Wyniki III Muzycznej Ankiety Okolic Bluesa

Tak wybieraliśmy w ubiegłych latach...

Moderator: mods

Postautor: Przemek Bluesdoctor » lutego 11, 2009, 1:02 pm

No chyba łatwo się domyślić, że w takim przypadku owy głos jest traktowany jako inny obiekt kategorii...
Awatar użytkownika
Przemek Bluesdoctor
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 61
Rejestracja: października 14, 2006, 11:29 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: Jimmy » lutego 11, 2009, 1:24 pm

Jimmy pisze:Pojawiły się głosy, które zawierały dokładnie takie sformułowanie. Chyba nie sądzisz, że ja to wymyśliłem i dopisałem :wink:


Za każdym razem było to samo sformułowanie.
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: karambol » lutego 11, 2009, 1:36 pm

Jimmy pisze:
Jimmy pisze:Pojawiły się głosy, które zawierały dokładnie takie sformułowanie. Chyba nie sądzisz, że ja to wymyśliłem i dopisałem :wink:


Za każdym razem było to samo sformułowanie.

Że się tak sam zacytuję.
karambol pisze:Przy tak niskiej frekwencji ważne są głosy tzw. twardego elektoratu (jak zreszta w każdych wyborach). W przypadku tego forum mogą to być np. mieszkańcy jakiegoś miasta którzy głosują na lokalne zjawisko, członkowie formalnego lub nieformalnego fanclubu lub też wyznawcy jakiejś idei zrodzonej np. przy piwie. Dwa pierwsze przypadki nie wymagają chyba wyjaśnień a ten ostatni najlepiej obrazuje zdobywca zaszczytnego trzeciego miejsca w kategorii odkrycie czyli „Fanaberia nie jest już tak dobrym klubem” zdobywając aż 25 punktów.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: nano » lutego 11, 2009, 1:49 pm

Jimmy pisze:Za każdym razem było to samo sformułowanie.


Dziękuję za wyjaśnienia i rozwianie moich wątpliwości.
nano
 

Postautor: Krajcar » lutego 11, 2009, 9:47 pm

Oo w końcu dokładniejsze wyniki :)
Tomasz Krajcarski
gg 5506922
www.thanksjimi.cba.pl
Awatar użytkownika
Krajcar
blueslover
blueslover
 
Posty: 785
Rejestracja: stycznia 30, 2008, 1:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Góri » lutego 23, 2009, 9:02 am

Bardzo proszę o cierpliwość wszystkich tych, którzy czekają na nagrody. Do tej pory otrzymałem dane niezbędne do wysyłki paczuszek od: Steely Dan, Tasurinczi i Rafała Białka. Proszę o podobną korespondencję na priv'a od: FMB, TB King i Sławka Nowodworskiego. Wysyłka powinna nastąpić w pierwszym tygodniu marca.
Jednocześnie przypominam, iż sponsorem nagród jest www.blues-shop.pl Gerarda Urbana.


Z pozdrowieniami

Sebastian Górski
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Ankieta Forum Okolice Bluesa (archiwum)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości