanych wzięło udział w ankiecie. Ktoś wie?
Pzdr Sław
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 6, 2009, 4:54 pm

Sław pisze:A ja chętnie bym się dowiedział, ilu użytkowników spośród blisko czterech i pół tysiąca zarejestrowanych wzięło udział w ankiecie. Ktoś wie?
Pzdr Sław


Sławku! Przecież to żadna tajemnica! Głosowało 78 Osób. Tylko 78 osób. Z czego to wynika nie wiem. Z pewnością są tacy którzy świadomie nie brali udziału w ankiecie i przecież takie ich prawo.

Zwróć proszę uwagę! Napisałes ...cztery i pół tysiąca zarejestrowanych...
No właśnie! A gdyby chyba 2 lata temu nie zostali usunięci ci którzy nie zrobili żadnego wpisu, byłoby dziś pięć i pół tysiąca lub sześć tysięcy.
Czeka nas po raz kolejny usunięcie forumowiczów którzy po prostu się tylko zarejestrowali. A więc ta liczba znów ulegnie zmianie.
Forum powstało 01.04.2004', a więc niebawem będzie pięć lat. I zwróć proszę uwagę, dziennie zarejestrowanych forumowiczów pojawia się tylko 200 osób i to jeszcze w porywach!!! A więc żaden wynik. Tak! dziennie wchodzi w całości i czyta forum około 2000 Osób, ale tylko czyta.
Zauważ teraz sam ile trzeba było czasu, żeby dziennie wchodziło tutaj osób zarejestrowanych 200 (powtarzam w porywach). A więc mimo wszystko wynik nie jest wcale taki zły, skoro głosowało 78 osób (choć dla mnie, zdecydowanie jest to tylko 78 osób).
Jest też duża rotacja. Jedni odchodzą inni dochodzą. Ale wielu którzy odeszli, wracają po jakimś czasie, niektórzy pod innymi nickami.
Ciągły krzyk: "to nie jest bluesowe forum" bardzo mnie juz męczy. Proszę o zwrócenie uwagi na nazwę "OKOLICE BLUESA"!!!
Została stworzona zakładka tylko i wyłącznie w temacie bluesa i mam nadzieję że kreatywność Kory i Antka zaowocuje dużym sukcesem. Ja w to wierzę i trzymam za nich kciuki. Trzeba po prostu troszkę czasu i trzeba chcieć. Nie narzekać tylko chcieć. Na blues.com.pl kiedyś zaglądało tylko 20-30 osób dziennie.
Ale to właśnie tu wielu młodych ludzi zetknęło się po raz pierwszy z bluesem, blues-rockiem, southern-rockiem, jazzem i jazz-rockiem i zostali, pogłębiając coraz bardziej swoją wiedzę. Ba!!! Forumowicze właśnie są zdeklarowanymi fanami koncertów. Bywa tak, że zajmują pół sali widowiskowej. A w niektórych miejscach 80-90% np. pubu.
A że są antagonizmy i targowice ? Zawsze będą. Bo to nie jest elitarne forum gdzie dyskutuje z sobą 5-6 osób (uważających się za mistrzów świata) w kółko i na ogół nową osobę zbywają milczeniem.
Sławku! Wiesz jak jesteś ceniony jako znawca bluesa i nie tylko. Nie szukaj zatem dziury w całym, a wspomóż proszę swoim autorytetem np. choćby zakładkę "Blues i Tylko Blues". Masz przecież w tym temacie wiele do powiedzenia, a wszyscy słuchać i czytać cię będą z wielka uwagą. I proszę nie wmawiaj mi że tu jest rock! A jeżeli masz takie przeświadczenie, to użyj swojego całego arsenału środków przekonywania, a jestem pewien, że potrafisz wielu przekonać do bluesa w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chyba że znów napiszesz ...nie ma sensu... Alexis Korner, Cyril Davis, John Mayall i wielu innych, prowadzili w Anglii krucjatę na rzecz bluesa i w pełni im się to udało. A Ty zaangażuj się tylko na 10% i na pewno podpiszesz cyrograf bluesa z wieloma duszyczkami.
Wielu ludzi deklaruje swoją niechęć do naszego forum, a dlaczego czytają. Często sami forumowicze piszą do mnie jako humoreskę że spotykaja osoby (czasami bardzo ważne dla naszego środowiska), które mówią "ja tam nie wchodzę, nie ma sensu albo nigdy nie byłem", a za chwilę w dalszym toku rozmowy, zapomina się i operuje nickami z naszego forum. Smutne ale prawdziwe. Sam tego doświadczyłem nie jeden raz.
Sławku! A ankiety będę bronił. I z uporem maniaka raz jeszcze powiem. Dziennie jest tu zarejestrowanych 200 osób (w porywach). Głosowało 78 osób, a więc nie tak źle. Choć liczyłem przynajmniej na 120 głosów.

No i uśmiechnij się proszę, bo jutro będzie gorzej! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ewcia » lutego 6, 2009, 6:33 pm

78.. hmm patrząc na to pozytywnie, więcej niż rok temu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: JaRas » lutego 6, 2009, 6:43 pm

Tak Andrzeju nigdy nie jest tak źle, jak jeszcze może być. :twisted:

Ale optymiści mówią, że gorzej być już nie może,
bo jakby mogło być to już by było :wink:

Dla mnie te 78 osób to dużo w małości, ja tego nie śledzę ilu zarejestrowanych odwiedza forum.
ilość aktywnych oceniam na czuja po ilości osób będących na najpopularniejszych audycjach i przy okazji różnych festiwali , ważnych koncertów.
Odnoszę wrażenie, że tam jest nas mniej ( stąd ta małość) niż te 78, więc chyba nie jest to taki zły wynik.
W końcu jest to zabawa, nasza i jak się nie podoba albo muda, to bez obrazy wychodzę z kina i już :idea: :wink:

P.S. Jakbym wiedział co nastąpi, dlatego już przed ogłoszeniem składałem protesty oczywiście dla jaj i trochę dla rozładowania atmosfery. Tak myślałem, że jak niektórzy przeczytają tego głupola dadzą sobie spokój. Niestety nie doceniłem niektórych
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: WojtekU » lutego 6, 2009, 6:55 pm

JaRas pisze:Jakbym wiedział co nastąpi, dlatego już przed ogłoszeniem składałem protesty oczywiście dla jaj i trochę dla rozładowania atmosfery. Tak myślałem, że jak niektórzy przeczytają tego głupola dadzą sobie spokój. Niestety nie doceniłem niektórych

O mnie mówisz? Ciekawe co Ty byś zrobił na moim miejscu - siedział cicho?
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: JaRas » lutego 6, 2009, 7:06 pm

WojtekU pisze:
JaRas pisze:Jakbym wiedział co nastąpi, dlatego już przed ogłoszeniem składałem protesty oczywiście dla jaj i trochę dla rozładowania atmosfery. Tak myślałem, że jak niektórzy przeczytają tego głupola dadzą sobie spokój. Niestety nie doceniłem niektórych

O mnie mówisz? Ciekawe co Ty byś zrobił na moim miejscu - siedział cicho?


Sorry Wojtku nie o Tobie ale tak ogólnie.
Ja do wyników ankiety nie przykładam żadnej wagi, ale z przyjemnością się w to zabawiłem. W ankiecie TB weźmie udział trochę więcej ludzi, ale też nie tyle żeby można ją uznać za Bóg wie miarodajną.
Ale to że wyniki naszej pokrywają się z TB to dla mnie sukces. Odbieram to, że forumowicze to znawcy bluesa i wiedzą co wybierają. :wink: :wink: :wink:

A tak w ogóle to krytyka mojej osoby też mi nie przeszkadza, po to jest forum :idea: :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: piast » lutego 6, 2009, 9:02 pm

...a Festiwal Las,Woda i Blues zajął II miejsce i z tego jestem dumny :lol: :lol:
Awatar użytkownika
piast
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1600
Rejestracja: listopada 16, 2006, 9:55 am
Lokalizacja: Wratislavia

Postautor: ewcia » lutego 6, 2009, 9:33 pm

piast pisze:...a Festiwal Las,Woda i Blues zajął II miejsce i z tego jestem dumny :lol: :lol:

I właśnie dla takich osób, jak Ciebie piast, ja tą ankietę traktuję na serio i myślę, że się znajdzie więcej osób, które docenią bycie wyróżnionym. Bo dla takich osób warto się w to "bawić".
Głosując, dziękuję ludziom, którzy dają mi tyle radości, czy to muzykując czy organizując koncerty/festiwale itd.
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: MuZzY-k » lutego 6, 2009, 9:40 pm

Właśnie...
Dziękuje jeszcze raz wszystkim za oddanie głosu na mnie i na Osiołki.
Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Robert007Lenert » lutego 6, 2009, 10:22 pm

A ja za glosy na mnie i na wszystkich zwiazanych z Los Agentos. Dziekuje :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: JaRas » lutego 6, 2009, 10:39 pm

piast pisze:...a Festiwal Las,Woda i Blues zajął II miejsce i z tego jestem dumny :lol: :lol:


Dzięki za Festiwal Jacku :wink:, to głównie Twoja zasługa

Obrazek
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Sław » lutego 6, 2009, 10:55 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Sławku! Przecież to żadna tajemnica! Głosowało 78 Osób. Tylko 78 osób. Z czego to wynika nie wiem. Z pewnością są tacy którzy świadomie nie brali udziału w ankiecie i przecież takie ich prawo.

................................................

No i uśmiechnij się proszę, bo jutro będzie gorzej! :D


Cześć Andrzeju!
A ci powiem, wyluzuj. Przecież ja tylko zapytałem, ile osób wzięło udział w ankiecie, więc cały twój długi post to wielki OT. :) Mogłeś mi to napisać na priva.
Mam wrażenie, że trochę się zafiksowałeś na punkcie mego, hm, nie wiem, krytycyzmu. :roll: Cokolwiek napiszę, zaraz widzisz tam ironię lub jakiś ukryty sens. Tymczasem ja od pewnego czasu mam gdzieś to, czy forum jest bluesowe, czy nie, czy jest merytoryczne, czy nie. Jest takie a nie inne i już.
Niemniej jednak to ciekawe, że tak mało osób bierze udział w ankiecie, przecież nawet ci sporadyczni forumowicze dostali maile od adminów. Ankieta jak wybory - i tego odruchu (obywatelskiego?) po prostu ludzie nie mają. Ba! Jeśli to zabawa, tym gorzej - nie mają ochoty na zabawę.
A z drugiej strony. Czy nie jest przypadkiem tak, że ankieta jest w zamierzeniu jednak bluesowa i ta część forumowiczó - większość - dla której blues zaczyna się na Hendriksie a kończy na Trucksie, nie ma na kogo głosować w polskiej ankiecie bluesowej, więc nie głosuje?
Pozdrawiam Sław
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 7, 2009, 1:00 am

Sław pisze:Czy nie jest przypadkiem tak, że ankieta jest w zamierzeniu jednak bluesowa i ta część forumowiczó - większość - dla której blues zaczyna się na Hendriksie a kończy na Trucksie, nie ma na kogo głosować w polskiej ankiecie bluesowej, więc nie głosuje?
Pozdrawiam Sław

...............................

noo..jaja.. :shock: :wink: :wink: :wink:

właśnie sobie słucham Jimiego z Woodstock;
jest tu wszystkiego tyle ile trzeba..

no a w Polsce nie ma Sławku niestety ani Hendrixa ani Trucksa..

coś ten Derek nieszczęsny boli..
bo lubiany a nie bluesowy???

ja na ten przykład nie miałem na kogo glosować..bo Osły nie bluesowe są przecież...Kennedy rownież...Bracia i Siostry też...

No ale to zabawa i bawili sie Ci którzy mieli na to ochotę...myślę że i tak sporo ich...

No a forum jest około bluesowe jak sam Andrzej pisał..

wogóle nie biorę udziału w żadnych ankietach....
w mojej opinii muzyki nie da się zmierzyć..
ktoś słucha wyłącznie bluesa ; inny ktos heavy ; a jeszcze inny jazzu czy progresji...
Ja tam słucham wszystkiego, z Czesław Śpiewa włącznie

Pozdrawiam serdecznie :D :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Rafał Nitka Białek » lutego 7, 2009, 1:02 am

Cóż, Andrzej sam wspomniał, że jest już zmęczony powtarzającymi się raz po raz zarzutami, które kierowane są pod adresem forum - nic dziwnego, że zadziałał mechanizm przeniesienia (tym bardziej, że masz przyklejoną łatkę bluesowego ortodoksa)...

Sław pisze:Niemniej jednak to ciekawe, że tak mało osób bierze udział w ankiecie, przecież nawet ci sporadyczni forumowicze dostali maile od adminów. Ankieta jak wybory - i tego odruchu (obywatelskiego?) po prostu ludzie nie mają. Ba! Jeśli to zabawa, tym gorzej - nie mają ochoty na zabawę.


Cóż, najwyraźniej nie mają potrzeby, aby brać w niej udział. Nie jestem pewien, czy powinien to być powód do jakichkolwiek zmartwień. Natomiast dla mnie takim powodem może być np. to, że miarodajność tego typu ankiet jawi mi się jako mocno wątpliwa, a to za sprawą tych, którzy bynajmniej nie traktują ich jako zabawę.
Swego czasu zaprzątałem sobie głowę analizowaniem tego, co wydarzyło się w danym roku - tym, komu przyznać tyle a tyle punktów etc. Później z zaciekawieniem wyczekiwałem wyników, analizowałem je... Było tak do czasu, gdy kilkukrotnie zetknąłem się z przypadkami jawnego oszustwa - wówczas cała ta "zabawa" straciła dla mnie jakikolwiek sens i właściwie zaprzestałem brania udziału w jakichkolwiek muzycznych ankietach (choć w przypadku forumowej ankiety poczyniłem akurat wyjątek - sam właściwie nie wiem dlaczego).
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: ewcia » lutego 7, 2009, 1:15 am

Rafał Nitka Białek pisze:(..)... Było tak do czasu, gdy kilkukrotnie zetknąłem się z przypadkami jawnego oszustwa - wówczas cała ta "zabawa" straciła dla mnie jakikolwiek sens i właściwie zaprzestałem brania udziału w jakichkolwiek muzycznych ankietach (choć w przypadku forumowej ankiety poczyniłem akurat wyjątek - sam właściwie nie wiem dlaczego).

Cóż to były za oszustwa? Bom ciekawa..
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Rafał Nitka Białek » lutego 7, 2009, 1:28 am

ewcia pisze:
Rafał Nitka Białek pisze:(..)... Było tak do czasu, gdy kilkukrotnie zetknąłem się z przypadkami jawnego oszustwa - wówczas cała ta "zabawa" straciła dla mnie jakikolwiek sens i właściwie zaprzestałem brania udziału w jakichkolwiek muzycznych ankietach (choć w przypadku forumowej ankiety poczyniłem akurat wyjątek - sam właściwie nie wiem dlaczego).

Cóż to były za oszustwa? Bom ciekawa..


Tego nie powiem.
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: ewcia » lutego 7, 2009, 1:30 am

Rafał Nitka Białek pisze:
ewcia pisze:
Rafał Nitka Białek pisze:(..)... Było tak do czasu, gdy kilkukrotnie zetknąłem się z przypadkami jawnego oszustwa - wówczas cała ta "zabawa" straciła dla mnie jakikolwiek sens i właściwie zaprzestałem brania udziału w jakichkolwiek muzycznych ankietach (choć w przypadku forumowej ankiety poczyniłem akurat wyjątek - sam właściwie nie wiem dlaczego).

Cóż to były za oszustwa? Bom ciekawa..


Tego nie powiem.

A w sumie to i dobrze :) Po co rozdrapywać..
W zasadzie to polecam Rafale, po prostu zapomnieć o tym co było, bo czy jest sens trzymać w sobie jakiś uraz..
Pozdrówki :)
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: JaRas » lutego 7, 2009, 1:41 am

Cholera Ewcia jesteście dwie (zgoda jedna przez dwa "ff") i nie wiem której wyznałem miłość. Najwyżej się powtórzę (leniwy jestem nie chce mi się wracać) kocham Cię, Twoja to jedna z najmądrzejszych wypowiedzi w temacie ankieta. :wink: :wink: :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Rafał Nitka Białek » lutego 7, 2009, 1:42 am

ewcia pisze:
Rafał Nitka Białek pisze:
ewcia pisze:
Rafał Nitka Białek pisze:(..)... Było tak do czasu, gdy kilkukrotnie zetknąłem się z przypadkami jawnego oszustwa - wówczas cała ta "zabawa" straciła dla mnie jakikolwiek sens i właściwie zaprzestałem brania udziału w jakichkolwiek muzycznych ankietach (choć w przypadku forumowej ankiety poczyniłem akurat wyjątek - sam właściwie nie wiem dlaczego).

Cóż to były za oszustwa? Bom ciekawa..


Tego nie powiem.

A w sumie to i dobrze :) Po co rozdrapywać..
W zasadzie to polecam Rafale, po prostu zapomnieć o tym co było, bo czy jest sens trzymać w sobie jakiś uraz..
Pozdrówki :)


Dziękuję.
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: mic » lutego 7, 2009, 5:09 am

Pomijając już nawet sam przedmiot wypowiedzi, to Irek dał mi sporą dawkę czystego i uzdrawiajacego śmiechu. Bardzo przyjemny tekst, bardzo ...

:)
Awatar użytkownika
mic
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 73
Rejestracja: maja 4, 2007, 8:17 am

Postautor: RockOnCellBlock » lutego 7, 2009, 12:20 pm

Kuba Chmiel pisze:Oficjalnie informuję, że ekipa Okolic Bluesa nie ma nic wspólnego z komentarzem, który pojawił się na stronie bluesonline.pl.


I bardzo dobrze, bo dawno nie widziałam, żeby wyniki prezentowane były w tak rażący sposób.
Manipulacja?
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Grzegorz Sterna » lutego 7, 2009, 12:26 pm

mam propozycje ludzie- napiszcie o tym bluesa - tu przelejcie cała energię , którą marnujecie na dyskusję nad tworem kogoś dowcipnego i bardzo, jak widać związanego ze swoim miastem. Od siebie mógłbym dodać tylko tyle, że artyści Ci zapewne zajęli tak wysokie miejsca bo ja ich osobiście znam.(hehehehhe)
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: JazzyB » lutego 7, 2009, 12:33 pm

Dziękujemy za pozytywne wibracje. A JJ Band i wielu innych zwycięzców ankiety u nas w radiu i w galeriach. Zapraszamy.
Awatar użytkownika
JazzyB
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 859
Rejestracja: grudnia 12, 2008, 1:08 am
Lokalizacja: bluesonline.pl

Postautor: lauderdale » lutego 7, 2009, 2:34 pm

No i prosze jakie emocje!

Dla takich chwil wlasnie warto wchodzic na to forum!
Jak te tajemnicze wyniki ankiety sie nie ukaza w miare szybko to jeszcze niejedna teoria spiskowa sie wylegnie;

Jest ruch w interesie jest o czym pisac. Obroty rosna.
Wyniki ankiety to efekt dzialania funkcji copy and paste tudziez drag and drop....
No i co z tego .... ze nie opiniotworcze.... hehe a wlasnie ze dokladnie odwrotnie.
Kto dal wiecej???
Wiem ale nie powiem ... czy to cos zlego cytowac prezydenta czy innego ministra ?
Mialo byc zabawnie i jest. Komus sprzedarz wzrosnie komus spadnie....

Masoneria dobrze sie trzyma. Mosad czuwa. Trenujcie Krav-maga.

Dziekuje wszystkim zdobywca pierwszych miejsc za zdobycie pierwszego miejsca.
Czy kiedys dowiemy sie ile to kosztuje... wysilku???
Ale najciekawsze jest to :

Przeciez TO tylko zabawa.... czy aby na pewno?

Tym razem nikogo nie pozdrawiam.
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Ankieta Forum Okolice Bluesa (archiwum)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron